Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 sty 2012, 17:56

witam,

ja ostatnio z doskoku bo coś weny brak, wczoraj byłam u mnie w pracy i jest szansa że w marcu wrócę już :ico_sorki: do tego byłam z Zusie i na zakupach i tyle kasy straciłam ze szok :ico_placzek: :ico_placzek:
jutro idziemy na 19 na imprezkę więc dziś zaliczona kosmetyczka a wczoraj włoski sobie pofarbowałam i mam znów czarne :ico_wstydzioch: ale jutro tez na 13 jedziemy na pogrzeb,zmarł teść mojego brata :ico_placzek:
a potem dostala zatwardzenia
o to już wiem od czego dziś Iza kupki nie może zrobić bo wczoraj dostała banana :ico_zly:
kup sobie krem F18
mogę potwierdzić jest rewelacyjny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a czy waszym dzieciom juz leca lzy jak placza?
tak lecą i to ogromne grochy :ico_sorki:
że od dzisiaj zacznam 6 weidera i musz edac radę bo wiosna tuz tuz a mi się wszędzie wylewa :ico_wstydzioch:
ja mam 5 kilo mniej ale nie jem słodyczy i codziennie jeżdżę wieczorem na rowerku :ico_sorki: a w poniedziałek na 14 jadę do dietetyczki :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 sty 2012, 18:04

nie zakładac bodzików tzn nie zpinac jej , bo to uciska pampersa z moczem i moze podrazniac.
No ale to wtedy będzie się bodziak podwijał i nie będzie swej roli dobrze spełniać.

Chlebki upieczone ale jeszcze nie próbowałam jakie wyszły.
Teraz muffinki z krówkami sie pieką.

Co do temp to u nas teraz bardzo szybko spada.Jakas godz temu było -8 a teraz jest -12

[ Dodano: 27-01-2012, 17:13 ]
Dziewczyny kiedy się przebija uszy dziecku ? Nie pamiętam kiedy byłam przebijać u mojej podopiecznej ale nie więcej niż pół roczku miała.

I jeszcze pytanie do izabelli i tych dziewczyn które maja dziecko w podobnym wieku co moja i karmią wyłącznie piersią.
Jakie kupki robią wasze dzieci ? Czy twarde czy rzadkie ?

U nas jak pisałam ziuziu a mąż ma 2 zmianę.On pracuje na polu bo przygotowuje towar ,dźwigiem operuje i takie tam a mróz bierze .Mam nadzieje że puszczą ich wcześniej do domu .
Chociaż w sumie którejś zimy było -20 i tak był w pracy .Nie było ulgi.

[ Dodano: 27-01-2012, 17:15 ]
Kurcze moja nie miała ostatniej drzemki i jakoś nie ma się jej na spanie a nie ma szans by wytrzymała bez drzemki do 19 .

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 sty 2012, 18:56

I jeszcze pytanie do izabelli i tych dziewczyn które maja dziecko w podobnym wieku co moja i karmią wyłącznie piersią.
Jakie kupki robią wasze dzieci ? Czy twarde czy rzadkie ?
może mój nie jest w Twoim wieku ale pamiętam, ze kupkę miał taką rzadką paćkę, taka wodnista musztarda. Twarde kupki zaczął robić jak zaczął dostawać stałe posiłki

[ Dodano: 27-01-2012, 17:56 ]
wpadłam na chwilkę się pożegnać bo na weekend mnie nie będzie. Dousłyszenia w poniedziałek. Wszystkim miłego weekendu :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

27 sty 2012, 19:00

weekend mnie nie będzie.
udanego szusowania

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 sty 2012, 20:15

nina0226, udanego weekendu, super, a my zmarnowaliśmy cały urlop meża na kłótnie i bezsensowne siedzenie, no ale mam zamiar poszukać czegoś ciekawego w Walii lub Szkocji i następny urlop wyjeżdżamy gdzieś, po co się kase oszczędza? Trzeba coś zobaczyć w koncu a nie tylko w 4 ścianach

Aguś mam 6 lampek w modemie i 2 środkowe się nie świecą reszta tak.

szkieletorek oby teraz jak będziesz smarować to już pomogło malutkiej.

a piszecie o płaczu z łezkami?? szczerze nie wiem kiedy pierwszy raz to było, ale dość dawno i moze nawet też miał miesiac maks 2 miesiace jak płakał łzami, teraz też mu się zdaża.

a ja dziś dałam Małemu inny słoiczek ale nie smakował mu za bardzo, a jutro kaszkę spróbuję podać:) I ogółem lepiej się najada mlekiem MM jak moim cyckiem, dziś dałam rano dwa cyce, bo ppo nocy pełne a on nadal płacze i głodny :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 sty 2012, 20:55

Witajcie :-)

Hmm.. Maciek to strasznie mało płacze, więc zanim się rozbuczy na dobre to ja jestem i tyle co widzę to oczki wilgotne i czasem strużkę na policzku. On to pomrukuje jak niedżwiedź jak wkurzony :ico_haha_01:

nina0226, wyszalej się!

kwiatunio, pokaż nowy kolorek fryza :ico_sorki:
A ile kosztuje wizytka u dietetyczki?
Poszłabym...
U mnie stanęło na tych 6 i stoiii.....
A jak tam Twoje cukry?
U mnie wróciło do normy.

zirafka no właśnie myśmy smarowali tym clotri... i tormentiolem na zmianę!
Szybciutko pomogło, czego i Wam życzę :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 sty 2012, 21:07

A ile kosztuje wizytka u dietetyczki
sama wizyta 40 ale dieta 7 dniowa 90 pln :ico_noniewiem: a kolejna wizyta kontrolna chyba 20 :ico_sorki:
A jak tam Twoje cukry?
u mnie dobrze, tez się wszystko unormowało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 sty 2012, 21:10

Dziewczyny kiedy się przebija uszy dziecku ?
ja ostatnio przekłówałam język i pytałam się kosmetyczki jak to wygląd powiedziała że najlepiej po 8 miesiącu życia. ja pójde po roczku bo Oliwka ladne kolczyki dostała na chrzciny.
I jeszcze pytanie do izabelli i tych dziewczyn które maja dziecko w podobnym wieku co moja i karmią wyłącznie piersią.
Jakie kupki robią wasze dzieci ? Czy twarde czy rzadkie ?
u mnie raczej rzadkie, nie wodniste ale rzadkie.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 sty 2012, 21:12

Dziewczyny kiedy się przebija uszy dziecku
Julce przebiłam w dniu swoich 1 urodzin a Izie chce na lato zrobić już kolczyki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 sty 2012, 21:19

kwiatunio, może poszukam u nas dietetyczki :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości