Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 sty 2012, 00:12

gosia888, tak powiedzial wczoraj i ogolnie mama plakala cały wieczor.Dzis troche lepiej,ale w nocy nic nie spała i ciezko to przyjeła ogolnie...ale mam nadzieje,ze z czasem bedzie coraz lepiej

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 sty 2012, 13:13

ze z czasem bedzie coraz lepiej
na pewno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no ale do sedna ile ciekawych rzeczy znalazłam
no i u mnie takie porządki by się przydały. Legitymacji też nie mogę znaleźć. Na razie chodzę z książeczką ubezpieczenia rodziny. No są tam moje dane przecież :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 sty 2012, 18:43

Witam:)

Wróciłam z USG prenatalnego. Wszystko ok. Wykluczono wszystkie wady wynikające z aberracji chromosomalnych :ico_brawa_01:
Niestety mąż bardzo zawiedziony bo dr zabronił mu wejść ze mną. Badanie było jeszcze przez USG pochwowe. Powiedział że dopiero na kolejnej wizycie (w 22 tc) zaprosi męża i wtedy poda nam też płeć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 12-01-2012, 17:47 ]
Kazał przynajmniej godzine popołudniu odpoczywać w pozycji horyzontalnej żeby usprawnić dotlenienie płodu.
A...i opierdzielił za niebranie witamin :ico_wstydzioch:
Ech...kupiłam dla świętego spokoju.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 sty 2012, 18:50

mąż bardzo zawiedziony bo dr zabronił mu wejść ze mną
a dlaczego mu zabronił dziwny lekarz dla mnie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: przeciez to tak samo jego dziecko jak i Twoje i ma prawo widzieć i słyszeć czy wszystko ok... Chodzis zprywatnie czy Panstwowo?

Ja dzisiaj poszłam o jabłku do sklepu i wychodząc z niego zostawiłam jabłko pod sklepem za schodami przed samochodem i w samochodzie wrr.... ale może to przez pharmaton bo tam napisane żeb y nie bra naczczo bo mogą wystapić wymioty :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Byłam w pracy u siebie dzisiaj zawieść L4 i dowiedziałam się ze bidulki nie radzą sobie... ze dziewczyna na zastępstwo to porażka... no ale cóż to już ich sprawa....

[ Dodano: 12-01-2012, 17:52 ]
Dziewczęta stawiam za kolejny tydzoeń :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: prosze się częstować :D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

12 sty 2012, 18:55

Kasiala - chetnie sie poczestuje :-)
ja sie martwie bo dziewczyna ktra jest z moim bratem w ciazy trafila dzis do szpitALA bo krwawi. Moj brat tam pojechal .martwie sie...mam nadzieje,ze z dzidzia bedzie wszystko ok.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 sty 2012, 18:56

trafila dzis do szpitALA bo krwawi.
Trzymam kciukasy &&&&&&& za dobre wiadomości :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 sty 2012, 18:58

a dlaczego mu zabronił dziwny lekarz dla mnie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: przeciez to tak samo jego dziecko jak i Twoje i ma prawo widzieć i słyszeć czy wszystko ok... Chodzis zprywatnie czy Panstwowo?
Do gin chodzę prywatnie ale dziś byłam na NFZ na tych prenatalnych bo dostałam skierowanie ze wzgl. na szkodliwe warunki pracy.
Lekarz stwierdził, że to badanie jest krępujące i nie pozwala mężom być przy USG wewnętrznym. W sumie mi wsio jedno,rodzić i tak będziemy wspólnie i myślę że widoki będą o wiele bardziej krępujące i straszne niż takie USG no ale już nie chciałam się z dziadem spierać :ico_zly: Najważniejsze że z dzidzią ok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 sty 2012, 19:02

No niestey lepiej z odpuścić dziadowi głupiemu... może za jego czasów mąż nie mógł nic wiedziec o ciąży... ehhh.... no pewnie że najważniejsze ze dzidzia ma się OK!!!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 sty 2012, 19:04

Madleine trzymam kciuki za dzidziusia :ico_sorki:

Kasialamówisz że ten pharmatin na czczo się bierze? Ulotki nie przeczytałam a właśnie takie dziś kupiłam.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

12 sty 2012, 19:06

NIE NIE NIE właśnie broń Boże na czczo w trakcie jedzenie najlepiej przy śanidaniu ale jak masz mdłości to mozna o innej porze tylko nie bież na czczo!!!!!! Bo na czczo skończysz tak jak ja i jeszcze biegunka może być

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość