Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

12 sty 2012, 23:30

Aaa i coś mi sie wydaje że nostromo się rozpakowala bo jej już kilka dni nie ma :ico_oczko:
a gdzie tam, w życiu romana :ico_placzek: siedze i czytam, i sie denerwuje... termin na wtorek a jestem w czarnej du...e :ico_placzek: byłam dziś na kolejnym ktg, byłam też badana i nic nie wskazuje, żeby coś się miało dziać. zaczynam się coraz bardziej niecierpliwić, czy wy też tak macie? liczyłam po prostu, że o tej porze to już coś tam będzie się w brzuchu dziać, coś boleć, no nie wiem... a mi nawet ten brzuchol nie opadł, no naprawdę się robię sfrustrowana :ico_noniewiem:
od dwóch dni nogi mam jak napompowane, tzn. są spuchnięte od dawna, no ale nie aż tak :ico_szoking: jak naciskam palcem to mi dziura zostaje w miejscu gdzie kiedyś była kostka :ico_placzek:
co do chusteczek to ja też mam spory zapas - w makro jest zestaw 6-ciu paczek chusteczek pampers za 27zł., więc się wyposażyłam.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 sty 2012, 23:33

termin na wtorek a jestem w czarnej du...e
Ja z terminem na niedzielę i mam podobnie. Kompletnie nic. Także rozumiem Cię doskonale, bo też myślałam że już będe miała to za sobą.

Uciekam do łóżka. Spacer mnie wypompował więc usnę jak dziecię...

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

13 sty 2012, 00:01

no to nie pozostaje nam nic innego jak czekać na rozwój wypadków... :ico_noniewiem:

a powiedzcie dziewczyny, czy któraś z was zetknęła się z tzw. pieluchami wielorazowymi? jest to pielucha uszyta z materiału, której rozmiar można dowolnie regulować "napkami" tak że jedna i ta sama pielucha pasuje na noworodka i 2-letnie dziecko. w takiej pieluszce wymienia się tylko wkłady, które też są z materiału, i te wkłady się pierze. jest to ponoć ogromna oszczędność, biorąc pod uwagę ile pieluch zużywa się przez tyle miesięcy. a tak, dziecku wystarczy kilka sztuk pieluch wielorazowych na cały ten okres, które mają różne bajeranckie wzory i kolory. dziś się dowiedziałam o ich istnieniu i powiem szczerze, że rozważam... obczajcie sprawę na allegro. jedna sztuka (pielucha + wkład) to koszt 20-40zł, co się bardzo szybko potem zwraca...

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

13 sty 2012, 00:02

margolcia sliczna Amelka taki paczuszek i duza sie wydaje :ico_brawa_01:
a porod wydaje mi sie z mojego doswiadczenia ze do najgorszych nie nalezal
dwa parcia i mala wyszla :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

13 sty 2012, 02:34

Witam dziewczyny.
A ja znowu na bezsennosc cierpie w sumie troche ze swojej winy bo prawie caly fzien orzespalam. Taka jakas dobita sie czulam. Teraz czuje ze chce mi sie spac ale nie umie sie ulozyc i brzuch i krocze bola.
Aga26 dzisiejsza data fajna na porod, moja siostra urodzila sie w piatek 13 i ma ogromne szczescie w zyciu.
Mad ja mam termometr do wanienki kupiony
aga z tego co pamietam to u mnie na wynikach Paciorkowca pisalo ze bakterii nie wychodowano
jadzia wspolczuje z tesciowa. Jak sie czujesz?
Margolcia corcia sliczna!

[ Dodano: 13-01-2012, 01:36 ]
Sorki za literowki ale z komorki jakos nie wygodnie mi pisac

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

13 sty 2012, 08:55

margolcia jaka słodziutka ta nasza zimóweczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromnie wam gratuluje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 sty 2012, 09:13

Witam z poranną, gorącą :ico_kawa:

margolcia Amelka jest cudowna i taki pączuszek z niej jest :ico_brawa_01: a jak Igor zareagował na siostrzyczkę??
nostromo myślałam że się rozpakowałaś już :ico_oczko:
mad hehe śniło mi się że dostałam w nocy smsa od Ciebie że jesteś na porodówce :-) rano jak tylko wstałam od razu sprawdzałam w wiadomościach czy faktycznie dostałam smsa od Ciebie czy nie :ico_oczko:

U nas sypie śnieg :-) zastanawiam się co dzisiaj robić :ico_noniewiem: narazie leżę pod kocykiem

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 sty 2012, 09:59

margolcia alez śliczna pyzia z córci :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

13 sty 2012, 10:00

hej
jadzia wspolczuje z tesciowa. Jak sie czujesz?
:ico_sorki: dzisiejsza noc do najfajniejszych nie należała :ico_nienie: wieczorem jak
housa oglądałam to lekkie skurczyki mnie złapały i nawet regularne już były ,ale po kąpieli sobie poszły :ico_noniewiem: w trakcie kąpieli wyłączyli nam światło i mimo że spać mi się nie chciało to wskoczyłam do łóżeczka i jak nigdy wszystkie bóle mi odeszły nawet krok mnie nie bolał przy odwracaniu się na drugi bok :ico_szoking: ale po godzinie się zaczęło, na zmianę stawiał mi się brzuch a to skurczyk i bieganie do wc ,chyba jestem lżejsza z 5 kg po tej nocy :ico_olaboga: :ico_oczko: chyba z 7 razy mnie pogoniło :ico_wstydzioch:

margolcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Amelka jest cudowna ,już nie mogę się swojej królewny doczekać.

ja mam znów bałagan w domu :ico_olaboga: z dwójką dzieciaczków to chyba nie da się długo porządku utrzymać

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

13 sty 2012, 10:02

Margolcia- sliczna jest Amelka
Wstalsm z bolem glowy,snily mi sie te glupie wyniki,ja jak sobie cos wbije do glowy to nie ma kija. I snilo mi sie jeszcze ze urodzilam syna :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość