Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

11 sty 2012, 00:36

a propos pieluch...
nic mnie tak dawno nie wnerwiło jak ostatnie zakupy w realu. miałam 2 kupony rabatowe (po 30% każdy) na tzw. zestaw dla noworodka huggies. do kupienia w realu, trzeba było zrealizować do końca roku 2011. nie mieszkam w mieście, więc po wielu kombinacjach postanowiłam się poświęcić i pojechałam tam sama w Sylwestra :ico_olaboga: tak się napaliłam i uparłam, że kupię te paczki i wykorzystam rabaty, bo jakby nie było, 30% to sporo. w tym zestawie, który był zapakowany w karton była: mała paczka pieluch (tych z wycięciem na pępek), paczka chusteczek nawilżanych i bawełniana czapeczka. no więc zajechałam do marketu, pędzę do półki z pieluchami, dzierżąc w rękach moje kupony, i co? i nie ma :ico_szoking: obeszłam wszystko z 10 razy dookoła, w końcu poszłam do informacji i usłyszałam, że owszem "było rzucone kilka tych zestawów na początku tej promocji, ale się szybko rozeszły i już nie ma..." więc wyobraźcie sobie moje rozczarowanie, bo pojechałam tam specjalnie po to, i to w Sylwestra, jak głupia jakaś :ico_puknij: pieprzłam tymi kuponami do kosza i tyle wyszło z pieluchowych zakupów.

alee :-D to dopiero połowa historii :ico_haha_01:

w tą niedzielę co minęła pojechaliśmy tam z moim mężem znowu na zakupy. znowu poszliśmy do półki z pieluchami, no bo wypadałoby jednak jakieś mieć, a do tej pory nie miałam w domu żadnych :-) podchodzę, i co widzę?... no leżą jak byk zestawy dla noworodków huggies, po które przyjechałam tydz. wcześniej i na które miałam rabaty :ico_placzek: :ico_zly: :502: niby bzdura, no ale nie trafiłoby was?? :evil: nie wiem, czy oni sobie tam jaja z ludzi robią, czy co to ma być. oczywiście ostatecznie kupiliśmy, ale większą pakę huggiesów, do których też są dołączone chusteczki gratis.

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

11 sty 2012, 06:02

Beatka to moze sciagnij filmik przez downloadra i wyslij z dysku

[ Dodano: 11-01-2012, 05:03 ]
Mialo byc downloadera. Sorki pisze z komorki i nie wygodnie

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 sty 2012, 08:43

Witajcie
Całą noc oka nie zmruzylam :ico_noniewiem: o 22 zaczely się skurcze. Najpierw były co 7 minut i takie że ich bardzo nie czułam. W miedzy czasie pogonilo mnie do kibelka 4 razy. O 3 dzwonilam do poloznej bo skurcze byly co 4 minuty i juz takie że dawały o sobie znac dość dobrze. Polozna kazała mi jeszcze kapiel zrobic wiec wlazlam do wanny, mały zaczal fikac i wszystko w miare się uspokoiło :ico_noniewiem: kolo 5 zasnelam wkoncu ale o 7 jak wstalam zeby ubrac Emilke do przedszkola to czuje że brzuch jest taki obolaly i lekko sie stawia. Kolo 9 mam podjechac na ktg i jakis lekarz mnie zbada ale powiem wam ze to jakas masakra poprostu :ico_noniewiem: hehe dla zabicia czasu o 2 w nocy gary mylam.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

11 sty 2012, 09:52

Aga26, czyżby teraz kolej na Ciebie? :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

11 sty 2012, 10:17

Aga26, :-D no to czekamy na wieści :ico_sorki:


hej dziewczyny ja dziś w miarę pospałam tylko 2 razy na siusiu sie zwlekłam :ico_sorki:
tylko nie wiem czemu strasznie mi niedobrze,mdli mnie jak na początku ciąży :ico_szoking:

szyszeczka
ty tez daj znac jak po wizycie :ico_sorki:

trzymam tu za was kciuki kochane &&

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 sty 2012, 10:20

Witam :-)

Co się Wam tak te maluszki na świat spieszą :-)
U mnie totalnie nic, poza twardnieniem brzucha.
Żadnych bóli, skurczy... Nawet te kłucie w kroku mi minęło...

Co do tego filmiku, wpisałam tę frazę na YT i wyskoczyło mnóstwo filmików różnych tylko nie wiem który to ;-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

11 sty 2012, 10:25

Mad., cierpliwości :-D . Przy pierwszej ciązy najczesciej rodzi sie po terminie hihi :ico_oczko: Podobno w kolejnych jest szybciej...U mnie za pierwszym razem w 42 tyg ( oczywiście samo sie nie rozkręciło, ale to już szczegól :ico_noniewiem: )...wiec teraz mam wielką nadzieje ze to sie stanie szybciej :ico_sorki: :ico_oczko: . Nawet nie pogardziłabym 38 tyg ciązy :-D :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 sty 2012, 10:29

W sumie wszystkie kobietki od nas z wątku, które urodziły do tej pory, to wieloródki ;-) Jedna jedynie pierworódką. Może coś w tym jest, chociaż pewnie to nie reguła. :-)

Ja się tylko obawiam, że waga małej do 4kg skoczy jak tyle będzie zwlekać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 11-01-2012, 09:30 ]
szyszeczka, trzymam kciuki za wizytkę i daj znać co i jak ! :ico_sorki:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

11 sty 2012, 10:38

chociaż pewnie to nie reguła
pewnie ze nie :-D
waga małej do 4kg skoczy jak tyle będzie zwlekać
a ile miała ostatnio?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 sty 2012, 10:44

a ile miała ostatnio?
Na koniec 39tc miała szacunkowo 3400g :ico_noniewiem:

Co do tych Huggisów i rabatu. Też go miałam. Kupony noszę przy sobie i pojechałam też sprawdzić czy się to opłaca. Pomimo kuponu rabatowego na nie Pampersy wyszły mnie taniej, bo były w promocji i jest ich więcej ;-) Więc promocja, promocji też nie jest równa.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość