Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 sty 2012, 20:45

Dziewczyny macie jeszcze ta stronke z fotelikami co pod koniec roku mieli te wyprzedaze?
Ja nie mam i nie za bardzo kojarzę tę stronę.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 sty 2012, 21:21

Wczoraj znajomy popełnił samobójstwo- skoczył z 9 piętra :(:(:(:( weszłam na facebooka właśnie i się przeraziłam! Szok!!! Miał 20 lat :(:(:(:( [*][*]

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sty 2012, 21:36

Wczoraj znajomy popełnił samobójstwo- skoczył z 9 piętra :(: (:(:( weszłam na facebooka właśnie i się przeraziłam! Szok!!! Miał 20 lat :(: (:(:( [*][*]
bardzo mi przykro [*]


moja panienka już o 20 poszła spać :ico_brawa_01:
niedługo Hania zaśnie i będzie spokój
jak mi się spać chce :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

19 sty 2012, 01:00

Cześć dziewczyny.
Ja tak na szybko. U nas już w miarę. Ada wychodzi z tych chorób. Jeszcze cipeczkę ma w opłakanym stanie ale mam nadzieję, że szybko się jej to zagoi. Iza zaczęła chodzić do przedszkola. Na razie mam ją zamiar puszczać 2 razy w tygodniu. Mam takiego stracha przez te choroby, że szok. Od września może z parę razy Ada była na spacerze. M ciągle w delegacji i teraz to już go cisną że nawet w sobotę nie może zjechać. Iza jak go ostatnio widziała to się rozpłakała, że już nie chce tych lizaków i woli by był przy niej. Położył ją spać to pół godziny głaskała go po buzi :(. Jutro idę z Adą na spacer (pierwszy od ho ho). A tak to Adzie idą 3 (my to mamy 8 zębów), Ada rozmiarowo mnie szokuje, przed świętami kupiłam jej śpiochy na 86 i już są ciasne!!!! Sprawdzałam na allegro i nie robią 92. Zacznie spać w body i rajstopkach :ico_szoking:
aniawlkp86, śpij dobrze Aniu :)
Koroneczka, masakra ciekawe co było przyczyną w ta młodym wieku
Murchinson, ja bym tą lekarkę udusiła :ico_zly: a mati śliczny :-D
śpijcie dobrze dziewczyny

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 sty 2012, 09:02

Witam,
Mateuszowi zęby dokuczają i wczoraj mimo podania nurofenu nie wypił połowę mleka więc pobudka o 5.30. Mam nadzieję, że zaraz uśnie a ja razem z nim. U mnie biało tyle śniegu napadało przez noc. Pisała, któraś o snakach-my nie mamy jeszcze ale w tym sezonie raczej nie kupimy bo u nas nie ma to sensu. Mały po wyjściu na dwór, zanim dojadę do końca bloku już zasypia i śpi cały spacer.
Wczoraj znajomy popełnił samobójstwo- skoczył z 9 piętra :(:(:(:( weszłam na facebooka właśnie i się przeraziłam! Szok!!! Miał 20 lat :(:(:(:( [*][*]
:ico_szoking:
Wiesz, wczoraj spotkałam koleżankę co urodziła na początku grudnia i okazało się, że karmi nutramigenem. Dostaje recepty bez problemu, kupuje w doz po 25zł.
Murchinson, ... a mati śliczny :-D
Dziękuję. Oby już u Was na prostej było z tymi chorobami i Adzie wszystko się szybko zagoiło.
Ada to mała rekordzistka w ilości zębów i wysokości.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2012, 10:07 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

19 sty 2012, 09:34

Dzień dobry :) Zapraszam na poranną kawę :ico_kawa:
My też już na nogach od 6. Tzn Ada i ja a Iza nie poszła do przedszkola i śpi. Ja Adę zaraz położę to Iza wstanie i nie ma spania.
U mnie odwilż i śnieg topnieje także chlapa i tyle.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2012, 12:03

hejka

my dzisiaj o dziwo do 8 pospałyśmy :ico_szoking:

Koło 13 śmigamy do laryngologa z Hanią na kontrolę po szpitalu,mała teraz drzemie i wstawiłam już obiadek,dzisiaj ziemniaczki z rybką :-)

mama Izuni, hejka,będziesz teraz częściej na forum? biedne dziewczynki,jedna z tęsknoty usycha a drugą choróbska i ząbki męczą :ico_sorki: :ico_sorki:
Mały po wyjściu na dwór, zanim dojadę do końca bloku już zasypia i śpi cały spacer.
to u nas już teraz rzadkość spania na spacerze,zresztą jak ja wychodzę to mała zwykle po drzemce albo długo przed nią to nie zasypia w wózku
a sanki są po Hani,w tym roku jeszcze ani razu nie użyte,znaczy tej zimy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 sty 2012, 12:42

Ale mi forum zrobiło kuku :-D najpierw wykasowało mi posta z informacją że taki wątek nie istnieje a potem mnie wylogowało :-D no cuda

Mama Izuni masz podobny problem z rozmiarem co ja :-D chciałam małemu kupić kombinezon ale nie robią takich dużych chyba że narciarskie i musiałam kupić kurtkę i spodnie co mnie dobija wychodząc bo 10 razy gorzej go ubrać... zanim wyjdę to już jestem tak zmęczona że szok a i spacer męczy bo bez wózka :/

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2012, 12:45

chciałam małemu kupić kombinezon ale nie robią takich dużych chyba że narciarskie i musiałam kupić kurtkę i spodnie co mnie dobija wychodząc bo 10 razy gorzej go ubrać... zanim wyjdę to już jestem tak zmęczona że szok a i spacer męczy bo bez wózka
to jaki on ma rozmiar no i czemu bez wózka??

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 sty 2012, 12:47

bo nie daje rady znieść małego i wózka z 4 piętra a potem znów wnosić... a rozmiar zależy kombinezon na 86 jest za mały bo jak przymierzyliśmy to wyglądał jak w stringach :-D ale kurteczka jest w tym rozmiarze i jest dobra

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości