Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2012, 17:17

obiecany filmik kosi kosi w wykonaniu Milenki
http://youtu.be/PYVhgfcb5Zw

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 sty 2012, 17:39

Aniu, nie mogę tego filmu otworzyć.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2012, 17:43

serio??zaraz sprawdzę co jest :ico_sorki:

[ Dodano: 19-01-2012, 16:45 ]
a teraz?

http://www.youtube.com/watch?v=PYVhgfcb5Zw

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 sty 2012, 18:12

hehe ale fajnie :) Żeby mój się tak nauczył kosi kosi robić ale nieeee :-D niechce mu się on potrafi w pokoju pokazać gdzie są naklejone żabki i gdzie jest piesek to wszystko :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 sty 2012, 18:24

Teraz się otworzyło. Super! Słodka gwiazda! :ico_buziaczki_big:

Mateusz czasami klaska ale najlepiej wychodzi mu stukanie jedną zabawką w drugą trzymając je w rączkach. Teraz bawi się z tatusiem-tatuś żagluję piłeczkami a ten się śmieje na maksa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 sty 2012, 18:43

Mój potworek właśnie ucina sobie drzemkę... nareszcie!!! powinien spać od 14.30 do 15-15.30 a on dopiero teraz poszedł spać... wykończy mnie :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 sty 2012, 19:08

Cześć dziewczyny!

Ale dziś pogoda, pada cały dzień :ico_sorki:
Jestem mega zmęczona, bo moje dziecie o 4 do 6 szalało jak opętane :ico_oczko: pełen energii, chciał się bawić, śpiewał, skakał po nas, a potem i tak 0 7 wstał :ico_sorki:

Murchinson, nie wiem co z tym Nutramigenem :ico_sorki: Kuzynka też receptę dostała, ale w aptece jej tak powiedzieli :ico_sorki: hmmm

Aniu, słodka Milenka jest :ico_brawa_01: pięknie robi kosi kosi , a Ty łądnie śpiewasz :ico_haha_01:

Mariola, to masz umęczenie z tymi spacerami :ico_sorki: szkoda, że nigdzie na dole nie możesz wózka zostawić?

A ja już pije 3 kawe, bo nie umiem urobić.
Byłam dzisiaj w urzędzie pracy, chciałam złożyć wniosek o dofinansowanie kursu masażu....ale skoro zamierzam wystąpić o dotację na otwarcie firmy, szkolenia mi odmówią... no chyba , że chce ten kurs, wtedy po zakończonym kursie muszę otworzyć firmę z własnych środków. To albo to :ico_olaboga:
Biznes plan prawie gotowy, w poniedziałek pojadę go wydrukoważ i zbindować, a we wtorek złożę w urzędzie :-D

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 sty 2012, 19:49

Koroneczka chętnie bym zostawiała na dole ale
1. mały zasypia w wózku, łóżko kole w pupcię
2. długo bym go nie miała albo gnojki z pod boku by zniszczyły tak jak sąsiadce albo by ukradli...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sty 2012, 21:34

dzięki dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:
a Ty łądnie śpiewasz
ha ha bardzo śmieszne :-P mnie tam Hania rozśmieszała jeszcze :ico_haha_02:
najlepiej wychodzi mu stukanie jedną zabawką w drugą trzymając je w rączkach
Milena też tak robi :-) albo wali zabawką w stół :-D
on potrafi w pokoju pokazać gdzie są naklejone żabki i gdzie jest piesek to wszystko
to mała jak się spytam gdzie Hania to od razu na łóżeczko patrzy (bo to rano jak Hania jeszcze śpi) :-)

Mariola_Larose, a nie macie piwnicy?? bo my jak mieszkaliśmy w bloku to mieliśmy małą piwniczkę i tam zostawiałam Hani wózek

Koroneczka, ale numer,to wolisz pewnie złożyć wniosek o dofinansowanie co?


moja mała już śpi 45 minut,dzisiaj jakoś mała spała w dzień tak na wyrywki bo tyle co w aucie
Hania po laryngologu wszystko jest ok :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 sty 2012, 22:09

Hejo witam sie i tylko na chwile wybaczcie.

U nas istny szpital.

Ostatnio pisałam wam ze moja szwagierka z małym jest w szpitalu na płuca no i tam mały dostał wirusa, czyli biegunki i wymioty.
Pozarazał wszystkich, swojego ojca, nawet jego mama przyjechała do domu i moja tesciowa jechała do małego bo Klaudia miała wirusa i nie była w stanie sie małym zajac.

Dawidek tez go dostał, pojechałam do lekarza, dała mi jekies nawadniajace leki itd, i odrazu przekaz do szpitala jak sie nie poprawi, na szczescie mały wczoraj w nocy zaczał pic i ustały wymioty, dzis juz jest lepiej i mam nadzieje ze tak zostanie.

Niestety dzis Filip sie rozchorował, ale nie tak mocno jak Dawid i mam nadzieje ze bedzie lepiej jutro, najgorsze jest to ze tylko ja i moj M nie zachorowalismy i mam nadzieje ze tak zostaniel, bo w niedziele idziemy na impreze do mojej babci na urodziny do lokalu.


Wybaczcie kochane ze tak tylko o sobie ale mam urowanie głowy, trzymajcie sie buziaki :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość