Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

13 sty 2012, 12:30

Bry dzień Kobitki,
ależ Wy piszecie, ja z młodym jestem i czekamy na księdza, ale przyjmujemy go na dole u mamy, ciekawe czy Dada dotrwa czy pójdzie spać.

Ja zatkanego nosa ciąg dalszy :ico_placzek:

Wczoraj chyba nie pisałam to dziś piszę, Brodzikowa najlepszego dla Syna za 1 rok życia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noi brzusio super

Asia brzusio piękny, szkoda, że buzie za aparatem schowałaś :-P

co do cycków, ja w pierwszej ciązy pierwsze co to cycki mi urosły a najbardziej po porodzie, jak mleczarnia ruszyła, ja musiałam kupować tylko pełne bluzki, bo ja jestem wąska w ramionach i jak chciałam jakąś koszule, to się nie mogłam dopiąć a w większym rozmiarze się dopięłam ale wisiała na mnie i wyglądałam komicznie
dlatego wolałam całe, bo wtedy zawsze jakoś naciągłam, tyle też że musiałam dekoldy polubić żeby cycki zmieścić :ico_oczko:
też miałam problem z biustonoszami, bo ja tylko usztywniane, ale w dużch rozmiarach i z małym obwodem pod to ciężko, zawsze miałam 75-c. 70-d po pierwszec ciąży 70-f/g zalezy od firmy
a po zakończeniu karmienia kicha, bo mi takie rodzyneczki zostały i ciężko miałam się z tym pogodzić, bo tak jak i dzwone czek pisała, zawsze miałam fajne piersi a potem takie nijakie :ico_noniewiem:
teraz też myślę, że będzie podobnie dlatego ciesze się cyckami puki mam :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

13 sty 2012, 12:35

ja tez poprosze o linka z sukieneczka !!!!! :-D :-D :-D
asiab jeszcze raz napisze, ze wygladasz swietnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
aaaaa. czyli rosna jeszcze piersi podczas karmienia :688: tego nie wiedzialam ... czyli bedziemy wszystkie po porodzie wygladaly jak Pamele Anderson :652: :652: :652:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

13 sty 2012, 12:48

Hej.
Jakoś nie mogę sie wstrzelić w pisanie na tym wątku...macie tempo ze nie nadążam :ico_olaboga:
Dziś byłam na glukozie ,wypiłam jednym łykiem byle szybciej :ico_sorki: Udalo się :ico_sorki:
Co do wózków-bo o tym pisałyście sporo-ja sobie upatrzyłam 2 modele : Chicco i peg perego pliko 3. Wózek musi się składać w parasolkę-to dla mnie podstawa :ico_oczko: mialam już kolosa Emjot i sprowadzenie go z półpiętra(mieszkam na 1 piętrze ale z windą więc tylko z półpiętra musiłam sprowadzac) to była niezla akcja.Muszę mieć wózek w miarę lekki by szybko dalo się wytransportować z dzieckiem z domu :ico_oczko: bo po core do szkoły codziennie będziemy musieli chodzić .Najlepiej też by była w wózku opcja wpinanego fotelika to mogłabym wózek zostawiać w korytarzu w szkole a brać dziecko z samym fotelikiem i iść po Gabrysię .
Mam wymagania :-D

[ Dodano: 13-01-2012, 11:49 ]
czyli bedziemy wszystkie po porodzie wygladaly jak Pamele Anderson
Nooo...az trudno uwierzyć jak piersi potrafią sie rozciagnać ,nic dziwnego że potem takie klapciochy sie robią :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

13 sty 2012, 13:01

jagoda zgadzam sie z Tobą ze nie mozna kazdej rodzącej, kazdej matki i dziecka wrzucac do jednego worka...:) Kazdy przypadek jest inny...ja już sie nasłuchałam tyle rad ze wole słuchac swojej intuicji...matka wie co potrzebne jest jej dziecku :-D
przecież kazda z nas chce dobra swoich dzieci :-D
zgadzam się!
Ale też warto właśnie wiedzieć, znać możliwości. Bo iść zdając się tylko na intuicję, albo myśląc, że jakoś to będzie ("wykarmię bo kobiety karmiły od milionów lat" "urodzę bo kobiety rodzą" bo "chcę dobrze" itp to IMO za mało).
Wiemy teraz dzięki badaniom sporo o noworodkach, dobrze, że żyjemy w takich czasach, i intuicja, albo taki FILTR wewnętrzny to tylko dodatek to tego.
Sama intuicja to IMO za mało.
Sama piszesz, że uslyszałaś sporo rad, i pewnie sporo odrzuciłaś, ale też te które wydawały się dobre dla WAS przyjęłaś :D

Idę czytać dalej te 6 stron!!! GONICIE!
i pewnie jeszcze skrobnę

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 sty 2012, 13:09

dlatego ciesze się cyckami puki mam :-D
- :-D
. czyli bedziemy wszystkie po porodzie wygladaly jak Pamele Anderson :652: :652: :652:
- hehe,mozliwe - oby nie jak ta lolo ferari czy jako ona tam sie pisze :ico_oczko:

Obrazek
Mam wymagania :-D
- i dobrze,producenci maja co robic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

13 sty 2012, 13:10

Asiab, brzuszek zgrabniutki i Ty też :D :ico_brawa_01:

Myszko, u mnie sprawa piersiowa przedstawia się identycznie niemal. :ico_haha_01:
No prawie. Ja przed ciążami nie miałam czym 'zabłysnąć' marne 70B/C
hehe
po ciąży 1 podczas karmienia miałam nagle D, potem utrzymalo się C.
W ciąży z Damianem miałam już lekko 70DD/F
Nieustanne ciąże, i karmienie spowodowały, że pod koniec karmienia Mili cyc mi uwiędł zupełnie jak rodzynek właśnie :ico_oczko: Teraz znowu POKAŹNY (M zachwycony :ico_noniewiem: ), ale marny los, bo po kolejnym roku-półtora karmienia pewnie zostanie z niego pusta sakwa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 sty 2012, 13:20

zostanie z niego pusta sakwa :ico_haha_01:
- :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

13 sty 2012, 14:14

zostanie z niego pusta sakwa :ico_haha_01:
- :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
dziewczyny, jestescie nienormlane ( bez obrazy :-D ) :509: mozna sie z wami niezle ubawic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

13 sty 2012, 14:24

U mie w domu ciemno, a za oknem biało. Normalnie jakby zima była :ico_haha_02:

[ Dodano: 13-01-2012, 13:25 ]
A taj Loli to nie cięzko? :-D mam nadzieję, ze moje tak nie spuchną

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

13 sty 2012, 14:29

dziewczyny pędzicie :ico_szoking:
cieszmy się cyckami póki są :ico_oczko: znajoma miała D miseczkę a po drugim dziecku zwiędły jej i B nosi :ico_szoking: mój M.zadowolony jest hihi :ico_haha_01:
kupiłam sobie 2 koszule do szpitala i jedną do porodu :597: jutro zakupów ciąg dalszy :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość