Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

20 sty 2012, 00:45

wiecie co mi sie stało :ico_olaboga: dziś w nocy "coś" mi urosło tam gdzie niie powinno :ico_noniewiem: z boku przy pachwinie, wygląda jak duży pryszcz i boli :ico_noniewiem:
boze Izus to tak samo jak mi!!! tak na zgieciu.. myslalam ze to wlosek mi wrosl, ale podlubalam lekko igla i nic nie wyszlo.. i teraz jest takie czerwone na gorze i gulki nie widac, ale jak przyloze palca to czuc, jakbym koralika tam miala!! :ico_olaboga:
bo storczyki tak ładnie moze bąbel poskubac
hahahha ;D co do wkladania do buzi to kolezanki synek tez tak fajnie smigal im po dywanie i zbieral wszystkie paproszki hahaha a jakie minki robil :ico_haha_01: :ico_haha_01:

kurcze z tym uszkiem to sprawdze jutro, a w lozeczku moge go w sumie obrocic w druga strone i zobaczymy, podusi nie uzywamy, i nie ulewa ani nie wymiotuje od jakiegos czasu - ale jutro obroce mu wszystko w druga strone i zobaczymy jak bedzie. albo dzisiaj - zalezy jak w nocy bedzie :ico_noniewiem:
dobrze ze po pogotowie nie zadzwoniłam, bo by mi sie kazali myć cześciej :ico_haha_01:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 sty 2012, 00:46

jutro będą reszte badań robić Przemkowi :ico_noniewiem: na razie póki co zapalenie nie postępuje, wrecz spada :ico_sorki: temperatury normalne, max 37 :ico_sorki: no ale jakaś przyczyna tych gorączek jest i chcą znaleźć źródło

[ Dodano: 19-01-2012, 23:49 ]
boze Izus to tak samo jak mi!!! tak na zgieciu.. myslalam ze to wlosek mi wrosl, ale podlubalam lekko igla i nic nie wyszlo.. i teraz jest takie czerwone na gorze i gulki nie widac, ale jak przyloze palca to czuc, jakbym koralika tam miala!! :ico_olaboga:
ciekawe co to jest :ico_olaboga: ale u mnie widac jakby perła w srodku, coś jaśniejszego, jak pryszcz ale nie ma białego "czubka" tylko tak głęboko kulka :ico_noniewiem: ojej, amrtwie sie bo to moze jakiś wrzód :ico_olaboga: albo odcisk? ale w takim miejscu? :ico_placzek:

[ Dodano: 19-01-2012, 23:52 ]
hahahha ;D co do wkladania do buzi to kolezanki synek tez tak fajnie smigal im po dywanie i zbieral wszystkie paproszki hahaha a jakie minki robil :ico_haha_01: :ico_haha_01:
kiedyś do kibla poszłam a Maja raczkowała za mną :ico_oczko: wyszłam z kibelka a ona siedzi przy misce u Hakera i karme mu dziamdzia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: smakowało jej :-D tyle ze sie strachu najadłam ze sie udławi i szybko jej palcem z buzi wyjełam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

20 sty 2012, 01:11

ale u mnie widac jakby perła w srodku, coś jaśniejszego, jak pryszcz ale nie ma białego "czubka"
tez tak mialam jakby perla-blizna taka blyszczaca skorka, ale wydawalo mi sie ze widac bylo ciemnego wloska ale podlubalam i nic, ale po tym dlubaniu mi sie jakby troszke zmniejszylo. a jak to scisne jak pryszcza to tak kluje dziwnie, jak czasami sa takie bolesne pryszcze, hmm ale nic nie wyglada jakby w ogole mialo wyjsc, nie mam pojecia co to :ico_noniewiem: M stwierdzil ze jak nie zejdzie przez pare dni to pewnie po weekendzie pojdziemy do lekarza. a nawet nie wiem skad sie to wzielo kurcze przeciez sie kapie a w miejscach publicznych zawsze na malysza i rece szoruje :/ ja mam takiego fiola na punkcie wc ze nawet u znajomych nie siadam na desce wiec nie wiem skad to licho :/

to ladnie Majeczka podjadla mu z miski hihih, wszystkiego trzeba sprobowac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 sty 2012, 01:20

tez tak mialam jakby perla-blizna taka blyszczaca skorka, ale wydawalo mi sie ze widac bylo ciemnego wloska ale podlubalam i nic, ale po tym dlubaniu mi sie jakby troszke zmniejszylo. a jak to scisne jak pryszcza to tak kluje dziwnie, jak czasami sa takie bolesne pryszcze, hmm ale nic nie wyglada jakby w ogole mialo wyjsc, nie mam pojecia co to :ico_noniewiem: M stwierdzil ze jak nie zejdzie przez pare dni to pewnie po weekendzie pojdziemy do lekarza. a nawet nie wiem skad sie to wzielo kurcze przeciez sie kapie a w miejscach publicznych zawsze na malysza i rece szoruje :/ ja mam takiego fiola na punkcie wc ze nawet u znajomych nie siadam na desce wiec nie wiem skad to licho :/
no własnie, mam to samo tylko duże, rano było mniejsze z 3mm miało, a teraz jakieś 5-6mm, kulka jak perełka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

20 sty 2012, 09:13

izuś_85, bardzo mi miło ,ze tak energetyzuje hehe ;p;p

my juz na nogach od 7 , pijemy hebatke ;p
tatus poszedł cv roznosic i na 9 na rozmowe do tej ochrony...


tak spytam, ile wasze dzieciaciaczki maja posiłków i po ile ?
moja fruzia ma 6 posiłków, mleczna owsianka kaszka kukurydziana, manna biszkoptowa. zupka lub kartofelki z mieskiem i marchewka manna na mleku lub z jabłkiem i w nocy humana.. 7,5 kg wazy i nic nie leci do góry od 3 tyg... a zjada po 150-200 ml.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 sty 2012, 09:15

jula, heh, dodawałaś fotkę z brzuszkiem, jak byłam w szpitalu i nie nadrobiłam zaległości, stąd myślałam, że pierwszy raz się pokazałaś. Z brzusiem też ślicznie wyglądałaś :ico_brawa_01:

szkieletorek, nie pytałam o zdeformowanie główki, bo mi nie o to chodziło. Mi chodziło o to, że Piotruś jak mam go na rękach to trzyma główkę lekko pochyloną i zwykle na lewo. A właściwie trzymał... Nie pisałam Wam, ale jakiś czas temu byłam z nim u rehabilitantki, żeby go obejrzała, pokazała mi kilka ćwiczeń (właściwie tego bym tak nie nazwała). Mam kłaść Piotrusia na drugi (prawy) boczek, zabawki pokazywać od prawej strony i zabawiać go też od tej strony. Pomogło błyskawicznie, główka już się nie odchyla, do tego opanował już przewracanie się na boczki i brzuszek przez w obie strony.
Z plecków na brzuszek się już przekręca?
tak, w drugą stronę też już potrafi, choć na początku z brzuszka na plecki, to było bardziej przypadkowe, teraz widzę, że robi to delikatniej i coraz lepiej nad tym panuje.

zirafka, niezły komplemenciarz Ci rośnie :ico_brawa_01: super fotki i fryzurka małej boska :ico_brawa_01:

Mad.
, to niedługo się rozpakujesz :ico_brawa_01: super

Malinkax33, raczkuje? Szybko :ico_szoking: gratuluję ząbków i trzymam kciuki by Wam się ułożyło. Liwka slodziutka :-D

Widzę, że zbiorowe doprowadzanie się do porządku u nas na wątku, też muszę sie wziąć za siebie

nina0226, też miałam kinola złamanego, a po roku od wypadku (na rolkach :ico_wstydzioch: ) zrobiłam sobie operację plastyczną...
dobrze ze po pogotowie nie zadzwoniłam, bo by mi sie kazali myć cześciej :ico_haha_01:
ha ha :-D

izuś_85, oby szybko znaleźli przyczynę tej temp. u Przemka :ico_sorki:

Agus, izuś_85, ciekawe co za dziadostwo Wam wyskoczyło :ico_noniewiem:

U nas nocka kiepska, miałam wrażenie, że Piotruś ciągle przy cycusiu, a jak się tak zastanowiłam, to chyba tylko 2 razy do niego wstawałam, mimo to nie wyspałam się... A Tusia zrobiła pobudkę o 4:40!!! I nie ma zmiłuj się, trzeba wstać, robić jedzenie i siedzieć z nią. Piotruś jeszcze śpi, aniołek mój :-D

[ Dodano: 20-01-2012, 08:20 ]
po ile ?
tego nie wiem, bo ciągle cycuś u nas, a posiłków jest 5-6 w ciągu dnia (jeden z nich to zupka lub deserek) i 1-2 w nocy. U Ciebie, to powinna być już zupka i deserek + ok. 3-4 mleczne, a ilość chyba jest ok, 150 ml to nie mało. Może jest jakaś inna przyczyna tego braku wzrostu wagi

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

20 sty 2012, 09:30

drzemie - 2x po pol godzinki.. a potem trzeba go nosic, bawic, bo siedzenie w hustawce mu sie po chwili nudzi
ufff.. pocieszyłas mnie hihi. myslałam ,że tylko moja taka agentka...
raczkuje po całym pokoju, przdpokoju sie tylko boi narazie i nie wychodzi ale czesto było tak ,że pod stół weszła i wyjść nie mogła na fotel sie wspinała , fotel sie osunął bo stoi na panelach a liwka pyk główką o rączke fotela i spojrzenie czy ja patrze.
Wczoraj wyjełam pudełko po leżaczku bo go pakuje wystawiłam na ALLEGRO jak ktos chetny podam link na priv ;D
i liwka chciała do pudełka wejśc :ico_szoking: ale za wązkie było i sie złościła :ico_haha_01:
Widzę, że zbiorowe doprowadzanie się do porządku u nas na wątku, też muszę sie wziąć za siebie
nooo w sumie to i mi by sie spa przydało ... ale o 20 jestem taka wykonczona ,że szybki prysznic ;) P. sie smieje ,że włosy na nogach na zime zapuszczam zeby mi cieplej było... a życie seksualne znikneło na ponad miesiąc ... libido mi spadło przez tabletki a nawet po całym dniu latania za gadem to juz mi sie nie chce ale jak znajdzie prace to mysle ,zejakis miły wieczór sie zrobi ;D
hahahha ;D co do wkladania do buzi to kolezanki synek tez tak fajnie smigal im po dywanie i zbieral wszystkie paproszki hahaha a jakie minki robil
skąd ja to znam :D chodzik czyścik.... hehe

a wasze pociechy tez tak gadują sobie ??
bababababa tatatata ale mamama jeszcze nie słyszałam :(((

[ Dodano: 20-01-2012, 08:33 ]
tego nie wiem, bo ciągle cycuś u nas, a posiłków jest 5-6 w ciągu dnia (jeden z nich to zupka lub deserek) i 1-2 w nocy. U Ciebie, to powinna być już zupka i deserek + ok. 3-4 mleczne, a ilość chyba jest ok, 150 ml to nie mało. Może jest jakaś inna przyczyna tego braku wzrostu wagi
jak ona nie chce mleka :((( humana idzie tylko przez sen. i to z dodatkiem kleiku malinowego lub bananowego bo pluje okropnie. moje dziecko na wigilii ziemniaki wcinało ze wszystkimi a my jej mleko karzemy jeść :DDDD

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 sty 2012, 09:44

izuś_85, to coś co Ci wyskoczyło to wrzód. Jakbyś odważyła się zacisnąć zęby i to ścisnąć wypłynie ropa z odrobiną krwi i zniknie. Zdarzyło mi się to mieć. Uroki publicznych toalet, a nie domowego kibelka :(

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 sty 2012, 10:06

Malinkax33, jesteś przykładem, że młoda mama potrafi sobie świetnie dawać radę i do tego włąsnie bije od ciebie taki pozytyw, że az pozazdroscić, każdy jakby miał odrobinę tej energii co ty było by lżej:) I supoer, że mała daje sobie już tak świetnie radę, a co do jedzenia nie powiem bo u mnie cycek na żądanie (a szczerze nigdy nie patrzę ile razy, w nocy o wiele za dużo to pewne) i wieczorem po kąpieli mleko MM albo jak mały zostaje z tatusiem to mu MM podaje, nie wprowadzam jeszcze stałych posiłków, może jak skończy 5 miesiecy to zaczę, przybiera na wadze ładnie więc nie ma jeszcze potrzeby

wczoraj synka na śpiocha dostawiałąm do cyca bo miałam już taki twardy aż bolący i nawet upuściłam sama troche mleka ale to nic nie dąło a nie chciało mi się po laktator iść.

Co do umiejętności, to Dorian też już z brzuszka na plecy od dawna sie obraca, a od kilku dni opanował do perfekcji przewrót z pleców na brzuszek i tak jemu się to podoba, że cały czas się obraca i głowa wysoko do góry i nawija po swojemu pół dnia, ubaw z niego po pachy:)Najszczęśliwszy jak siostra się z nim bawi, gada do niego, tuli itp - widok cudny, ale jakbym wiedziałą, że będie mi tak cieżko to bym chyba jeszcze się wstrzymała z decyzją o 2 dzidzi, niby fajnie, że różnica wieku nie duża ale ja zaniedbuję starszą na koszt młodszego niestety, już nie wspomnę, że dla siebie czas mam po 22 i to też nie zawsze. A mowa tylko o kąpieli czy ćwiczeniach czy zrobieniu czegoś na spokojnie jak nauka angielskiego - na co mam najmniejszą cheć o tej godzinie:(

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 sty 2012, 10:12

hej
izuś_85, to coś co Ci wyskoczyło to wrzód. Jakbyś odważyła się zacisnąć zęby i to ścisnąć wypłynie ropa z odrobiną krwi i zniknie. Zdarzyło mi się to mieć. Uroki publicznych toalet, a nie domowego kibelka :(
:ico_szoking: o matko :ico_olaboga: no co ty nie dam rady chyba :ico_olaboga:
przez noc sie troche "wchłoneło" tzn jest bardziej płaskie i wydaje sie być mniejsze
wczoraj miałam obcisłe spodnie i moze dlatego takie nabrzmiałe to było
szkieletorek, nie pytałam o zdeformowanie główki, bo mi nie o to chodziło. Mi chodziło o to, że Piotruś jak mam go na rękach to trzyma główkę lekko pochyloną i zwykle na lewo. A właściwie trzymał... Nie pisałam Wam, ale jakiś czas temu byłam z nim u rehabilitantki, żeby go obejrzała, pokazała mi kilka ćwiczeń (właściwie tego bym tak nie nazwała). Mam kłaść Piotrusia na drugi (prawy) boczek, zabawki pokazywać od prawej strony i zabawiać go też od tej strony. Pomogło błyskawicznie, główka już się nie odchyla, do tego opanował już przewracanie się na boczki i brzuszek przez w obie strony.
taka asymetria często sie zdarza, Maja miała Konrad tez :ico_oczko: ale sama zliwidowałam, wystarczyo łózeczko odwrócić i z drugiej strony zabawki powiesić, kłaść na kanapie odwrotnie niz zwykle :ico_oczko:

tak, w drugą stronę też już potrafi, choć na początku z brzuszka na plecki, to było bardziej przypadkowe, teraz widzę, że robi to delikatniej i coraz lepiej nad tym panuje.
mój to samo, najpierw przypadkowo sie brzucha obracał, potem zaczoł kontrolowac, potem przyszła kolej na obracanie sie z pleców, najpierw kuli sie i obraca na bok a potem rękę z pod brzucha wysuwa i juz na brzuchu leży :ico_oczko:

[ Dodano: 20-01-2012, 09:18 ]
tak spytam, ile wasze dzieciaciaczki maja posiłków i po ile ?
mój ma dużo
rano około 6.00 mleko 150ml
10.00 kaszka manna 150ml
13.00 zupka jarzynowa 125g lub deserek
16.00 mleko
19.30 mleko 150ml
23.00 mleko 150ml
3.00 mleko 150

poprawiłam :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość