Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 sty 2012, 11:45

Witam i ja. U nas dziś tez lekki mrozik i fajnie jest. Czekam az Majcia się obudzi i idziemy tez na spacer i na zakupy. A potem obiecałam starszemu, że pójdziemy na sanki na górke ufff.
Co do biustonoszy to nie pomoge bo ja miałam takie zwykłe bawełniane i były dla mnie ok choc wyglądu przyznam nie miały za ciekawego.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 sty 2012, 12:02

ja to mam pecha jak mam czas żeby poklikać to żadnej z Was nie ma :ico_placzek:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 sty 2012, 12:12

Dziewczyny, możecie mi polecić jakieś fajne biustonosze do karmienia
Wiem że firma HotMilk ma świetne jakościowo i wygląd tez super ale cena ponad 100 zł więc nie mało.
Ja mam od narodzin do teraz taki ale planuje kupić drugi bo ten od czasu porodu nie ściągałam , tylko na chwile wyprać i od nowa zakładam.Śpię także w nim.
Obrazek

Ja siedzę na telefonie od rana by dodzwonić się do alergologa.Jeszcze nawet śniadania nie jadłam. Mała ma krótka drzemkę teraz.Muszę iść zapalić w piecu bo zimno cholernie w domu.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

16 sty 2012, 12:13

Witam :-)

Koło 10 się obudziliśmy :-) tzn małe jedzonko kolo 8 i spanko:-) a wczoraj zasnął po 21:-D i ok2napił się 2 łyki i spał dalej.

Niedługo spacer i zakupy, bo na obiad pizzę robię :-) a później ten chlebek z przepisu Szkietorka.

Co do staników to moje też były beznadziejne i już ich nie używam, czasami w nich śpię. Kupiłam sobie taki zwykły tyle, że miekki-koronkowy z drucikiem na dole i dają radę chyba z atlantica(już nie pamiętam który jaki);-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

16 sty 2012, 12:29

zirafka, ja tez mam właśnie kilka takich bawełnianych i są już powyciągane, wstyd w nich gdzieś wyjść :ico_wstydzioch:

kwiatunio, śliczne zmiany w podpisie :ico_brawa_01:

szkieletorek, właśnie się nad tym biustonoszem zastanawiałam, a jak piszesz, że dobry, to się skuszę.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 sty 2012, 12:42

iza śpi już ponad godzinę :ico_szoking:

śliczne zmiany w podpisie
dziękuje :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 sty 2012, 13:32

a my jednak nie wyszlismy na spacer bo strasznie zimny i mroźny wiatr wieje , więc stwierdziałam że nie ma sensu... a i jeszcze wam napiszę, że moja Majka to już nie mieści się w gondoli i tak mi jej szkoda bo jak wracamy ze spacerku to ona potem długo się rozprostowywuje i przeciaga bo nie dość, że w tym kombinezonie w jednej pozycji to jeszcze kocem przykryta i tak lezy bez ruchu w tym wózku. Kuba jak miał 4 miesiące to już w spacerówce jeździł no ale wtedy było lato.
U mnie na obiad dziisaij sznycelki drobiowe z ziemniakami i surówką z pekinskiej.
A I WCZORAJ MAJA PO RZ PIERWSZY ZJADŁA ROSOŁEK I WIECIE CO? BYŁ Jeden płacz jak sie jej skończyło dawać, wiec nalałam jej drugi raz i było po krzyku. Nic sie jej nie działo i nie dzieje.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 sty 2012, 14:45

inia1985 poszukaj biustonoszy z firmy alles mama są bardzo fajne i nie mocno drogie, ja je mam i jestem zadowolona

[ Dodano: 16-01-2012, 14:02 ]
U mnie mąż chory więc nie mam za bardzo czasu żeby z wami popisać, ale staram się czytać was regularnie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 sty 2012, 15:03

szkieletorek, właśnie się nad tym biustonoszem zastanawiałam, a jak piszesz, że dobry, to się skuszę.
No ja jestem zadowolona.W ogóle nie wyobrażam sobie karmić w zwykłym biustonoszu gdzie miseczki są sztywne.Czasem gdy ten piorę to zakładam taki właśnie i jak dla mnie porażka. A o odpinaniu takich szelek to nie wspomnę.
A I WCZORAJ MAJA PO RZ PIERWSZY ZJADŁA ROSOŁEK
No to super że małej tak smakują nowe rzeczy i że nic się jej po nich nie dzieje.
inia1985 poszukaj biustonoszy z firmy alles mama
Ten biustonosz co ja wkleiłam i co mam to jest właśnie z tej firmy.

A moja niunia już 3 dzień marudna jest i płaczliwa w dzień.Na szczęście wieczorem zasypia bez problemu i w nocy ładnie śpi. I tak patrze i chyba to będzie skok rozwojowy .Bo ona taka nigdy nie była a teraz no ciężko cokolwiek zrobić. No ale jak każdy jeden skok kiedyś przejdzie więc to mnie pociesza.
Teraz pije kawkę a mała ma kolejną drzemkę i na szczęście zasypianie tez jest ok w dzień nie muszę jej nosić czy lulać.
Obiadek mamy z wczoraj czyli barszczyk czerwony z uszkami (barszczyk domowy nie z torebki ) oraz kluseczki śląskie z sosikiem mięskiem i buraczkami.Jak ja uwielbiam kluseczki.
U nas teraz pięknie sypie śnieżek.
P dziś po pracy zawozi teścia do więzienia za jazdę pod wpływem % .Aż się we mnie gotuje jak o nim pomyślę.
Dzwoniłam do tej alergolożki i ona przyjmuje tez na NFZ niestety najbliższy termin ma na koniec litego ale pani mnie połączyła z nią i jej przedstawiłam sytuacje ona zapytała o wiem dziecka i kazała we wtorek przyjść.Mam nadzieje że nie pogorszy się małej bardzo do tego czasu.Miałam iść prywatnie ale 80 zł droga nie chodzi .

[ Dodano: 16-01-2012, 14:06 ]
U mnie mąż chory
Zdrówka dla niego i wszystkich nas oraz dzieci.

[ Dodano: 16-01-2012, 16:09 ]
Ale cisza .....
Moja ma kolejna drzemkę .Mnie głowa już pęka mała cały czas płacze.Nie pomaga to co zawsze czyli gadanie i zabawianie gdy ona leży sobie musi być na rekach . Teraz jak śpi to ładuję baterie na kolejny czas.
Kwiatunio a jak twoja mała już grzeczna jest ? Bo pisałaś niedawno że ktoś ci chyba dziecko podmienił.
Teraz mnie ktoś podmienił bo taka nigdy ona nie jest .I dodatkowo pcha wszystko co ma w zasięgu ręki do buzi i jak by się udało to 2 piąstki by włożyła.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

16 sty 2012, 17:45

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzieci za skończone miesiące.

Izuś
trzymam kciuki za męża
U mnie mąż chory
Mój R też chory i mnie zaraził :ico_zly: . Boje się aby mały od nas nie załapał, a jutro jeszcze szczepienie :ico_sorki: .

Ja też używam zwykłych z materiału biustonoszy. Na początku używała takich do karmienia bo 2 mam, ale one tanie były i nieciekawie się w nich wyglądało.

U nas w nocy jak wcześniej. Bez 4 pobudek na karmienie się nie obejdzie. Odliczam już dni żeby Eryk skończył 4 miesiące i żebym mogła do mleka modyfikowanego dodać kaszkę lub kleik. Może coś pomoże chociaż u Kwiatunia się nie sprawdziło :ico_placzek: .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość