Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

29 sty 2012, 19:21

Hej dziewczynki!

Ale zimno brrr ja chce wiosnę!!! Ale zdrowy taki mrozik, tylko za długo na spacerze nie idzie wytrzymać :-)

Maksio wczoraj pięknie jadł :ico_brawa_01: aż się cieszyłam bardzo, ale dzisiaj znowu bunt. Kaszek też już prawie nie chce, obiadku zjadł tak na oko połowę małego słoiczka i więcej nie chciał :ico_sorki: ale dać mu biszkopcika czy chrupeczkę to chętnie :ico_sorki:

Aniu, trzymam kciuki by się ze ślubem udało :ico_sorki: no i wielkie :ico_brawa_01: dla Milenki- dzielna. To tylko Maksio taki mecenas, że podnosi się już od prawie miesiąca :ico_sorki:

Murchinson, dzięki za info o tych biedronkowych promocjach :-) właśnie rajstopki muszę kupić, bo się nam wszystkie zmechaciły :ico_sorki:

Nowa, to kupiliście mebelki takie do własnoręcznego malowania?? Fajnie, zrób zdjęcia jak już bedą gotowe! My też chcemy Maksiowi kupić, w końcu trzeba mu zrobić jego pokoik :ico_sorki: Oby Liwii ból gardełka szybko przeszedł :ico_sorki:

Czekam na teściówkę na skypie bo coś mi chciała pokazać co Maksowi kupiła i coś się doczekać nie mogę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 sty 2012, 21:22

NOWA to czekamy dalej na fotki :ico_oczko: a mebelki na pewno Poli się spodobają,wklej potem jakiś efekt końcowy :ico_oczko:
To tylko Maksio taki mecenas, że podnosi się już od prawie miesiąca
silny chłopak z niego i tyle :-D
Czekam na teściówkę na skypie bo coś mi chciała pokazać co Maksowi kupiła i coś się doczekać nie mogę
doczekałaś się?


my spacerowaliśmy dzisiaj prawie 2 godzinki :-D za to po powrocie mała od razu zasnęła w domku :-D teraz obie w łóżkach i szaleją :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 sty 2012, 21:37

To tylko Maksio taki mecenas, że podnosi się już od prawie miesiąca :ico_sorki:
Jeszcze Filipek i Dawidek- 3 kamikadze :ico_haha_01:

Aniu, to może obie dziewczyny Ci szybko padną :ico_sorki: Mój śpi od godziny.
Ja zmykam się myć i też spać. Spokojnej nocy i kolorowych snów.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 sty 2012, 21:42

Aniu, to może obie dziewczyny Ci szybko padną
niestety nie,bo dalej gadają :ico_olaboga: jak nigdy je wzięło dzisiaj :ico_noniewiem:
Spokojnej nocy i kolorowych snów.
i wzajemnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

30 sty 2012, 00:19

Koroneczka , Murchinson zapomniałyście że mój Igor też łazi i już przy meblach chodzi sam :D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 sty 2012, 11:37

witam

to mamy 4 takich zdolnych chłopaków :-D

emilia7895 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:


moje dzieci zasnęły wczoraj dopiero przed 22 jak A już do pracy pojechał a ja wyłączyłam tv :ico_olaboga:
teraz Milenka już na drzemce :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 sty 2012, 12:35

czesc

Aniu dziekuje bardzo

stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
czestujcie sie, wczoraj pieklam, pyszny wyszedl :ico_oczko:

ja ostatnio malo zorganozowana jestem, na wszystko brakuje mi czasu

Antolka podnosi sie na kolanka, kilka razy wstala
i jak siedzi opiera sie na raczkach i sie husta, ale nie moze cos ruszyc do przodu, bo ta jedna nozka pozostaje jeszcze tak jak w siadzie

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postepy dzieci

po rajstopki pewnie sie wybierzemy, a wczoraj bylismy w carefour i juz nie bylo tych pampersow :ico_noniewiem:

milego dnia

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

30 sty 2012, 14:11

Emilia najlepszego :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Ale mały daje mi w kość :D Byłam z nim u lekarza okazało się że naszej pani doktor niema i się wściekłam... muszę wyjść z małym jeszcze raz koło 4 :/

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 sty 2012, 15:08

czestujcie sie, wczoraj pieklam, pyszny wyszedl
z chęcia,wezmę ze 2 kawałki :-D
Antolka podnosi sie na kolanka, kilka razy wstala
i jak siedzi opiera sie na raczkach i sie husta, ale nie moze cos ruszyc do przodu, bo ta jedna nozka pozostaje jeszcze tak jak w siadzie
super :ico_brawa_01:

Mariola_Larose, po co z Igorkiem do lekarza idziesz?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 sty 2012, 16:39

Hej,
mały na drugiej drzemce. Od soboty ma pąsy i tak trochę "niewyraźnie" wygląda. Temperatury nie ma, nie kaszle, pełny energii, poobserwuję bo może to od zębów, już sama nie wiem :ico_noniewiem:
stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
czestujcie sie, wczoraj pieklam, pyszny wyszedl :ico_oczko:
Emilko, wszystkiego naj....z okazji urodzin, zdrówka, zdrówka i spełnienia marzeń.
A to ode mnie by było tak wiosenniej
Obrazek

Torcik pych i za Anią biorę 2 kawałki. :ico_brawa_01: dla Antosi.
Mariola, widzisz ja to zatrzymałam się na etapie jak Igor zaczynał raczkować. Coś Igorkowi dolega czy tylko kontrolnie? U was w przychodni nie rejestrują na konkretną godzinę do lekarza? U mnie tak jest, a jak nie będzie danego dnia lekarza to dzwonią by specjalnie nie przychodzić i umawiają na inny termin. My mamy zgłosić się na ważenie i mierzenie jak Mateuszek skończy 9 m-cy, a recepty na mleko załatwiam przez telefon.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość