mamma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 23:06

24 sty 2012, 09:53

rennawno i super ze udało się załatwić skierowanie mam tylko nadzieje ze termin będzie szybki


annnia
gratuluje nowego domownika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my badanie eeg mamy we śnie robione co pół roku ale z każdym kolejnym jest gorzej bo Kacper już nie che zasypiać w dzień a bez snu nie da sie zbadać

Kurcze lipa z tym dojazdem u nas dzieci są dowożone do Ośrodka do szkoły bądź przedszkola dla dzieci z upośledzeniem znacznym bądź głębokim spotykają się na jednym przystanku a nawet po jedna dziewczynkę podjeżdża bus pod sam dom bo ma problemy z poruszaniem się mimo tego ze jeżdżą tam 2 autobusy co 20 min a tez nie mieszkamy wielkim mieście
czy kurcze dzieci na wsiach maja mięć gorzej od dzieci w miastach mniej możliwości na prawidłowy rozwój

a to mój kawaler robi pierogi
Obrazek

NICOLA_1985

24 sty 2012, 13:18

mamma, ale super chołpak z tego twoejgo Kacperka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no proszę ale będzie kucharz z niego :-D super! :ico_brawa_01:

my eeg mieliśmy robione tylko jeden raz i więcej nie musimy powtarzać bo wykluczyliśmy epilepsję , wynik oczywiście nieprawidłowy ale to wiadomo z jakiego powodu... nic więcej nie znaleźli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

annnia piaczek super sprawa , pokaż go nam :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no i koniecznie dziewczynki nam pokaż :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja pieska nie moge sprawić córce choć myślałam o tym ale mieszkamy na bloku i nie chciałabym pieska męczyć... :ico_noniewiem: to sa duże pieski i potrzebują ruchu.. a jak Karolinka i Krystianek będą w szkole a ja i mąż w pracy to kto się psiakiem zajmie??? :ico_noniewiem: nie mamy podwórka aby mógł sobie przy domku pobiegać... załatwić potrzeby ... byłby skazany na siedzenie w mieszkaniu bez możliwości wyjścia podczas naszej nieobecności.. :ico_noniewiem: może kiedyś jeśli dorobimy się domu to pomyślimy o piesku może nawet o dwóch pieskach ale nie teraz.. teraz inwestuję w dogoterapię u prywatnej terapeutki i to musi nam wystarczyć.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tak w ogóle to prośba o fotki dotyczy wszystkich mam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: pokazujmy nasze kochane dzieci!! :-)
czy kurcze dzieci na wsiach maja mięć gorzej od dzieci w miastach mniej możliwości na prawidłowy rozwój
też się z Tobą zgadzam .... uważam, że każde dziecko powinno mieć szansę na to aby korzystać z dobrego wpływu przedszkola na rozwój w każdej dziedzinie... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: moim zdaniem dzieci ze wsi są traktowane gorzej bo dla urzedu misata czy wsi jest to problem aby przekazać część pieniążków na to aby dowieźć dzieci do przedszkola jeśli rodzice nie mają takiej możliwości..

rennaw ja sobie tak czytałam to co Ci dałam linki i może być rozwiązanie w tym jeśli byś najpierw załatwiła miejscówkę w przedszkolu a później z ta decyzją poszła do gminy lub urzedu o pomoc w zorganizowaniu dowozu... oni by mogli pokryć cześć kosztów a drugą część kosztów mógłby pokryć PERFON jeśli by Ci się udało załatwić od lekarza prowadzącego np. neurologa opinię, że pobyt w przedszkolu jest niezbędny do poprawy stanu zdrowia i rozwoju społecznego i rehabilitacji, terapii :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

rennaw
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 sty 2012, 17:40

24 sty 2012, 14:04

tez tak wczoraj mysllam nicola w tym tygodniu moge nie dac rady bo zebranie w szole u michala w piatek rano wyjazd d zielonej ale w przyszlym tygodniu biore sie do roboty.zadzwonie do szpitala po termin i pochodze dowedziec sie co z tym przedszkolem.
ostatnio jak zlam do tego szpitala to kazala mi przyjechac na drugi dzien to bylo z TK mam nadzieje ze na MRI tez mi dadza szybki termin.jak wszystko dbrze pojdzie to moze juz w przyszla srode bede w nowej soli:)
ja mam dogoterapie w domu 3 psy duuuuzy mniejszy i malenstwo pol roczne.ta najmniejsza to ulubienica małego :-)[/hide][/scroll][/fade][/center][/code]

[ Dodano: 24-01-2012, 13:12 ]
sorki za te wpisy ale probuje znalezc jak tutaj dodac zdjecie na koniec postu i oczywiscie nie znalazlam.haker ze mnie zaden :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 24-01-2012, 14:10 ]
teraz tez mam miec eeg w czasie snu.ostatnio jak mialam to kazali mi obudzic dziecko o 3 w nocy i nie pozwolic spac do badania.to byl koszmar pilnowac zeby maly nie zasnal sama chodzilam na rzesach :ico_spanko: jeszcze pilnuj zeby nie pobudzil calego oddzialu bo tam same dzieci.ale musze powtorzyc wyszl zle wiec trzeba zobaczyc czy cos sie zmieniło :-) :ico_noniewiem:

mamma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 23:06

24 sty 2012, 15:26

mi neurolog nawet sama zaproponowała zaświadczenie ze Kacper może uczęszczać do przedszkola masowego ze mimo MPD i epilepsji leczonej rozwija się jak rówieśnicy a nawet lepiej intelektualnie a ruchowo również sobie radzi wiec wiem ze można sporo załatwić by dziecko miało lepszy rozwój społeczny i emocjonalny przebywając w grupie rówieśników a to ja z mężem :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Obrazek



cos mnie na fotki dzis wzieło :ico_spanko: :ico_spanko:

NICOLA_1985

24 sty 2012, 15:37

no proszę super, piękna rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

rennaw spróbuj w imageshack zdjęcia na serwer wrzucic i dostaniesz gotowe linki na forum i tylko kopiuj wklej i tyle :-)

rennaw
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 sty 2012, 17:40

24 sty 2012, 16:39

nicola imacooooooooooooo?? a gdzie to wogóle znajde?? :ico_wstydzioch: wiem jestem beznadziejna zawsze komputer sluzyl mi do pewnych rzeczy ktore umiem doskonale a nowosci dla mnie to czary mary.dopiero tydzien temu postanowilam zainstalowac synowi nowa gre okazalo sie lawiejsze niz myslalam tylko klikalam dalej i samo sie zainstalowala :-D jestem beznadziejna :ico_wstydzioch:

mamma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 13 sty 2011, 23:06

24 sty 2012, 16:46

rennaw http://imageshack.us/ ja wklejam fotki z tego

rennaw
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 sty 2012, 17:40

24 sty 2012, 17:08

Obrazek

[ Dodano: 24-01-2012, 16:11 ]
chyba nie dokonca mi wyszlo sprobuje jak wroce z zebrania.teraz lece na zebranie do michalka.

NICOLA_1985

24 sty 2012, 20:00

jestem beznadziejna
nie przesadzaj :-D :ico_oczko:
już Ci mamma podała link :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:
musisz skopiować link który jest przy napisie Kod Forum i wkleić tutaj i wysłać tak jak posta :ico_oczko:
nic prostszego :-D

[ Dodano: 24-01-2012, 19:01 ]
link zaczyna się od [URL......

annnia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 29 gru 2011, 19:18

24 sty 2012, 20:11

rennaw,

jak dokładnie wyglądało to badanie eeg????????

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość