Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

16 sty 2012, 17:51

Szkieletorek może to zęby?może posmaruj małej maścią np.dentinox. No chyba,że to skok rozwojowy. Na to nie ma rady. Trzeba przetrzymać :ico_noniewiem:

My po spacerku, pizza zrobiona,tylko upiec,ale czekam na męża :-) mniam lubię domową pizzę :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 sty 2012, 18:11

my tez zaliczyliśmy spacerek i trochę nas śnieg zasypał :ico_haha_01: iza nie bardzo chciała spać tylko oglądała co się dzieję a jak spadł na Nią śnieżek to fajne minki robiła i się śmiała w głos :-D

lubię domową pizzę
ale kusisz a ja wcinam sałatkę z selera i marchewki :ico_noniewiem:

[ Dodano: 16-01-2012, 17:14 ]

Kod: Zaznacz cały

nina0226 napisał/a: U mnie mąż chory Mój R też chory i mnie zaraził
oj zdrówka życzę :ico_sorki:

Kod: Zaznacz cały

a jak twoja mała już grzeczna jest ? Bo pisałaś niedawno że ktoś ci chyba dziecko podmienił.
moja wróciła do normalności czyli to był skok rozwojowy :ico_sorki: mało śpi ale leży sobie grzecznie w łóżeczku lub w leżaczku :ico_sorki:

Kod: Zaznacz cały

jak by się udało to 2 piąstki by włożyła.
u mnie to samo, smoczka nie chce ale paluszki są super :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

16 sty 2012, 19:21

Zirafka a jaki macie wózek?ile Maja ma cm? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 sty 2012, 20:50

Zirafka a jaki macie wózek?ile Maja ma cm?
my mamy xlandera xa i naprawdę jest jej ciasno w tym wózku, atu dopiero zima sie zaczyna, więc o spacerówce nie ma mowy.

[ Dodano: 16-01-2012, 19:54 ]
a Maja ma jakieś 72, 73 cm.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 sty 2012, 21:48

Szkieletorek może to zęby?
Nie wiem ale ślini się i pcha wszystko co tylko się da. Macałam dziąsełka i nic nie wyczuwam .
mniam lubię domową pizzę :-)
Ahh pizza domowa .Nie ma lepszej pizzy jak dla mnie niż domowa.
smoczka nie chce ale paluszki są super :ico_olaboga:
Moja tak samo właśnie , smok nie podchodzi jedynie do zasypiania .
my mamy xlandera xa i naprawdę jest jej ciasno w tym wózku
Ja też mam x-landera i jak dla mnie to właśnie ten minus on ma że gondola jest krótka ale wiedziałam to od początku bo mierzyłam go i zdawałam sobie sprawę.
No moja raczej zimę przejeździ w nim .Na dodatek właśnie teraz w zimie ubieramy dzieci w te kombinezony , potem kocyk więc to sporo miejsca zajmuje .

Moja zasnęła po 19 parę minut , była strasznie zmęczona.
A ja dziś znów piekłam.Zrobiłam muffiny czekoladowe, bułeczki i chlebek znów inny przepis. Porobię fotki to wam pokażę.Jak chlebek będzie mi smakować to wstawię przepis.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

16 sty 2012, 22:04

hej
co do staników -ten n arysunku jest firmy alles - tez go mam iz tej firmy tez sa czarne - polecam - bo ładne, wygodne i seksowne :-D dla mam karmiacych.
co do wózka - mój od m-ca /dwóch jezdzi juz w spacerówce i jest ok . mam spiworek do niej stawiam budke, kłade oparcie i jest mu wygodniej niz w gondoli do której sie juz nie miescil -tak na scisk ... no ale bartek długi - bo bodziaki na 80/86 a dół 74 juz ok.
u nas jest 1 ząb dolny :-D i chyba idzie nastepny .. na górze chyba :ico_noniewiem: dobra ide czytac dalej :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 sty 2012, 22:15

mój od m-ca /dwóch jezdzi juz w spacerówce i jest ok . mam spiworek do niej
Zirafka no właśnie śpiworek .Przecież do x-landera tez jest fajny śpiwór który wpina się do spacerówki .Może tak spróbuj.


A to moje muffiny czekoladowe
Obrazek

Bułeczki .Troszku się spiekły bo kapałam i karmiłam mała ale dobre są.Tak mówią przynajmniej.
Obrazek

Chlebek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

16 sty 2012, 22:41

szkieletorek, - boskie mufiny ............. rany ale mi smaka zrobiłaś ..a ja sie odchudzam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

16 sty 2012, 23:12

Mniam :-) muszę zrobić mufinki któregoś dnia;-) ale najpierw ciastka przez maszynkę:-)

Chlebek kończy się piec,ależ pachnie :-D pizza wyszła super :-) zrobiłam pranie,rozebraliśmy choinkę,posprzątaliśmy..pracowity dzień :-) jutro szczepienie.

Myśleliśmy o x-landerze, ale wlaśnie mała gondola nas zniechęciła :ico_noniewiem:

Gosia brawa dla Bartosza za ząbka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

16 sty 2012, 23:27

hej laski! :) nie mam kiedy Was doczytac, ale postaram sie jutro :ico_sorki:

U nas tak srednio, Olis ciagle wstaje co 2-3 godziny w nocy, a nieraz to i nawet co godzine :ico_placzek: i czesto sie budzi w srodku nocy i wyglada na wyspanego a my padamy z nog.. ostatnio wzielismy go kilka razy do nas do lozka i spal jak zabity :ico_olaboga: dzisiaj tez, budzil sie co 1,5h a wzielismy go do nas i 5h przespal.. i jak spi z nami to sie o kilka cm rusza, a u siebie w lozeczku to po calym skacze! nie rozumiem tego.. :ico_noniewiem: boje sie go brac do nas bo my tez wtedy tak polspimy zeby mu nic nie zrobic przez sen ehh..

co do stanikow to ja uzywam m&s nie usztywnianych, sa szare, czarne i w panterke i sa super wygodne :) moze nie sa sexy, ale przeciez sie przy ludziach nie rozbieram zeby bylo mi stanik widac :ico_haha_01: a sa naprawde wygodne, wiem co mowie bo nie moge chodzic bez ani w innych, bo za male a druga sprawa ze mi cycki przeciekaja jak maly za dluga przerwe zrobi :p
Obrazek
u nas jest 1 ząb dolny :-D i chyba idzie nastepny ..
gratulacje !! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale szybiutko!

co do wozka to kurcze na mojej gondoli pisze, ze do 6 mca, ale Oli jeszcze nie siedzi zebym go do spacerowki pakowala, poza tym zimno jest.. mamy ten spiworek co mowicie, ale w gondolce dziecko jest duzo bardziej opatulone niz w takim spiworku :/ i wiatr nie wieje.. wiec potrzymam go chyba troszke dluzej niz do 6mca, ktory bedzie za 10 dni :ico_olaboga:

szkieletorek super wypieki!! tez musze sie w koncu wziac za siebie i chlebek sobie upiec :-D ale takiego muffinka to mmmm bym wciagnela z checia :-D a masz ta maszynke do robienia ciasta na chleb i bulki czy sama wszystko robisz?

dobra lece spac poki Oli spi i mam szanse odpoczac :ico_noniewiem: dobranoc wszystkim! :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość