Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 sty 2012, 10:01

Ano, wszystko drożeje
Tylko dźwignęli podatek na akcesoria dziecięce, więc tu bardziej się to odczuwa. Całe szczęście, że wyprawkę wcześniej kompletowałyśmy.

Gabi, przypomnij mi jaki wózek kupowałaś no i jak się sprawdza, bo pisałaś że spacerek macie już za sobą ?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

20 sty 2012, 10:05

Mad., a ile jest sztuk w pieluszkach z biedronki w rozmiarze 2?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 sty 2012, 10:35

melduje sie :ico_ciezarowka:

u mnie sexik nie dziala bo dalej nic :ico_zly:
wczoraj byla ciepla kapiel pozniej przysiady
zaraz jade po swiezego grejfruta i wiesiolek
moze to mnie ruszy

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

20 sty 2012, 10:39

Biniu- 78 sztuk jest w 2 dada

Witam sie i lece zaraz do sklepu,bo mi sir zimnych nog zachcialo gotowac hehe

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 sty 2012, 10:45

biniu_s, tyle samo co w Pampersach 1 czyli 78 sztuk ;-)

[ Dodano: 20-01-2012, 09:46 ]
zaraz jade po swiezego grejfruta i wiesiolek
Grapefruit coś pomaga ? :ico_szoking: Czemu mi nie mówiłaś :P

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

20 sty 2012, 11:49

I ja się melduję, humor do bani...
rano byłam na badaniach pielęgniarka kula mnie 2 razy bo krew jej nie chciała lecieć wrrrrrrrrrrrrrr :ico_nienie:

Do bani sie jakos czuję, mdli mnie a na dodatek chyba czeka mnie wizyta u dermatologa w poniedziałek. na brzuchu miałam jedną pklamę- podobną do oparzenia a teraz widzę że te p[lamki zaczynają mi wyskakiwać tez od pasa w dół. nie wiem co to może byc cholera....

Dziewczyny u mnie w biedronce nie ma dady1 a kosztują ponad 28zł
Jadzi cos nie było wczoraj i dzisiaj mam nadzieje że u niej wszystko ok

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

20 sty 2012, 12:09

Witam i ja meeega niewyspana dzisiaj :ico_olaboga: Kubus od północy do trzeciej rano budził się co 15 min i sam nie wiedział czego chce :ico_olaboga:

wstawiłam pranie i miałam poprasować ale chyba sie chwilke zdrzemne

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 sty 2012, 12:43

Właśnie na TVN24 mówią, że babka urodziła w Szczecinie córeczkę w taksówce hehe. Gdy taxi podjeżdżała odeszły jej wody... a potem szybko poszło i nie zdążyli na porodówkę. Mała na drugie będzie miała na imię Oktawią, gdyż w takim samochodzie na tylnym siedzeniu się urodziła :-) Super hehe...

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

20 sty 2012, 12:49

witam:)

kurcze dziewczynki, przepraszam, ze nie pisze....ale jakos tak ciezko mi zaczac...moj maz wrócil do pracy w zeszlym tygodniu,więc sama z dzieciaczkami jestem....
Mala nie spi duzo, lubi "wisiec" na piersi i przytulac sie, Filip tez wykorzystuje okazje kiedy Hania spi i tez przytula sie bardzo duzo i ciagle szuka potwierdzenia, ze go kochamy...
jest bardzo troskliwy wobec siostrzyczki, choc musze go temperowac, bo zlapalam go jak ja chcial podnosic z łozeczka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
oczy musze miec dookola glowy...
ja tez ciagle niewyspana, bo Mala ma podobny schemat jak reszta dzieciaczków- mniej wiecej od 1 w nocy do 3 ( choc zdarza sie, ze i do 5 rano) nie spi, a potem spi juz bardzo króciutko, wiec daje sie to we znaki....a poniewaz filip jest tylko do poludnia w przedszkolu trzy razy w tygodniu wiec pospac w ciagu dnia nie mam kiedy...
ogólnie jednak przyznam, ze drugie macierzynstwo przezywam zupelnie inaczej, bardziek swiadomie...jestem jakos bardziej optymistycznie nastawiona i sama opieka nad Haniusia sprawia mi mnóstwo radosci:)))
nastepnym razem postaram sie opisac wam mój poród, bo chyba jeszcze nie pisalam o nim...

Mam nadzieje, ze dzieciaczki ( te terminowe i przetreminowane) zaczna juz wychodzic, bo sama wiem, co to znaczy chodzic 10 miesiac w ciazy-Filip urodzil sie 14 dni po terminie, w dzień kiedy mialam juz umówiona indukcje...
przy Hani, nie wiem na ile to pomoglo, ale od 8 miesiaca pilam herbatke z lisci malin trzy razy dziennie, bralam wiesiolek tez prawie dwa miesiace i slyszalam tez o ananasie, ale nie próbowalam....co do olejku rycynowy, to u nas tez niektórzy polecaja, ale moja polozna stwierdzila, ze powoduje on biegunke i mozna sie niezle "zalatwic" na sali porodowej...wiec nie skorzystalam:))))

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

20 sty 2012, 12:53

szyszeczka, jestem jestem :ico_sorki: kiepsko się czuje i dlatego mało mało zaglądam
teraz widzę że te p[lamki zaczynają mi wyskakiwać tez od pasa w dół. nie wiem co to może byc cholera....
hmm rzeczywiście dziwne :ico_noniewiem: chyba wizyta bedzie wskazana :ico_sorki: a na tą anemię coś dostałaś ??

Gabi, Kaja widzę ,że wasze dzieciaczki coś ze spankiem nie bardzo :ico_oczko: może coś w powietrzu , moja siostra też narzekała ,że mała spa nie chciała .

Mad., trzymam ciągle kciuki za szybki i samoistny rozwój spraw ,może te wszystkie zabiegi coś pomogą :ico_sorki:
Ja jestem ciekawa czy u mnie jakieś rozwarcie się robi :ico_noniewiem: ciągle czuje kłucie i ból w dole a wczoraj i dziś takie bóle jak na mega @ mam. A z chodzeniem to mam takie problemy że :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość