Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

26 sty 2012, 16:35

jak my tylko tam śpimy
a no to po co wiekszy, masz racje
a ja mam już patent, po co kupować zabezpieczenia jak można powykręcać klamki, więc u mnie nie ma klamek w szafkach
naszych gałek w szafkach nie da sie wykrecic sa poprzyklejane, a zabezpieczenia kupilam po 1 zł, w biedronce (kupilam 2 opakowania a w kadym jest 4 zabezp)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

26 sty 2012, 17:28

Tynusz to fakt, duuuuużo miejsca na zabawki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajny kolorek na ścianach, i stoliczek i krzesełka pierwsza klasa :580: :580: :580:
Manenka widzisz jakie masz dobre przeczucie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
U nas już od dłuższego czasu Zuzia ma na buzi taką plamkę łuszczącej się skóry, trochę się powiększyła, a jest już chyba ze 2 miesiące, myślałam że zejdzie samo, nie zeszło. Posmarowałam maścią, którą nam przepisano na wypryski uczuleniowe, tez nie zeszło. Chyba pojdziemy do doktora z tym jak będziemy w Pl. Tutaj już nei chodzę, bo i tak zbyją. No i chyba nie toleruje jeszcze sera żółtego albo wędliny (czasem udusiłabym męża, że daje wszystko bez konsultacji), a jak zobaczy że cokolwiek ode mnie dostała (na próbę troszeczkę), to traktuje to już jako że Zuzia to je. Nie mam czasem już siły tłumaczyć, jak małemu dziecku. Chyba zły dzień mam, buuu.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

26 sty 2012, 18:11

U nas już od dłuższego czasu Zuzia ma na buzi taką plamkę łuszczącej się skóry
Wojtuś też miał takie dwa liszaje na buzi i rączkach i lekarka stwierdziła skazę białkową. Zero nabiału i mleko bez mleka z apteki (podobno w smaku paskudne - ale wojtusiowi nie robi to różnicy). Poza tym przechodzi zapalenie oskrzeli i spojówek..
Ma już 8 zębów, waży 10,8 i powoli zaczyna sam się puszczac przychodzeniu.. dziś już przeszedł cały pokój ale chwieje go na wszystkie strony :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 sty 2012, 00:39

naszych gałek w szafkach nie da sie wykrecic sa poprzyklejane
w takim razie nie ma mowy , żeby iść na łatwiznę :-)
zabezpieczenia kupilam po 1 zł, w biedronce (kupilam 2 opakowania a w kadym jest 4 zabezp)
to tanio :ico_brawa_01:
U nas już od dłuższego czasu Zuzia ma na buzi taką plamkę łuszczącej się skóry
u mnie Mike ma taką plamkę praktycznie cały czas na zgięciu przy nadgarstku i zależy od tego czy zje coś czego mu nie wolno to zaczyna się z tego rana robić i wtedy wyskakują też na cały ciele te suche placki z czego potem jak rozdrapie są rany , no a jak nie zje nic złego to ma cały czas ten suchy placek, ale zejść nie chce, ewentualnie jest raz łagodniejszy, ale muszę go wtedy często smarować sterydami , bo on ma AZS, i na szczęście tu kremy na receptę mam za 1kr czyli 50Gr :ico_sorki:
wiec ja myślę, że u Zuzi to też pewnie uczulenie :ico_noniewiem:
Ma już 8 zębów, waży 10,8 i powoli zaczyna sam się puszczac przychodzeniu.. dziś już przeszedł cały pokój ale chwieje go na wszystkie strony :-D
brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Poza tym przechodzi zapalenie oskrzeli i spojówek..
bieduś , zdrówka życzę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


u nas idą 2 dolne czwórki , ale już jedną tak czuć pod palcem jakby miała lada dzień się przebić przez co Nell jest niespokojna w dzień i nocy

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 sty 2012, 08:46

to fakt, duuuuużo miejsca na zabawki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajny kolorek na ścianach, i stoliczek i krzesełka pierwsza klasa :580: :580: :580:
dziękuję ;D
waży 10,8
ja dzisiaj będę ważyła Julię :D
dziś już przeszedł cały pokój ale chwieje go na wszystkie strony :-D
brawo ! :ico_brawa_01: zdolniacha

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

27 sty 2012, 11:49

Wojtuś też miał takie dwa liszaje na buzi i rączkach i lekarka stwierdziła skazę białkową
u mnie Mike ma taką plamkę praktycznie cały czas na zgięciu przy nadgarstku
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A ja tak się cieszyłam, że Zuzanka wolna od alergii będzie, Oliwce co prawda dużo przeszło przed 4 urodzinami, ale jednak wcześniej ciągłe tłumaczenia, że tego nie może, tamtego też nie :cry: :cry: :cry: ehhh

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 sty 2012, 12:42

witam z :ico_kawa:

U nas sypie śnieg i sypie, a mi żal , że na dwór na sanki nie możemy iść bo Nell i Michael tak bardzo lubią śnieg, Nell to wcale z sanek nie chce schodzić, jak zdejmuje ja to płacze i czasem ją wożę aż przysypia :ico_haha_01: , i w sankach w domu też siedzi i je ciąga , my may takie plastikowe lekkie
cos takiego
Obrazek

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A ja tak się cieszyłam, że Zuzanka wolna od alergii będzie, Oliwce co prawda dużo przeszło przed 4 urodzinami, ale jednak wcześniej ciągłe tłumaczenia, że tego nie może, tamtego też nie :cry: :cry: :cry: ehhh
dlatego ja właśnie tak boję się wprowadzać nowe jedzonko lub boję się zmiany mleka :ico_chory:
ja dzisiaj będę ważyła Julię :D
waż waż moja dziś 11.3 kg

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 sty 2012, 14:13

U nas sypie śnieg i sypie, a mi żal , że na dwór na sanki nie możemy iść bo Nell i Michael tak bardzo lubią śnieg, Nell to wcale z sanek nie chce schodzić, jak zdejmuje ja to płacze i czasem ją wożę aż przysypia :ico_haha_01: , i w sankach w domu też siedzi i je ciąga , my may takie plastikowe lekkie
cos takiego
u mnie Julka też lubi na sankach jeździć , jak ją zdejmuje to groźne na mnie patrzy i krzyczy coś po swojemu ;p

my mamy na razie drewniano metalowe- pozyczone od chrzestnej Julki ( jeszcze ma je z dzieciństwa) .. sa z oparciem wiec pol biedy, ale chcemy dorobic sie swoich.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

27 sty 2012, 22:01

Witam!
Widze, ze i u Was alergie :ico_olaboga:
Adrian do pół roku życia jak go coś uczulało to robił luźne kupki z krwią, nawet w szpitalu z tym leżeliśmy :ico_sorki:
A teraz też od czasu do czasu miewa te plamki, i bardzo musimy uważać na to co je :ico_sorki:
Wiecie co bardzo dobre na te plamki jest krem elobasa, my go używamy i szybciutko schodzi, można też używać elocom, ale nie dłużej niż 5 dni :ico_sorki:

manenka zdrówka dla dzieciaczków, i rzymam kciuki za to aby antyb podziałał :ico_sorki:

Tynusz mebelki i pokoik śliczny :ico_brawa_01:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

28 sty 2012, 10:49

Tynusz mebelki piękne sama bym tam z córcią usiadła na twoim miejscu he he .Pokoik super dużo miejsca do zabawy!My jesteśmy w trakcie szukania domu do wynajęcia bo tu mnie wkurza a i miejsca jakoś mało .Stefan rośnie i widzę ,że będzie coraz ciaśniej i chyba też nerwowo bo nie lubię bałaganu a teraz jak mało miejsca to jest wieczny bajzel.Pokój dzieci mam na piętrze więc zabawki są zawsze w salonie na dole bo my tam jesteśmy ciągle ehhh
Mój Lucek ma od zawsze raz na jakiś czas małego liszajka ,albo na twarzy albo gdzieś na ciele .Lekarz mi powiedział ,że dopóki nie są to duże zmiany mam smarować normalnym kremem nivea i wiecie co??Pomaga!Gdy smaruję to to mu nie swędzi więc i po pewnym czasie znika .Ja też takie mam od czasu do czasu krem też pomaga ,ale balsamy do ciała nie ...krem nivea jest najlepszy bo gęsty i wydajny chyba temu..

Wczoraj byłam na kontroli ze Stefciem ma 74,5 cm i waży 9360g .Od kilku dni puszcza się i stoi sam w kojcu bez trzymania i robi dokładnie tak: :ico_olaboga: i ja mówię olaboga a on się śmieje i siada na pupę jest taki pocieszny :-D

Od 15 lutego wracam na 28godzin tygodniowo do pracy już mnie serducho boli ale jak mus to mus

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości