Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 sty 2012, 13:20

Cześć!

No, udało się szczepienie :ico_brawa_01:
A ile luda po nas przyszło :ico_szoking:
Maciunia przekroczyła 8 kilosów (8,060).
Trochę pisnąl; przy szczepnieniu, bo kurde już tak śpiący było, a tu ważenie, badanie i jeszcze ukłucie. Śpi sobie teraz od godzinki :-)

Ja to ciągle powtarzam,że Zuzia to tak dobrze nie miala jak Maciek ma :-D
On to taki w niej zakochany, wystarczy,że Zuzia wariuje po pokoju, a on siedzi i zapatrzony w nią. W zasadzie jak ona wraca z przedszkola to cały czas się nim zajmuje, i coraz więcej, bo on coraz kumatszy, więc reaguje na wszystko, a ją to nakręca :ico_haha_01:
No i wg Zuzi to Maciek "mówi" :ico_oczko:
Pierwsze "tata" powiedział jak braliśmy go ze szpitala (3 dni miał!), co prawda potem już tego nie powtórzył, ale to szczegół :ico_oczko:
"Mama" to powtarza, ale "Zuzia" mu nie idzie :ico_noniewiem: :-D

izuś ale jazda z tymi gatkami :ico_brawa_01:
Mnie tak kiedyś na czarno nogi zafarbowały, a ja się pod prysznicem zastanawiałam, co ja taka brudna :ico_haha_01:

[ Dodano: 20-01-2012, 12:21 ]
kwiatunio :ico_szoking: a u nas taaakie słońce- wiosna na całego!
Odwilż....

[ Dodano: 20-01-2012, 12:21 ]
Oho, wstało moje Bobo!

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

20 sty 2012, 13:27

marcz89 no to fajnie, że mąż Ci tak pomaga. Mój niestety zawsze ma do pracy na 7 i musi wstać o 5.30, to staram się wstawać do małego sama i staram się przy tym nie obudzić męża, bo mi go szkoda. Mój Alanek nie jest aż tak absorbujący w ciągu dnia, więc mogę sobie spokojnie odpocząć na przykład gdy leżymy razem na łóżku lub na podłodze, on się siłuje a ja odpoczywam. Ale jak jestem chora, to mąż wręcz zabrania mi wstawać, wtedy chce wszystko sam robić, a jakby mógł to pewnie jeszcze by nakarmił ... heh kochany.

kwiatunio
:ico_brawa_01: brawa dla Izuni za postępy w spaniu, oby tak dalej, żeby spała coraz dłużej

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 sty 2012, 13:28

Malinkax33, Liwka Ci się bardzo szybko ruchowo rozwinęła :ico_szoking: przeciętny półroczny brzdąc uczy się dopiero samodzielnie siadać, a twoje takie rzeczy wyczynia :ico_szoking: brawa :ico_brawa_01: Z tego co piszesz, to Mała je kaszki mleczne, więc to tez posiłek mleczny, tylko herbatki musisz podawać

elibell, super, ze Dorianek zadowolony z siostry, Piotruś się trochę boi Wiki, ona jest taka żywa i nieprzewidywalna i krzykliwa. Mały czasem płacze, jak Wiki wrzaśnie... ale już coraz częściej jakaś "zabawa" dla obojga z tej bliskości wynika. Wiki uwielbia, gdy Piotruś ja łapie za włosy :ico_oczko: lubi jak dotyka ją po buzi, Piotruś też zadowolony z tego
taka asymetria często sie zdarza
wiem właśnie, bo dzieci często mają swój ulubiony bok

zirafka, też bym sobie liposukcje zafundowała +plastykę brzucha, ale to dopiero musi być wydatek, może kiedyś

szkieletorek, ta asymetria główki sama powinna przejść. Wiki miała spłaszczoną główkę z tyłu, bo ja głupiutka woziłam ją w wózku bez podusi (na desce leżała) :ico_puknij:
Mi na szczęście samo wszystko wróciło do normy jak opuchlizna zeszła
to super, u mnie normy nie było, zawsze miałam brzydki garbaty nos, ale w sumie nauczyłam się go akceptować, a po tym wypadku, to wyglądałam jak żul spod budki z piwem po bójce. Może kiedyś wam pokażę
chyba działają te leki
super
Ostatnio zmieniony 20 sty 2012, 13:35 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

20 sty 2012, 13:29

Maciunia przekroczyła 8 kilosów (8,060).
o to masz dużego chłopaczka. Pewnie przerośnie mojego niedługo :-)

[ Dodano: 20-01-2012, 12:31 ]
a ja ciacho bezowe robię, już nie mogę się doczekać kiedy je zjem ... ja to taki łasuch że szok, całą cukiernie bym zjadła i prosiła o więcej :ico_sorki: :D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 sty 2012, 13:33

Kocura Bura, super, że po szczepieniu już i brawa za wagę :ico_brawa_01: Mój Piotruś szedł łeb w łeb z Twoim Maciuniem, ale teraz został w tyle :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

20 sty 2012, 13:33

to super, u mnie normy nie było, zawsze miałam brzydki garbaty nos
o to w sumie dobrze,że trafił Ci się wypadek bo miałaś pretekst do operacji heeh

[ Dodano: 20-01-2012, 12:36 ]
o boshe właśnie poszłam do piekarnika zobaczyć jak tam moja beza, a ona tak wyrosla, że w życiu takiej nie widziałam... a miał być torcik - na niej bita śmietana i owoce, a tu klops bo już beza wystaje hen hen poza foremkę :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 sty 2012, 13:37

Maciunia przekroczyła 8 kilosów (8,060).
kawał chłopa z Niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
całą cukiernie bym zjadła
ja niestety też ale od tygodnia nic słodkiego w buzi nie miałam i wzięłam się za siebie i 4 kilo mniej :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

20 sty 2012, 13:40

ja niestety też ale od tygodnia nic słodkiego w buzi nie miałam i wzięłam się za siebie i 4 kilo mniej :ico_sorki:
brawa za determinację :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

20 sty 2012, 14:01

inia o nieźle operacje na nos, nawet na to nie wpadłam :-P. Mi na szczęście samo wszystko wróciło do normy jak opuchlizna zeszła
Moja siostra miała wypadek.Jechała rowerem i gość w nią wjechał Miała złamany nos i u nas w szpitalu poskładali jej ale źle bo nie mogła oddychać i po jakimś czasie miała operacje w Krakowie Prokocimiu i tam jej łamali i robili tak jak trzeba.
Co do gadania, to mojemu często wychodzi "nie" ale pewnie to tak przez przypadek
Mojej be często wychodzi.I wtedy oczywiście wszyscy mówią mama be bo nie chce nosić Lilusi .
Co do raczkowania to ja bym chciała żeby Oliv raczkowała bo to lepsze dla kręgosłupa...
Ja również.Choć znam dzieci które nie raczkowały tylko od razu wstawały.
P do niej wstaje przewija ją daje mi do karminia
Ale ci fajnie .

Drożdżówka już rośnie a teraz zabieram się za wyrabianie ciasta na ciasteczka.
Popołudniu jedziemy na zakupy .

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

20 sty 2012, 14:08

Moja siostra miała wypadek.Jechała rowerem i gość w nią wjechał Miała złamany nos i u nas w szpitalu poskładali jej ale źle bo nie mogła oddychać i po jakimś czasie miała operacje w Krakowie Prokocimiu i tam jej łamali i robili tak jak trzeba.
ale to nie operacja plastyczna tylko ponowne nastawianie nosa, a to spora różnica

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość