nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

13 sty 2012, 10:41

Mam pytanie do Was- czy można włosy farbować przy karmieniu?
możesz spokojnie malować. Jakąś dziwną fryzjerkę masz, to tak jak gadają, że nie można w ciąży lub podczas okresu niby malować włosów - jakieś durne przesądy. Ja malowałam i sobie i innym karmiącym i nic złego się nie działo. A jutro idę do salonu do koleżanki i pewnie też pomaluję bo marzy mi się kasztan na włosach :-D
Któraś z Was jest fryzjerką, ale nie pamiętam :ico_wstydzioch:
ja :-P
Nie wiem, czy Wam znane jest takie powiedzenie, że od piętek cycki rosną :ico_haha_01:
o to będę wcinać piętki :-D i banany też :-)

U nas nocka superowa. Mały przebudził się przed 8 zjadł, pośmiał się, pogadał 30minut i odleciał. I do teraz śpi. A ja już wstałam bo miałam posprzątać ale taki leniuch się wkradł, że masakra.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 sty 2012, 11:02

cześć mamusie :-D

mój mały bączek śpi wymęczony :ico_haha_01: musiałam go obudzić bo dziś przyszła nasza rehabilitantka o 8.00 wytarmosiła moje synczysko i wymęczyła go i teraz śpi w najlepsze :-D

a Przemka dziś zabieram ze szpitala z Zabrza :ico_oczko: będzie jeszcze w szpitalu jakis czas ale u nas w Chorzowie bo wszystko juz jest w porządku ale musi mieć nadal kroplówkami podawane antybiotyki więc lepiej ze blizej domu :ico_sorki:

dziwne bo szpital nie zapewnia transportu ze szpitala do szpitala no ale to nie problem pojade z bratem :ico_oczko: w najgorszym wypadku taxi :ico_oczko:

Maja ogląda 4funtv i tańczy mi tu :ico_brawa_01: jak pójdzie do przedszkola to ją zapiszę na jakies zajecia taneczne do MDK bo ma niesamowite wyczucie rytmu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-01-2012, 10:05 ]

ja :-P
i Kinga :-D

ja też farbowałam włosy, ale od jakiegos czasu nie uzywam farby tylko szamponu Garnier na 28 myć :ico_oczko: efekt taki sam jak farbą ale włosy mi się lśnią i nie są takie szopowate i popalone :ico_sorki: świecą sie jak psu jajka :ico_haha_01: mam teraz na tyle lśniące włosy ze nawet tuż po umyciu błyszczą sie a mi sie wydaje ze wygladaja na tłuste :ico_haha_01: taką schize złapałam :ico_haha_01:

[ Dodano: 13-01-2012, 10:10 ]
szkieletorek chlebek fajny :ico_oczko:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

13 sty 2012, 11:21

Hej:)
U nas nocka dzisiaj też super w sumie mała poszła spać dopiero o 22 ale za to spała do 7 :ico_brawa_01: Więc nawet wypoczęta jestem :-)
Mój P się bardzo napalił na ten chlebek więc muszę upiec... Tylko albo muszę zmniejszyć składniki albo kupić drugą podłużną blachę bo tylko jedną mam :-)

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 4 miesiące mojej córci stawiam :ico_brawa_01: Ludzie jak to już zleciało... :-D
Zawsze gadali że jak czas leci to się widzi dopiero po dzieciach :-) Teraz sama mam dowód :ico_haha_01:

Spadam pozmywać bo koleżanka ma wpaść na kawę trzymajcie się:*

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 sty 2012, 11:54

Witam z kawką :-)

Dzieki dziewczyny za przywitanie po nieobecności :-)
ja też farbowałam włosy, ale od jakiegos czasu nie uzywam farby tylko szamponu Garnier na 28 myć efekt taki sam jak farbą ale włosy mi się lśnią i nie są takie szopowate i popalone świecą sie jak psu jajka mam teraz na tyle lśniące włosy ze nawet tuż po umyciu błyszczą sie a mi sie wydaje ze wygladaja na tłuste taką schize złapałam
ja natomiast zmienilam kolor wlosow z czarnego na rudo brązowy, taki dziwny, refleksami go robiłyśmy więc mam kilka kolorow na glowie :-)

U mnie mala zasnela o 1.20 wstała jekies 30 minut temu wiec nawet sie wyspalam. Jutro jade do mamy posiedzieć bo M. na studia idzie, bo ma weekened zjazdowy.

Szkieletorek odnosnie swojej działalności mam firme z artykulami biurowami :-) od 2005 roku. Teraz chce w Bielsku sklep otworzyć ale z ubraniami ku odmianie :-)
za 4 miesiące mojej córci stawiam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kocura Bura napisał/a:
Nie wiem, czy Wam znane jest takie powiedzenie, że od piętek cycki rosną
o to będę wcinać piętki i banany też
a od czego maleją :ico_olaboga: bo u mnie masakra jaki biust mam wielki, na razie noszę E lub F zalezy od firmy :ico_szoking:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

13 sty 2012, 12:07

a od czego maleją :ico_olaboga: bo u mnie masakra jaki biust mam wielki, na razie noszę E lub F zalezy od firmy :ico_szoking:
wow zazdroszczę ale pewnie Ci zmaleją jak przestaniesz karmić. Ja C miseczkę mam teraz i w sumie takie mi się podobają, ale jak przestane karmić to pewnie znów wróci B :ico_placzek: :ico_placzek:
ja też farbowałam włosy, ale od jakiegos czasu nie uzywam farby tylko szamponu Garnier na 28 myć :ico_oczko: efekt taki sam jak farbą ale włosy mi się lśnią i nie są takie szopowate i popalone :ico_sorki:
garnier u wielu osób bardzo szybko się spłukuje. Zależy od rodzaju włosów. A co do farb to jak dobrej farby użyjesz to też lśnią włosy. Albo krem koloryzujący polecam - lepszy efekt niż szamponu a mniej niszczy włosy niż farba
i Kinga :-D
o to nie wiedziałam, fajnie mieć koleżankę po fachu na forum :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-01-2012, 11:10 ]
dobra spadam wziąć się za jakąś robotę, moje dziecko już wstało a ja nadal w proszku :ico_olaboga:

Izuś fajnie, że męża będziesz miała bliżej :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-01-2012, 11:10 ]
za 4 miesiące mojej córci
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 sty 2012, 12:12

wow zazdroszczę ale pewnie Ci zmaleją jak przestaniesz karmić. Ja C miseczkę mam teraz i w sumie takie mi się podobają, ale jak przestane karmić to pewnie znów wróci B
ja nosiłam przed ciążą D i było ok. teraz sa strasznie duże.

Eh..... musze mieszkanie sprzatac a mi się nie chce strasznie, leń mnie ogarnął.

[ Dodano: 13-01-2012, 11:13 ]
a i zapomniałam sie wam pochwalić.. zapisałam Oliwkę do szkoły pływania :-D będę z nia chodziła od 6 miesiaca na 10 zajęć po 30 minut. Juz na sama myśl się cieszę :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

13 sty 2012, 12:42

ak pójdzie do przedszkola to ją zapiszę na jakies zajecia taneczne do MDK bo ma niesamowite wyczucie rytmu
ja chcę zapisac mojego Kubę bo on strasznie lubi tańczyc i wogóle tez ma poczucie rytmu - po mamusi :-D
Ja z grubsza ogarnęłam mieszkanie, bo jutro mamy księdza po kolędzie.... mała spi to gotuje dla niej zapasy na kilka dni :-D Na spacer pewnie dzisiaj nie wyjdziemy bo iby jest 6 stopni ciepła ale wieje straszny wiatr...

[ Dodano: 13-01-2012, 11:45 ]
a i zapomniałam sie wam pochwalić.. zapisałam Oliwkę do szkoły pływania będę z nia chodziła od 6 miesiaca na 10 zajęć po 30 minut. Juz na sama myśl się cieszę
no fajna sparwa bo ja chodziłam ale ze starszym od wrzesnia do listopada... super było tylko, ze po tym basenie przychodziłam taka wykończona, że nie mialam siły zająć sie małą :-D bo to było 1,5 godziny szaleństw we wodzie z moim nadpobudliwym synkiem.
A wiecie co mi powiedział:
ze chce byc dziewczyna o chce chodzic w ciąży tak jak ja i chce sobie urodzić Majkę , bo ja mu nie daje jej karmic. A tak bedzie miął swoją i będzie sobie ja karmił i przebierał :ico_szoking: co za gość!!!!!!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 sty 2012, 14:00


garnier u wielu osób bardzo szybko się spłukuje. Zależy od rodzaju włosów. A co do farb to jak dobrej farby użyjesz to też lśnią włosy. Albo krem koloryzujący polecam - lepszy efekt niż szamponu a mniej niszczy włosy niż farba
ja farbuje włosy od 13 lat już wiec przetestowałam tego sporo :ico_olaboga:
u mnie najlepiej "działa" Garnier- wszystkie farby i szampony bez wyjatku :ico_sorki:
lubie też Casting crem Gloss od l'Oreala, Safirę, Excell 10 minut color

beznadzieja Palette :ico_olaboga: Syos też fuuuuj :ico_olaboga: brrr po nich włosy miałam "gumowe" przy czesaniu jak druty :ico_olaboga:
spalone :ico_szoking: to juz wolę taniuśką Naturię niz te :ico_olaboga:

też miałam być fryzjerką i głupia zrezygnowałam :ico_puknij: gdzie ja rozum posiałam :ico_puknij: u nas nie było wtedy w pobliżu technikum fryzjerskiego a ja nie chciałam do zawodówki isc :ico_puknij: bo sie na studia wybierałam :ico_noniewiem: no i poszłam całkiem w innym kierunku- żywienie :ico_olaboga:

[ Dodano: 13-01-2012, 13:01 ]
ze chce byc dziewczyna o chce chodzic w ciąży tak jak ja i chce sobie urodzić Majkę , bo ja mu nie daje jej karmic. A tak bedzie miął swoją i będzie sobie ja karmił i przebierał :ico_szoking: co za gość!!!!!!
heh dzieci sa bajeranckie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-01-2012, 13:21 ]
a i zapomniałam sie wam pochwalić.. zapisałam Oliwkę do szkoły pływania :-D będę z nia chodziła od 6 miesiaca na 10 zajęć po 30 minut. Juz na sama myśl się cieszę :-D
fajna sprawa, my mamy daleko do aqua parku
ale latem pójdziemy na otwarty basen :ico_oczko:
a od przyszłęj jesieni na szkolny basen bo od roczku tam wpuszczają dzieci :ico_oczko:

[ Dodano: 13-01-2012, 13:21 ]
chcecie zobaczyc mojego bzika?
kopiowałam dziewczynom fotkę na inny wątek :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 sty 2012, 14:35

Cześć!

U nas kiepskawo w nocy, chyba pierwszy raz.
Co Maciek wstał na papu to obudzony ma maksa i nawet po cycaniu nie chciał spać :ico_noniewiem:
A od rana już skowronek :-D

Eeee, to zafarbuję włosy!
W ciąży farbowałam i nic się nie działo, to co teraz ma się stać.
I muszę ściąć, na krótko, bo teraz mam ich tak mało,że beznadziejnie się czuję.
Zapiszę się na przyszły tydzień.
Kocura Bura napisał/a:
Któraś z Was jest fryzjerką, ale nie pamiętam
ja
aha :027:
To wpadnij do mnie :ico_brawa_01: wykorzystam Cię :ico_haha_01:
i Kinga
o Kindze to wiem, tylko gdzieś przepadła :ico_noniewiem:
jak pójdzie do przedszkola to ją zapiszę na jakies zajecia taneczne do MDK bo ma niesamowite wyczucie rytmu
a może w przedszkolu będzie mieć?
Zuzia chodzi, ale mają tylko raz w tygodniu.
za 4 miesiące mojej córci stawiam
całusy!
U mnie mala zasnela o 1.20 wstała jekies 30 minut temu wiec nawet sie wyspalam.
ale ma spanie!
U nas tak by nie mogło być, nawet nie ze względu na porę, bo i ja chodzę późno spać, ale bardziej mi zależy na tym,żeby oba boba szły spać mniej więcej razem i żeby mieć chwilę bezdzieciową wieczorem :ico_sorki:
No i nic by mi nie dało długie spanie Maćka rano, bo i tak po 7 musimy wstawać do przedszkola.
Na spacer pewnie dzisiaj nie wyjdziemy bo iby jest 6 stopni ciepła ale wieje straszny wiatr...
u nas to już chyba dzisiaj wszystko było- śnieg, deszcz, słońce, wiatr.
A w tv widziałam,że np. jak dziś jest plus 3, a wiatr jakiś tam to temp. odczuwalna minus 8 :ico_szoking:

zirafka, synek boski :ico_brawa_01:
Hehe, a Zuzia czasem ze mną karmi, bierze jakiegoś pluszaka, bluzkę pdciąga pod szyję i dawaj :ico_haha_01:

[ Dodano: 13-01-2012, 13:36 ]
izuś_85, ja już Ci kiedyś pisałam,że Haker jest cudny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

13 sty 2012, 18:27

ja w końcu mieszkanie ogarnęłam, sałatka na obiad zjedzona a mojego M. jeszcze po pracy nie ma.

Piekna u nas dzis była zamieć śnieżna świata widać nie bylo i w momencie wszyściutko było białe.

Nic ide kawę wypic bo padam i oczy mi sie same zamykają.
ja już Ci kiedyś pisałam,że Haker jest cudny
świetna z niego psina, nie ma co :ico_brawa_01:
I muszę ściąć, na krótko, bo teraz mam ich tak mało,że beznadziejnie się czuję.
Zapiszę się na przyszły tydzień.
ja tez scięlam, bo sypią mi się włosy jak szlone. :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości