dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

11 sty 2012, 10:51

Na koniec 39tc miała szacunkowo 3400g
niby nie dużo...wiec trzymam kciuki za was i żeby malutka wyszła przed dobiciem wagi 4 kilo :ico_oczko:

[ Dodano: 11-01-2012, 09:51 ]
Gabi, słodka i bardzo podobna do siostrzyczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

11 sty 2012, 10:52

Dziewczyny dam wam znać, jadę na 13 więc jeszcze chwila...
Ja się przebudzilam jak mój poszedł do pracy, wpadlam na forum czy ktoraś z was nie pojechała na porodówke i usnełam...
Obudziłam się przed 9.

ostatnio mam takiego lenia, nic mi się nie chce i caly czas bym spala :(

[ Dodano: 11-01-2012, 09:52 ]
Gabi, Lilusia cudowna !!!!!!!!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 sty 2012, 10:53

Gabi, zaraz się rozpłynę...
Taki aniołeczek, cukiereczek, słodziak.... !!!

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 sty 2012, 10:53

szyszeczka jak mi powiesz jak to zrobic to zrobie tak, nie mam pojecia jak ten filmik na dysc sciagnac a pozniej do was

Mad One born every minute seria2 odcinek 4

Dostalam dzis wynik na paciorkowca i jest POZYTYWNY niech to szlag :ico_zly: , wiedzialam, bo bardzo czesto mnie tam na dole swedzi w tej ciazy :ico_olaboga: ,
teraz musze te wyniki do szpitala dostarczyc

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 sty 2012, 10:57

Gabi Lilusia sliczna, jaka zmieniona juz :ico_brawa_01:

napisali mi ze w zwiazku z tym paciorkowcem musze dostac co 4h antybiotyk od rozpoczecia porodu i niezwlocznie udac sie do szpitala jak mi wody odejda
pewnie tak samo jak martam miala, ciekawe czy jej podoawali antybiotyk :ico_noniewiem:
a wiecie jaki najwiekszy objaw mialam, taki ze jak cos dzialalismy w tej ciazy z moim M to jemu wyskakiwaly czerwone krostki jak nigdy i to mi dalo do myslenia
pozatym Marcel jak sie urodzil mial katar przez rok caly czas od urodzenia,
tu mu dawali rozne antybiotyki leki na alergie i nic
wkoncu pojechalam do polski i tam mu zrobili wymaz z noska i okazalo sie ze ma paciorkowca, ktorym sie musial zarazic podczas porodu, ale wtedy nie wiedzialam ze to moze byc bardzo niebezpieczne dla dziecka, widocznie musial miec silny organizm, wogole nic o tym paciorkowcu nie wiedzialam
Ostatnio zmieniony 11 sty 2012, 11:02 przez Beatka78, łącznie zmieniany 2 razy.

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

11 sty 2012, 11:00

dziewczynki:)
Ja tak szybciorkiem...
Mialam super nocke, 2 razy po dwie godziny snu, cos pieknego...z tego wszystkiego zaspalismy do przedszkola:)))
Hania fajna, malo placze, często je, tylko ma bardzo "lekki" sen...wczoraj mialam polozna srodowiskowa dala mi kilka rad na to wiec zobaczymy, moze sie poprawi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Gabi, Sliczna!!!! i kocham ten usmieszek:))))
Mad., No ja Filipka tez dwa tygodnie przenosilam...a ta waga to sama wiesz, nie warto sie sugerowac....
Jadzia, ,mie tez bardzo mdlilo na końcówce
Beatka, ogladalam namietnie ten program, obie serie...ta Polka i jej matka na prawde koszmar...wstyd potworny....
Aga, jak tam Borysek, juz po drugiej stronie???? czekamy???
szyszeczka, powodzenia na badaniu!!!!!

[ Dodano: 11-01-2012, 10:02 ]
Beatka78, dwa razy dostalam do wenflonu antybiotyk, co 4 godziny....mówili, ze to super, ze akcja porodowa szla tak wolniutko to udalo sie dwie rundki wciagnac:) ale podobno nawet jedna jest ok....Smieszne, bo mówily mi polozne, ze bede czuc zapach zmywacza do paznokci i rzeczywiscie czulam...a nikt obok mnie nie:))))

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

11 sty 2012, 11:05

hej dziewczyny zaglądnełam z myśla że juz któraś pojechała się rozdwajać a tu cisza :-D :-D

ja pomału sie klimatyzuję w domu, nocka nie za ciekawie bo Kubulek postanowił pobudki robić co 1-1,5 godziny i dopiero o 7 rano zjadł porządnie i spał prawie 2,5 godziny teraz znowu śpi pojedzony :ico_haha_01: chyba mu została aktywność nocna z okresu ciażowego :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Obrazek Obrazek
a to na poczatek jak się ogarnę do końca to wrzucę wiecej fotek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 sty 2012, 11:06

Beatka78, całe szczęście że teraz to wyszło ! Dostaniecie antybiotyk Ty i Hania i będzie wszystko dobrze ! :-)

Zaraz poszukam tego filmiku...

martam21, fajnie że zaglądasz :-) Nieprzespane nocki na pewno męczą, ale jak się spojrzy na tą kruszynkę to chyba to mija jak ręką odjął :-) ?

Pisałam do Agi, ma dać znać jak coś będzie wiedziała.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 sty 2012, 11:08

Kaja, Kubuś bardzo podobny do starszej córki :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

11 sty 2012, 11:18

kaja, kubuś fajniutki i córy starsze jakie dumne!
beatka, jest taki program na internecie youTube Downloader, ściagnij go i zainstaluj. Później jak uruchomisz program musisz wkleić link do filmiku jaki chcesz ściągnąc i wskazać miejsce na dysku gdzie ma się zapisać. I to wszystko... masz potem filmik na swoim kompie, możesz wysyłać emailem
martam, oby wszystko się unormowało z malutką i żebyś mogła trochę odpocząć
Czekamy na wiadomość co z agą

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość