Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 sty 2012, 15:53

A na wrzesień/październik będą Sylwestrowe dzieciaczki :-D

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

13 sty 2012, 16:30

Beatka- dziękuję za linki, ale obejrzę dopiero na wieczór :ico_oczko:

Dziewczyny,no masakra u nas jest właśnie burza śnieżna, grzmi,sypie śnieg i wieje :ico_puknij: :ico_olaboga: Co sie dzieje z tą pogodą
Lepiej żeby nie sypał śnieg bo u mnie nie będzie miał kto odśnieżać a jak się nie odśnieży to nie wyjedziemy i będe rodzić w domu hehe

[ Dodano: 13-01-2012, 16:13 ]
Dziewczyny, muszę Wam coś napisac o moim teściu bo już nie wytrzymuje.
tak jak pisałam wcześniej, jego nic nie obchodzi,nie interesują go inni tylko on.
Zacznę od tego że : piec co centralnego mamy za ścianą swojego byłego pokoju (teraz jest to pokój Kai) on wstaje rano bo i tak musi i pali, ale nie tak normalnie tylko tak jak by na złość, bierze haczyk i z całej siły wali w ten piec, że niby rusztuje (jak by nie mógł tego robic ciszej, każdy może tylko nie on) jak my spaliśmy w tym pokoju to już od 6 nie spałam bo przecież on tak walił że nie dało rady, teraz jest to samo z Kają :ico_zly:
Prośby ani groźby nie pomagają. Ale jak ktoś z nas mocniej walnie to jest awantura że on spać nie może , nosz ku..a :ico_zly:
Ale to nic, ostatnio zobaczył że się świeci u nas w korytarzu światło (Paweł poszedł na chwilę na dwór i nie gasił bo by musiał wracać po ciemku) a on akurat szedł i wiecie co zrobił?? Wykręcił żarówkę i zabrał klosz :ico_zly: :ico_puknij: A dzisiaj przyszedł i zobaczył że się światło świeci w kuchni to wziął i zgasił a zaraz Paweł wychodził z łazienki i też po ciemku. Jeszcze lepsze jest to, że on mi od jakiegoś czasu grzebie w śmieciach :631: :514: i wybiera jakieś jedzenie dla psów czy kur ,już normalnie słów nie mam,zaraz mnie szlag trafi

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 sty 2012, 17:13

Jeśli lada dzień miało by mnie wziąć, to jeszcze sobie finiszową fotkę zrobiłam.

Obrazek

U nas też co chwilę zamieć śnieżna :ico_olaboga:
Tak mało przyjemnie... Jak już ma sypać niech sypie przyzwoicie i fajnym śniegiem.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 sty 2012, 17:59

Mad., super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I juz nisko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 sty 2012, 18:03

I juz nisko
Nisko, nisko... ale to nic nie daje hehe :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

13 sty 2012, 18:15

Mad ale nisko :ico_szoking:

agaa szkoda mi ciebie, rzeczywiscie macie mlyn w domu z tesciami
a Pawel nie moze sie przeciwstawic, czy to tez nic nie daje
oni wogole cie lubia, o co wogole im chodzi, sa zli ze mieszkacie z nimi
bo tak to wyglada jak by chcieli was przegonic

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 sty 2012, 18:26

agaa22, masakra z teściem widzę że na łeb mu porządnie wali !
Ludzie potrafią być upierdliwi i uciążliwi. A najgorsze, że dla najbliższej rodziny. Zamiast jakoś się zachowywać bo pod jednym dachem się mieszka to wiecznie coś źle, albo na złość.

Współczuję strasznie, bo wiem na własnej skórze co to jest. Z tym że u mnie to była kwestia mojego taty ;-)

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

13 sty 2012, 18:42

Dziewczyny, szkoda gadać, my możemy mu mówić że Nam coś nie pasuje ale jemu to lata i powiewa bo przecież to jego dom i może robić co chce.
A czy my mu przeszkadzamy?? Hmmm raczej nie bo bo jak by Nas nie było to by nie miał ludzi "do roboty" a tak to zawsze coś my zrobimy. On jest poprostu taki złośliwy człowiek i natrętny, potrafi do mnie kilka razy dziennie przychodzić i siedzieć a ja nawet się położyć nie mogę. On śpi w dzień nawet po 3 razy ale jak zobaczy że P śpi albo ja leżę to już mu nie pasuje. Wszyscy mają chodzić i robić to co on każe.
Zresztą jak by mu nie pasowało że tu mieszkamy to by nie pozwolił żebyśmy bobie mieszkanie dobudowali, ale po prostu taki typ wredny z niego

[ Dodano: 13-01-2012, 17:43 ]
Mad- no brzuchol już naprawdę strasznie nisko :ico_szoking:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 sty 2012, 18:53

agaa22, a macie wspólne wejście czy dwa osobne ?
Mad- no brzuchol już naprawdę strasznie nisko
Mad ale nisko
I jak widzicie nic to nie daje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

13 sty 2012, 20:17

Mad myslisz ze przenosisz?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość