emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 sty 2012, 15:29

czesc ja na chwilke, nie wiem czy Was doczytam

aniawlkp86, dobrze, ze Ci sie udalo dodzwonic, a dlaczego na rehabilitacje?

Murchinson, fajnie, ze Mati juz ok :ico_brawa_01:

Koroneczka, ja mysle, ze w nocy u Maksia nie chodzi o niedojedzenie, bo przeciez on w dzien je inne rzeczy niz mleko, wiec powinny go sycic
wg mnie to taki okres, moze skok rozwojowy
tym bardziej, ze ostatnio tak duzo sie u niego dzieje

i tyle, nie pamietam wiecej...
postaram sie byc na bierzaco

u mnie byla dzis mama z Kacprem, jechali na rahabilitacje, mama byla po Marcela w przedszkolu - mlody zachwycony

mamy odrobinke sniegu, jak Tosia zje to pojdziemy na spacerek

powoli szykuje sie do wyjazdu

milego popoludnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 sty 2012, 15:38

a dlaczego na rehabilitacje?
bo Hania jak chodzi to stawia kostki do środka i trochę się chyba garbi,więc nasza dała nam skierowanie do poradni i zobaczymy co tam powiedzą :ico_sorki:
powoli szykuje sie do wyjazdu
do jakiego wyjazdu?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 sty 2012, 15:44

do jakiego wyjazdu?
jedziemy w czwartek w gory

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 sty 2012, 16:59

jedziemy w czwartek w gory
no tak,zapomniałam :ico_wstydzioch:

mała już pół godzinki drzemie,to ja wyskoczyłam po zakupy a mąż z dziećmi został :ico_oczko: teraz i on dołączył do śpiącej :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 sty 2012, 19:02

Maksio śpi to zajrzałam :-)

Murchinson, za ciepło na pewno mu nie jet, pilnujemy temp. w sypialni i nie przekracza 20st, ale z tym ogrzewaniem podłogowym może i racja, bo mnie samej chce się bardziej pić :ico_sorki: zobaczymy! Dziś zostawię też roletę odsłoniętą :ico_sorki:

EMilia, to miłego pakowania :-) fajnie, że wyjeżdżacie.

Aniu, dobrze, że idziecie z Hanią do poradni :ico_sorki:

O leci Julia- ;ece oglądać!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 sty 2012, 21:20

Milenka już poszła spać,jeszcze tylko Hania,ale ona to pewnie posiedzi,bo się zdrzemnęła po południu :ico_noniewiem:
ale z tym ogrzewaniem podłogowym może i racja, bo mnie samej chce się bardziej pić
to rozwieś małemu tak jak Murchinson pisała mokre pieluchy na łóżeczku,może to też pomoże :ico_sorki:
O leci Julia- ;ece oglądać!
podoba ci się?
ja chciałam oglądać w soboty bo wtedy zawsze z całego tygodnia powtórki i obejrzałam,ale jakos mi nie podchodzi i nie oglądam :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 sty 2012, 21:43

Mój śpioszek śpi już 2 h
dobrze ci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja tylko godzinkę spała :ico_noniewiem: ale teraz do 15.30 będę ją trzymać :ico_sorki:
Spał 2.5h, i później na spacerze jeszcze 0,5h :-D, teraz od 19.30. Prawie zasnął od razu ale zaplątał sobie rękę w rękawie i takie larum podniósł-dał się szybko uspokoić i śpi.
u mnie byla dzis mama z Kacprem, jechali na rahabilitacje, mama byla po Marcela w przedszkolu - mlody zachwycony
Zazdroszczę, a nie dziwię się, że Marcel zachwycony.
O leci Julia- ;ece oglądać!
podoba ci się?
Jak sobie przypomnę to oglądam.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 sty 2012, 21:47

Murchinson, normalnie twoje dziecko ci wróciło :-D :-D

też bym poszła spać,ale Hania posiedzi :-/
może jutro koleżanka wpadnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 sty 2012, 22:14

aniawlkp86, pielucha rozwieszona, lampka się świeci, roleta podniesiona, pokój wywietrzony :-) zobaczymy! Julię oglądam jak mi się przypomni, zawsze jakaś odskocznia.

Maksio zanim zasnął, zrobił sobie spacer wkoło łóżeczka :ico_haha_01: stanął sobie i podpierając się szczebelek śmigał wkoło... jejku ileż on się nauczył w ciągu kilku dni, codziennie coś nowego :-)

murchinson, Mati powrócił :ico_brawa_01: super!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 sty 2012, 23:14

Witam :-D

JA oczywiscie robie za lekarza w domu, chłopaki podchorowane, Filip zapalenie oskrzeli Dawid narazie tylko przeziebienie.

Koroneczka, ja to juz nawet sie nie zastanawiam dlaczego Dawid tak czesto budzi sie w nocy, poprostu tak ma i tyle, zeby, teraz choroba i nie wiem co jeszcze, pobudki sa nawet co godzine.
Przyzwyczaiłam sie juz do tego Filip robił to samo, dopiero jakos koło drugiego roku zycia zaczynał wiecej przesypiac :ico_haha_01:
Ale masz racje, dzieciaczki teraz coraz wiecej łapia i swietnie to widac :-D

JA to na przykład ucze małego sikac do nocnika, od jakiegos miesiaca, i powiem ze prawie za kazdym razem po spaniu sie wysika, czyli dwa razy dziennie, no rano to zadko bo lezy w łozeczku, ale jak go zaraz posadze po przebudzeniu to nasika, zobaczymy jak potem to bedzie wygladało.
Filipa tez uczyłam, ale potem poszłam do pracy i wszystko sie zmyło, chociaz itak nawet niezle przestał chodzic w pampersie zaraz po drugich urodzinach.

aniawlkp86, ja tez juz coraz wiecej malutkiemu daje probowac, chociaz cały czas robie tez mu jego zupki, ale daje mu tak posmakowac naszego jedzonka :-)

Murchinson, brawa dla MAteuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tylko tak zostało :-D


emilia7895, udanego wypoczynku w gorach :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość