Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 sty 2012, 21:54

HEjo.

Koroneczko wiesz kurka ja nie mam pojecia dlaczego Maksio schudł, ale moze to z biegania, chociaz lepiej isc do lekarza, bedziesz spokojniejsza, a na pewno wszystko jest dobrze :-D

Nowa zdrowka dla dziewczynek, dobrze ze przynajmiej osłuchowo czyste.
A widac cos w tym musi byc ze pierwsze dziecko grzeczniejsze, chociaz u mnie w domu to moja starsza siostra była diabłem, ale za to ja mamie wynagrodziłam wszystko grzecznoscia :-)

Murchinson u mnie tez posiłki wygladaja skromniej niz u dziewczyn.
Mały w nocy pije mleko raz albo dwa razy,

Rano sniadanie kaszka, czasem budyn zrobie, czy troszke chlebka.
Potem idzie spac około 10.30
Jak wstaje dostaje obiadek około 12.30 robie jeszcze dla niego zupki, czasem pomalu podjada to co my.
Potem juz nic nie chce i o 15 idzie spac, jak sie obudzi dostaje zazwyczaj jakies owoce, czy danonki bo daje czy danio itd.
Potem kaszka przed kąpielą ok 19 i tyle, mleko tylko w nocy, bo w dzien nie chce.
Do picia woda na noc, w dzien herbatki, kompocik.
Czasami podjada jakies filipsy.


Aniu a powiedz Milienka juz fajnie wszystko gryzie bo ja sie ciagle boje ze mały bedzie sie dusił jak dam mu cos niewłasiwego, chlebek powoli zuje ale jakos mam opory,
No a dziewczynki cudowne, urocze obie :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 sty 2012, 23:21

Murchinson, a jakie parówki podajesz??
Morlinki z indyka lub berlinki wieprzowe. Innych nie kupuję, zawsze sprawdzam ile mają w środku mięsa.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 sty 2012, 10:09

czesc

dzieki dziewczyny za komplementy :ico_brawa_01:

Aniu tak, mielismy basen w hotelu, nawet z piaskownica :ico_oczko: a najlepsze bylo to, ze mozna bylo wyplynac na zewnatrz, siedziec w goracej wodzie w jaccuzi a na glowe sypal snieg :ico_brawa_01:

Koroneczka, ja nie daje Antosi danonkow, wg mnie bezpieczniejszy jest ten jogurcik dzieciecy
a z ta waga Maksia, hmmm
wazylas go na zwyklej wadze lazienkowej, tak?
wg mnie to tu jest problem, bo te wagi sa niedokladne
ja jak sie waze na swojej, to po powiedzmy 15 minutach czesto pokazuje inna wage, gdzie nic nie jadlam :ico_noniewiem:

NOWA, zdrowka dla Was :ico_sorki:
Pola jutro ma dzień babci i dziadzia,
mlody tez ma dzisiaj :ico_brawa_01:
moja mama nie dojedzie, bo jest z Kacprem na rehabilitacji, bedzie tylko P mama :ico_noniewiem:
poproszę w takim razie o namiary na hotel :ico_sorki: A Marcel widzę na nartach śmiga :ico_brawa_01: , pierwszy raz?, podobało mu się, sami go uczyliście, czy miał instruktora? My z Polą w przyszłym roku planujemy pojechać, wydaje mi się, ze teraz jeszcze za mała
tak, bylismy pierwszy raz na nartach, mlody je bardzo polubil
my nigdy tez nie jezdzilismy, mlody mial instruktora
a hotel to golebiewski w karpaczu :ico_oczko:

aniawlkp86, sietne zdjecia :ico_brawa_01:
sliczne masz dziewczynki :ico_brawa_01:

Murchinson, a Mateuszek je ryz?

u nas jadlospis tez ubogi, bo glownie piers, raz dziennie deserek i ostatnio zjada kilka lyzeczek obiadku, zupki i tyle
wczoraj mialam ryz z jablkami - zapiekany, az rwala sie aby jej dac i bardzi jej smakowalo :ico_brawa_01:
Koroneczka napisał/a:
Murchinson, a jakie parówki podajesz??

Morlinki z indyka lub berlinki wieprzowe. Innych nie kupuję, zawsze sprawdzam ile mają w środku mięsa.
ooo musze sproowac z parowkami
ja kupuje jeszcze z sokolowa z szynki, bo tam jest duzo miesa

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 sty 2012, 10:34

Hej,
ja tylko na chwilkę, nocka spokojna, zębów nowych nadal brak.
Murchinson, a Mateuszek je ryz?
Tak je jak jest w obiedzie, takiego na mleku nie jada. Nie za bardzo go lubi a dodatkowo czasami ma po nim szorstką skórę-nie mam pojęcia czemu.
ja kupuje jeszcze z sokolowa z szynki, bo tam jest duzo miesa
Ooo, tych nie widziałam ale pewnie w Piotrze i Pawle będą. Młody uwielbia parówki, jak tylko poczuje, że są przygrzewane to nie ma zmiłuj się, kawałek musi dostać (nie ważne, że chwilę wcześniej jadł). Potrafi zjeść prawie całą.
A ten hotel pokazywali kiedyś w ddtvn.

Koroneczka, Emilia ma rację co do wagi, ja o tym samym pomyślałam. Moja niby ma funkcję, że sama się kalibruje ale nigdy nie wiem kiedy to robi. POmiar wtedy tuż przed i po potrafi różnić się i to sporo. Niby ta waga ma dokładność 0,1kg ale różnica z tą u pediatry zawsze mniej 0,5kg. Podjeć do pediatry i zważ małego.

W Carrefour promocja na pampersy 132 szt. w rozm.4 za 79,99zł.
Miłego dnia.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

25 sty 2012, 10:51

takiego na mleku nie jada.
ja daje Tosi ugotowany normalnie w wodzie
tych nie widziałam ale pewnie w Piotrze i Pawle będą.
w biedronce sa, pakowane chyba po 5 sztuk :ico_oczko:
A ten hotel pokazywali kiedyś w ddtvn.
ooo, nie widzialam, a co o nim mowili?
W Carrefour promocja na pampersy 132 szt. w rozm.4 za 79,99zł
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 sty 2012, 11:02

ja daje Tosi ugotowany normalnie w wodzie
Tak to nie zje ale spróbuje jutro mu dać.
w biedronce sa, pakowane chyba po 5 sztuk :ico_oczko:
w biedronce sa, pakowane chyba po 5 sztuk :ico_oczko:
Dzięki, powiem D żeby na te też spojrzał, bo on to widzi tylko berlinki w biedronce.
ooo, nie widzialam, a co o nim mowili?
Chwalili głownie za ten basen-możliwość kąpieli wewnątrz i na zewnątrz bez wychodzenia z pomieszczenia (dlatego zapamiętałam). Polecali dla rodzin z dziećmi i dla tych co lubią 2w1 czyli ciepła wodę i góry.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 sty 2012, 11:30

Cześć!

Tak, dziś mam zamiar jechać do miasta to zważę Młodego :ico_sorki: na szczęście się nie muszę umawiać z moją pediatra :ico_sorki:
Teraz młody śpi, nocka też ok, pobudka dopiero o 4 :-) potem o 6 bo się przesikał i alarm wzniecił, przebrałam go i pospaliśmy prawie do 8 :ico_sorki:
Apetyt mu wrócił, już mi nie kręci głową i nie zaciska ust :ico_sorki:

Murchinson, Emilia, może macie racje z tą wagą :ico_sorki: Dziś go ważyłam i miał 8kg hmm dziwne zobaczymy :ico_sorki:

Emilia, też słyszałam, że to bardzo fajny hotel :ico_brawa_01: my się musimy wybrać za rok :ico_sorki: ja narty kocham, w tym roku niestetety nie skorzystam :ico_sorki:

Co macie na obiad? Ja dostałam mielone ze świniobicia więc coś z niego zrobię, choć nie wiem jeszcze co :ico_oczko:

[ Dodano: 25-01-2012, 10:32 ]
Murchinson, też muszę spróbować z paróweczkami w takim razie, ja dla nas też kupuję tylko takie z dużą zawartością mięska, mam nadzieję, że Maksiowi zasmakują :ico_sorki: Wiem, że parówki są też z gerbera w słoiczkach

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 sty 2012, 12:54

hejka

ja u mamy dzisiaj do wieczora to nie będę zaglądać

dziękuję z komplementy :ico_sorki:
Aniu a powiedz Milienka juz fajnie wszystko gryzie bo ja sie ciagle boje ze mały bedzie sie dusił jak dam mu cos niewłasiwego, chlebek powoli zuje ale jakos mam opory,
z tymi 2 ząbkami sobie radzi :ico_brawa_01: parówkę to jej widelcem podziobię bo si e boją jak za dużo ugryzie to sie mo ze dławić bo nie ma zbytnio czym pogryźć,ale z resztą sobie radzi doskonale :-)
Co macie na obiad?
mama robi pulpeciki a dla dzieci rybka :-)

nocka dzisiaj o niebo lepsza bo tylko 3 pobudki lekkie,i rano mała o 8 dopiero wstała :ico_brawa_01:

miłego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 sty 2012, 14:28

Byliśmy u lekarza, nie ma podstaw do niepokoju :-) Maksio waży 8300, lekarka twierdzi, że od zeszłego razu łądnie przybrał więc ok. Zdumiona była tym co Maksio już potrafi :-) Ona mu rączki podała a on chyc i już na nóżkach :-) Nauczył się siadać na pupkę jak już się zmęczy długim staniem i zaczął się przesuwać bokiem po meblach :ico_brawa_01:

Ja zrobię dzisiaj zwykłe mielone kotlety z buraczkami i upiekę murzynka. Mój brat ma dzisiaj imieniny to mu zawiozę bo lubi bardzo.

AAaaaa ostatnio lekarz tej mojej bratowej stwierdził, ze chyba są to bliźniaki jednojajowe, bo mają prawie identyczną wagę :ico_sorki: :ico_noniewiem: Nie wiem skąd on się urwał co wizyta gada co innego, a ona nadal do niego chodzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

25 sty 2012, 14:40

Witam i ja dziś.
Koroneczka, co do jogurtów to ja Adzie dawałam ale te kupne po 7 miesiącu i ok. Nic Adzie nie jest. Parówki na pewno nie dam. Kupuję szynkę bez fosforanów taką po 40 zł chudą i kiełbaski z dużą zawartością mięsa ale w mięsnym.
Co da jedzenia to Ada je tak:
Pobudka 7 rano - 120 ml - kaszka różna ryżowa, kukurydziana, z lipą - byle nie smakowe bo Ada ich nie lubi.
10 - 120 ml owocu.
Idzie spać i pije herbatkę
12.30 obiad ok 200 ml kalafiorowa, buraczki,pomidorówka, mięsko różne, rybka, sama gotuję więc zależy co mi do głowy przyjdzie.
14.30-15.00 - jakiś kisielek, budyń
Idzie spać i pije herbatkę
17 - 120 ml kaszka
Idzie spać o 20 i wtedy do snu 200ml mleka bebiko 2. W nocy 22 150 ml mleka, 24. 120 ml mleka, 2 w nocy 60 ml herbatki, 5 rano 60 ml herbatki. Pobudka 7 rano.
W ciągu dnia jakiś jogurt, kawałek kiełbaski, jogurcik, biszkopcik, herbatnik.
aniawlkp86, udanego pobytu i zdjęcia super.
emilia7895, fajnie że pobyt się udał. Fotki fajne i już makuchy takie duże. :ico_brawa_01:
wiola85, ja też nie dam Adzie parówki do reki bo się boję, ale ziemniaczki czy jajko to widelcem podziubie.a
Murchinson, muszę powiedzieć m by pojechał po Pampersy bo super tanio.
Mykam dziś m przyjeżdża, bo ma szkolenie od jutra do soboty. Nie pamiętam kiedy tyle był w domu, nawet nie na święta.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość