wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

24 sty 2012, 18:15

Sajurka napisał/a:
moze przetrwam jakos ta glukoze nie wiem.
- dasz rade,ja mam poprostu taki zoladek wrazliwy,zobacz jestem w 26 TC a zdarza mis ie wymiotowac rano
jakbym o sobie czytala tylko ze ja wymiotuje najbardziej wieczorem.

iw_rybka, a dlugo goraczkowala zuzia zanim jej te krosty powyskakiwaly

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 sty 2012, 18:17

wisnia3006, w ten sam dzien juz miala taka niepozorna na brzuszku,pleckach i z godziny na godzine wiecej tego,a po 3 dniach,to mi sie plakac chcialo od samego patrzenia na nia ale juz nie goraczkowala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

24 sty 2012, 18:18

Czasy się zmieniają i smoczki się zmieniają. Można kupić bardzo fajne smoczki które nie powodują wady zgryzu ani wad wymowy. Oczywiście jeśli moje dziecko nie będzie chciało ciągnąc smoczka i nie będzie non stop wrzeszczało, nie będę zmuszała - ale nie wyobrażam sobie całe dnie leżeć z dzieckiem z cycochem na wierzchu żeby zaspokoić potrzebę ssania dziecka, bo co z moimi potrzebami i reszty członków rodziny?

Oto mój dzisiejszy brzuch: Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 sty 2012, 18:27

biniu_s, brzuszek sluper masz,taki maly i zgrabny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

24 sty 2012, 18:30

iw_rybka, a i tak mi już ciąży.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 sty 2012, 18:49

jagodka24 WYSYŁAŁAM JUŻ INFO NA PRIV DO CIEBIE Z PROŚBĄ O NIE PODAWANIE LINKÓW NA FORUM ALE JAK WIDZĘ PROŚBY NIE SKUTKUJĄ.

zgodnie z regulaminem forum:
1. Zabrania się publikować na Forum treści stricte komercyjnych lub promujące inne strony internetowe (np. reklam, odnośników do www, komunikatów PR).

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

24 sty 2012, 19:05

moni26, tak jak odpisałam tobie na priva nie robie tego specjalnie
poprostu pierwszy raz spotykam się z takim dziwnym zakazem
nie reklamuje niczego tylko podaje dziewczynom jakies ważne info któe je interesują

i poprostu nie pamietam o tym bo na innym forum nie ma tego "problemu"
postaram się nie naruszać w tak straszny sposób regulaminu

fajny wóżeczke kingoza

a wy nie wiecie na czym to polega?
rodzinka nie "kaze " nic kupować bo potem to teściowa poleci i z syneczkiem wszystko kupi i w ten sposób zrealizuje swoje marzenia bo przecież ktoś za nią też kupił ktoś, nie?

ja nigdy w życiu nie pozwole sobie zabrac tej przyjemności kupowania dla dziecka

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

24 sty 2012, 19:11

Hej laski :)

Przegląd ubranek mam zrobiony :ico_szoking: ile ja mam tego tak do półroczku to troje dzieci bym ubrała :-) . Jak tylko meble przyjdą (czekam już 2 tyg :ico_zly: ) to zaczynam pranie i prasowanie .

Co do smoczka miałam dla Franka kupionego i chciałam żeby go ciumkałale niestety nie nauczył sie miał odruch wymiotny przy tym ale oczywiście w nocy ze mnie sobie smoczka zrobił :ico_olaboga: Teraz dla małej też mam kupiony zobaczymy czy załapie :-)

biniu_s, śliczny brzuszek :ico_brawa_01:

Myszka odpoczywaj jak najwiecej i uważaj na siebie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 sty 2012, 19:15

ja nigdy w życiu nie pozwole sobie zabrac tej przyjemności kupowania dla dziecka
- dokladnie :ico_brawa_01:
tak do półroczku to troje dzieci bym ubrała
- hehe,fajnie :ico_brawa_01:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

24 sty 2012, 19:28

Rybko- moje dzieci używały smoka tylko do zasypiania, w dzień nigdy z nim nie chodziły, jak dostawały smoka to tak jakby znak, że trzeba było spac, od razu oczy maslane i palulu, smiesznie to wyglądąło, jak środek nasenny;)))
Myszko- uwazaj na siebie, trochę chyba przesadziłas z praca na poczatku i teraz masz problemy, alebo tak jak mówi lekarz taka Twoja uroda. Dużó lez a na pewno bedzie dobrze.
Jak byłam w ciązy z Sylwia to też mi zabronili kupowania- (mama i tesciowa), tylko wyprawkę skromniutką miałam, poniewaz mieszkalismy u rodziców i nie chciałam sie kłócić o byle co to upatrzyłam sobie wózek i łóżeczko itp i mąż był zmuszony zrobić zakupy samodzielnie. Z Damianem było juz inaczej, mieszkaliśmy sami i nikt ni gderał, teraz tez;)))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość