Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

18 sty 2012, 11:54

no z kuba to tez do konca sie golilam bez problemu.... a teraz ciezko .... jej z lusterkiem sobie nie wyobrazam.... bym sie chyba pozacinala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sty 2012, 11:56

z prasowaniem to ja sobie dam spokój chyba wogule bo teraz jak mam suszarkę to ciuszki mam poddane wysokiej temper także żelazko sobie daruje
matko, jak zazdroszczę :ico_haha_01: Ale w planach na przyszły miesiąc jest suszara.
Ilośc prania znowu wzrośnie, a suszyć w "kraju deszczowców" nie zawsze jest łatwo :-D


Idę czytać dalej, mam jeszcze 4 stronki :P

[ Dodano: 18-01-2012, 10:57 ]
z prasowaniem to ja sobie dam spokój chyba wogule bo teraz jak mam suszarkę to ciuszki mam poddane wysokiej temper także żelazko sobie daruje
matko, jak zazdroszczę :ico_haha_01: Ale w planach na przyszły miesiąc jest suszara.
Ilośc prania znowu wzrośnie, a suszyć w "kraju deszczowców" nie zawsze jest łatwo :-D


Idę czytać dalej, mam jeszcze 4 stronki :P

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

18 sty 2012, 11:59

byłaby krwawa rzeź
az mnie zabolalo na samą myśl :ico_olaboga:
hehe ja po wczorajszym mam dosc.. tak sie podrazniłam ze nie mogłam siku zrobic przez 4 godziny bo miałam wrazenie ze mnie cos ostrego tnie w srodku ;/

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sty 2012, 12:00

Sylwia napisał/a:
Dziewczyny a jak u was z depilacja bikini ??? ja juz nie daje rady za duzy brzuszek co to bedzie ?? jak ja bez ogolenia nie pojde do lozka

Lustereczko się przydaje, ja też muszę już używać
Ja zaś po omacku... jeżdżę ręka sprawdzając czy wszystko poszło :-D Z lusterkiem sobie nie wyobrażam hehe
ja też za paluszkiem, za paluszkiem :ico_haha_01: Nawet idzie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 18-01-2012, 11:01 ]
I ja ide zaraz umyć włosy, tak mi sie szybko przetluszczaja.... a do tego jak mi twarz krości.... bleee :/ mam straszna teraz cere... jednak to prawda ze dziewczynka zabiera urode, z kuba zero krost a tu cala w tym paskustwie...
ja mam w brzuchu chłopca a moja cera :ico_noniewiem: gdzieniegdzie krosty, gdzieniegdzie suche place, przebarwienia... buuuu :/

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 sty 2012, 12:01

A co do cery to ja też mam paskudną teraz plamy mi sie brązowe porobiły i bez podkładu z domu nie wychodze :ico_zly:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

18 sty 2012, 12:03

A co do cery to ja też mam paskudną teraz plamy mi sie brązowe porobiły i bez podkładu z domu nie wychodze :ico_zly:

ja znow nie moge uzywac podkładu zadnego w ciazy bo mnie strasznie swedzi pozniej buzia... a to ze dziewczynka urode abiera to nie dokonca sie zgodze.. ja na pocztaku ciazy wygladałam jak nastolatka z tradem :P

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

18 sty 2012, 12:04

ojj ja tez ani rusz bez podkladu :)

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

18 sty 2012, 12:05

ja sie golic juz nie daje rade
cere mam bardzo dobra, pazurki tez
Wogole nie wygladam na ciaze. bez zmian - tylko brzuch rosnie


lekarz mowił ze mam w rejestracji o ciazy powiedziec -n o zobacyzmy jak znam zycie beda sie wszyscy sprzeczac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

18 sty 2012, 12:06

a powiedzcie mi czy ja moge w ciazy jezdzic na rowerze takim domowym ?? jak tak to ile minut dziennie ??

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 sty 2012, 12:06

Ja jestem zła, bo to co do tej pory było świetne dla mnie, teraz nie pomaga. Bo od zawsze miałam problem z przebarwieniami i sobie radziłam, ale w ciążach zawsze pięknie mi cera odzywała! Nawet w ciąży z mileną.
A teraz nie wiem... było ładnie jeszcze ze 2 mce temu, a teraz jakiś koszmarek.
Teraz mam dwa dni niewychodzenia z domu (D chory), więc cera odpoczywa.


Zauważyłam, że kostki mam ciut obrzmiałe... Niefajnie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość