Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

28 sty 2012, 00:37

Bry wieczór,
nareszcie Was doczytałam
i tyle wieści naraz :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Dzwoncu nasz kochany, serduchem i myślami jestem z Wami, do niedzieli niedaleko dasz radę

gratuluje kolejnych tyg., ale niektóre z nas już daleko, po 30 tyg to już z górki ...
jagoda super wózek i oby się sprawował tak dobrze jak wyglada :ico_oczko:
co do fajenk, ja nie paliłam i nie palę, za to jestem zmuszana do biernego palenia, bo z moają mama się nie da wygrac i nieraz w łazience lub kiblu pali a jak się potem na to wejdzie, to masakra, ale żadne argumenty do niej nie trafiają :ico_zly:
mój mężulec pali i mój brat też, ale żaden z nich w domu nie pali, wychodza na pole a w zimie to zazwyczaj jak idą do pieca to palą
Mężulec rzucał kilka razy i nawet jakoś 2-3 mies nie palił i jakaś impreza i ciach papierosek i tak tylko co jakiś czs słyszę "muszę rzucić" na co ja niedobra żona "uwiężę jak zobacze" - oco od nie wkurza itd itp

Ja dokąd ma krążek czuję się gorzej, boli mnie brzuszek i jak leże i wstane to ok, ale siedzenie boli a chodzenie po siedzeniu to masakra, jak się rozchodzę to ok ale początki brrr
Do tego biodra mi się rozchodzą, bolą, piecze mnie nawet czasem spojenie łonowe - kaleka ze mnie teraz :ico_placzek:
zmykam, bo ledwo siedzę, trzymajcie się kochane do jutra
dobranoc

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

28 sty 2012, 02:06

Całe szczęście że Dzwoneczek82 jeszcze w paczce z Patryczkiem. Właśnie wróciłam ze spotkania i od razu włączyłam komputer żeby sprawdzić co u Was.
Mąż już spi, chyba się wkurzył :ico_oczko:

Co do papieruchów to tak, paliłam kilka lat, bo całe technikum i studia do 4 roku, dopóki za mąż nie wyszłam, bo mi ślubny marudził bo sam rzucił po kilku latach i teraz gdy ja już półtora roku nie palę to on zaczyna popalać po 3 latach przerwy, więc przypuszczam że po porodzie znowu się zacznie. Całe szczęście nigdy nikt u nas w domu nie palił i nie będzie palił.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 sty 2012, 10:02

Witajcie :ico_ciezarowka:

Rybciasą jakieś wieści nowe od Dzwoneczka ???? W nocy spać nie mogłam bo Franek kaszlał i myślałam o Dzwoneczku :ico_olaboga: .

My dziś na zakupy jedziemy muszę rolety kupić do dzieci do pokoju i do pepco zajrze przy okazji :-)

[ Dodano: 28-01-2012, 09:06 ]
Rybciu pisz szybko co i jak :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 sty 2012, 10:08

no to mamy dzidziusia http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=13182

Dzwoneczek napisala,ze o 1 w nocy obudzil ja mocny bardzo bolesny skurcz,powtarzaly sie co 10 minut.Rozwarcie na palec,dostala no-spe i ostatnia dawke sterydow,skurcze byly coraz czestrze,po 4 zbadali ja miala 8 cm i zawiezli na porodowke,rodzila bez znieczulenia ale cieszy sie,ze szybko poszlo,bo o 4.40 Patryczek juz byl.Pisala,ze szycie okazalo sie bardzo bolesne :ico_olaboga: Maly dostal 9 pkt,bo ma infekcje,przez dlugo saczace sie wody,dostaje antybiotyk.Dzwoneczek pisze,ze maly jest straszny wrzaskun :-D

Tylko lipa,bo maly jest na wczesniakach,a ona na polozniczym i musi do niego dochodzic,ale za to maly ladnie sam oddycha :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 sty 2012, 10:09

ja tez jestem ciekawa co u dzwoneczka
cały wieczór o niej myślałam

[ Dodano: 28-01-2012, 09:11 ]
coś tak czułam że to długo nie potrawa
i co?
i rycze

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 sty 2012, 10:11

Tylko lipa,bo maly jest na wczesniakach,a ona na polozniczym i musi do niego dochodzic,ale za to maly ladnie sam oddycha
tak z 2 tyg go poobserwują pewnie ale dobrze że sam oddycha bedzie mogła go karmić odrazu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jejciu normalnie szok :-) już mamy pierwszego dzieciaczka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 28-01-2012, 09:15 ]
Wiecie co dziewczyny to już sie teraz takie realne robi że chyba pomału trzeba mieć kupione wszystko dla siebie do szpitala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 sty 2012, 10:21

ale numer co?
a w zimie to zazwyczaj jak idą do pieca to palą
- to samo u nas :ico_brawa_01:
Ja dokąd ma krążek czuję się gorzej,
- biedna :ico_pocieszyciel:
W nocy spać nie mogłam bo Franek kaszlał i myślałam o Dzwoneczku
- ja sie o 3 na siusiu obudzial i tez sie zastanawialm co u nej,a tu sie okazuje,ze ona juz z bolami byla :ico_brawa_01:
i co?
i rycze
- hehe,tu nie ma co plakac,tu sie trzeba troszke juz ogarniac,zwlaszcza wy,co juz po 30 TC jestescie :ico_sorki:

[ Dodano: 28-01-2012, 09:22 ]
a jezeli Dzoneczek mysli,ze pozwolimy jej odejsc na zimowe maluszki,to sie grubo myli :ico_nienie: Bedzie musiala obskoczyc dwa watki,bo my jej nie oddamy,nie? :-D

[ Dodano: 28-01-2012, 09:27 ]
a i jeszcze Dzwoneczek kazala podziekowac Sylwii za sms-a,probowala odpisac ale nie mogla,jakis blad czy cos :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 sty 2012, 10:28

a jezeli Dzoneczek mysli,ze pozwolimy jej odejsc na zimowe maluszki,to sie grubo myli Bedzie musiala obskoczyc dwa watki,bo my jej nie oddamy,nie?
_________________
no a jak bedzie na dwóch pisać :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

28 sty 2012, 10:31

hehe,tu nie ma co plakac,tu sie trzeba troszke juz ogarniac,zwlaszcza wy,co juz po 30 TC jestescie :ico_sorki:
racja, między mną a Dzwoneczek82 było tylko 10 dni różnicy w terminach :ico_szoking:

Jak powiedziałam mojemu K. że jedna z nas w 35 tygodniu w szpitalu jest i chyba nie da się tego zatrzymać to mnie wyśmiał, ale jak obudziłam się w nocy z bólem brzucha to się trochę poddenerwował i teraz każe mi leżeć przynajmniej do południa.

Pewnie, że jej nie oddamy. A Dawidek faktycznie wykrakał mamie ten wcześniejszy poród. Mam tylko nadzieję, że teraz jako starszy brat będzie dawał przykład Patryczkowi i ładnie noce przesypiał a mama będzie mogła się zająć maluchem a nie na odwrót.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 sty 2012, 10:39

biniu_s, spójrz na mój suwaczek!!!!!
ja też jestem przerażona
ja też uświadomiłam mojego M że jedna z nas juz jest po
zrobił wielkie oczy
także ja spinam du.pe i zaczynam działać bo nie ma juz zbyt wiele czasu

a rycze bo sie wzruszyłam
uświadomiłam sobie że mnie to czeka za niedługi czas

wiecie ja też sądzę że ta rozłąka może starszemu synowi dzwoneczka pomóc
może uda się rozciąć tą pępowine

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Donaldrak, Google [Bot] i 1 gość