Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 sty 2012, 11:50

asiab, kurcze,juz przeginaja :ico_zly: Gdzie zamawialiscie te meble?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 sty 2012, 11:56

w sklepie co ma brw ale z innej firmy i babko powiedziała że jeszcze grudniowe poślizgi maja ale wczesniej mi tego nie powiedziała zamówiłabym w innym sklepie :ico_zly:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 sty 2012, 12:00

witam!!!
ja po kontrolnej wizycie glukoza ok morfologia i mocz tez wiec jest ok tylko ze ja juz przytylam 10 kg od dzis zero slodyczy aaa i dostalam skierowanie na usg ok 15 lutego mam zrobic ciekawe czy dzidzia sie pokaze.
w ogole mam dosc tyle nauki a ja w lesie zuzka nie spi w dzien zasypia o 20-21 a ja juz padnieta. nie wiem jak sobie z tym dam rade

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

25 sty 2012, 12:00

asiab, :ico_pocieszyciel: mnie też już szlag trafia, facet miał nam szafę do połowy stycznia zrobić a tutaj nadal nic. A ja czekam z praniem ciuszków co by od razu poukładać porządnie, a nie 3 razy przekładać i prasować :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

25 sty 2012, 12:00

dobry dzień :ico_ciezarowka:
asia teraz to już przeginają ostro :ico_zly: powinni w ramach rekompensaty sami je złożyć :ico_zly:

dzwoneczek a to dobre, nawet nie wiedziałam że tylko w foteliku można :ico_szoking: nie wyobrażam sobie 10latka w foteliku z przodu :ico_szoking:
ja dziś jadę po południu pomóc kuzynowi w nauce angielskiego, już się boję co to będzie :ico_olaboga: a mój kochany tatuś powiedział dziś że przez mój kaszel dom się zawali :ico_wstydzioch: na szczęscie dodał że wie, że nic nie mogę na to poradzić :ico_placzek: a i zakupiliśmy farbę do pokoju naszego i synusia :-D kolor mandarynkowa dominikana i znalazłam jeszcze w budowlanym naklejkę takiego dużego kubusia puchatka- powiesimy koło łóżeczka :562:
wiśnia to dobrze że wszystko ok.. a waga jest naprawdę sprawą indywidualną...
miłego dnia :-) [/b]

Awatar użytkownika
Sajurka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 09 sty 2012, 08:31

25 sty 2012, 12:14

asiab, wspołczuje ... my na szafki nocne czekalismy 3 miesiace :ico_haha_01: a i tak kolory pomylili :-D


Ja juz po badaniu. Powiem wam ze LUZ z ta glukoza. Tyle sie nasłuchałam jak jest strasznie a piłam sobie ja powolutku ucieszona ze cos pije :ico_haha_01:
babka była zdziwona ze nie daje cytryny. Moge powiedziec ze ...dobre :ico_haha_02:
Wyniki w piatek - oby dobre...

martwie sie tylk obo małej nie czuje od wczoraj wieczora do teraz nic.... :ico_placzek:
nie wiem czy to norma...ze raz sie cuzje duzo a raz cisza...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 sty 2012, 12:26

ale wczesniej mi tego nie powiedziała zamówiłabym w innym sklepie :ico_zly:
- co za ludzie,ja nie wiem jaki to problem,zamowic z innego sklepu,zeby przywiezli,oni je chyba produkuja jak juz zamowienie ktos złozy :ico_zly:
ja juz przytylam 10 kg
- ladnie :ico_oczko: Ja od pierwszego wpisu w 8 tc do dzis mam +4 kg :ico_oczko: Ale ja schudlam,potem przytylam,wiec w sumie +6 kg ale ja mam spoooory nadbagaz,wiec jest skad czerpac :ico_oczko:
i dostalam skierowanie na usg ok 15 lutego mam zrobic
- a czemu tak? mials polowkowe ok 20 tc,nie?
a i tak kolory pomylili :-D
- mozna sie wsciec :ico_olaboga:
ucieszona ze cos pije :ico_haha_01:
- hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ze raz sie cuzje duzo a raz cisza...
- ja sie wczoraj tez martwilam,bo maly jak myszka siedzial cicho,dopiero wieczorem maz obral mi pomaranczke ( nie powinnam ale doszlismy do wnisoku,ze zdrowszy cukier z owocow niz czekoladek) i maly zaczal fikac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

25 sty 2012, 12:38

a czemu tak? mials polowkowe ok 20 tc,nie?
mialam polowkowe a teraz bedzie juz 30 tydz i ostatnie usg.
mam spoooory nadbagaz,wiec jest skad czerpac
ja tez. my startowalys z podobna waga startowa ja wazylam 74kg na poczatku a teraz mam 84.5 normalnie :ico_olaboga: :ico_szoking:

ogorkowa sie gotuje a ja biore sie za sprzatanie bo wszedzie zabawki sa.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 sty 2012, 12:40

Martalka, wiecie
i w ogórkach kiszonych
ale spróbój to podać noworodkowi
:ico_haha_01: mogłam dopisac, że mam nam myśli ciążę :ico_oczko:

[ Dodano: 25-01-2012, 11:51 ]
dzwoneczek a to dobre, nawet nie wiedziałam że tylko w foteliku można :ico_szoking: nie wyobrażam sobie 10latka w foteliku z przodu :ico_szoking:
co prawda jeździ z tyłu, ale bartek ma 7 lat i do 160cm wzrostu mu fotelik starczy.
Ja z kolei nie chcialabym sobie wyobrażać co dzieje się z kręgosłupem i mózgiem dziecka przy zderzeniu bocznym, nawet dziecka 10letniego
Bartek jeździ zwykle w 3 rzędzie. Ale bywa, że jeździ z przodu.
Niby od jakiegoś wzrostu i wagi nie trzeba fotelika, ale hmmm skoro są sobre foteliki dla tej grupy, to czemu nie?

My mamy taki dla B, tylko kolor inny:
Obrazek
Ja się w nim mieszcze, bo ma sporą regulację (ja mam tylko 164cm wzrostu).


W

[ Dodano: 25-01-2012, 11:53 ]
Damian mi robi dzisiaj rozpierduchę. Rzuca zabawkami, ryczy, wkurza się (NA CO???? nie wiem) :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

25 sty 2012, 12:53

asienka86 a propos tych naklejek - to gdzie indziej mozna je kupic :-D tez mi sie podoaja takie naklejki :ico_haha_01:
asiab no to niezle cie uzadzili :ico_sorki: :ico_puknij: wkurza mnie takie cos :ico_zly:
wisnia :ico_brawa_01: za dobre wyniki badan :-D a z nauka dasz rade :ico_sorki: &&
sajurka nie marw sie o nic .. moja mala tez miala na tym etapie ciche dni .... siedzialam jak na szpilkach i jadlam czekolade zeby sie poruszyla i nic a po 3 dni wracala to swojego rytmu ... bedzie dobrze ... :ico_sorki: nie mysl ciagle o tym bo sie tylko stresujesz :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość