mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 sty 2012, 20:04

iw_rybka, może kup sobie jakąś książkę tylko o karmieniu piersią ,tam na pewno będą wszystkie zagadnienia ,ja przynajmniej taką książkę miałam i wcześnie czytałam po to by móc psychicznie się przygotować do karmienia i po to by nikt mi nie wmówił ,że karmienie piersią jest jakoś mało skuteczne albo że mlekiem matki nie idzie wykarmić dziecka itp rzeczy co inni wygadują a nie znają się na naturalnym karmieniu

powiem tobie , że gdybym wcześniej miała taką wiedzę o karmieniu naturalnym jak mam teraz to z pewnością wszystkie dzieci karmiłabym tylko tą metodą
sukcesem też jest to że z mojej książki korzystała też sąsiadka i zawsze byłam na jej każde skinienie gdy tylko miała problem z karmieniem i wiesz mi karmiła małą z powodzeniem ponad rok a najtrudniej było mi nauczyć ją ,że musi zrelaksować sie przed karmieniem co jest bardzo ważne ,ale udało się to jej :-)

a czemu tobie się to nie ma udać skoro wiesz na czym to polega i to że masz doświadczenie w tej kwestii a to już połowa sukcesu :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość