Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 sty 2012, 20:20

Pozostaje spirala :-)
- tylko jak juz to ta hormonalna,zeby nie bylo jak u naszej wiosennej jgodki24 :ico_olaboga:

Ja chyba wroce do pigulek jak za czasow studiow,ustawie sobie przypomnienie w telefonie i bede lykac :ico_olaboga:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 sty 2012, 22:22

a plastry? stosowała któraś?
ja dotychczas nie stosowałam innej antykoncepcji niz prezerwatywy :-D
Plastry też byłyby fajnym rozwiązaniem :ico_noniewiem:
boje się że o tabletkach będę zapominać , chyba że zrobie przypomnienie w tel tak jak rybka :ico_oczko: Kurde spiralka fajnie ale ma być na 5-6 lat a co jak mi się w tym czasie córeczki zachce :-D
Troche nastraszyłyście mnie tym zastrzykiem, bo nie uśmiecha mi się przytyć :ico_nienie:
Kurde antykoncepcja hormonalna to jedna wielka niewiadoma bo skąd tu wiedzieć czy nei wystąpią jakieś skutki uboczne :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 sty 2012, 22:40

tylko jak juz to ta hormonalna,zeby nie bylo jak u naszej wiosennej jgodki24
a ja nei wiem co sie stało u jagodki24 :ico_noniewiem: ale wnioskuje że skoro to wiosenna terminówka to spiralka nei zadziałała :ico_olaboga:
ja po ur.córy brałam mikropigułki nie wiem jak one się poprawnie nazywają ale jak widać nic nie dały :ico_szoking:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 sty 2012, 23:23

Pozostaje spirala :-)
- tylko jak juz to ta hormonalna,zeby nie bylo jak u naszej wiosennej jgodki24 :ico_olaboga: :
ja mam zwykłą i sobie chwalę, a mam ja już prawie rok. Może Jagoda miała ją źle założoną i dla tego doszło do zapłodnienia, albo organizm ją odrzucił i wtedy nie ma znaczenia czy to zwykła czy hormonalna

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

30 sty 2012, 09:32

witam i ja i zapraszam na :ico_kawa: u nas nocka taka sobie koło 4 młody się darł okrutnie nie mam pojęcia co mu było :ico_noniewiem: po 15 min jakby nigdy nic przyssał się do cyca i spał do 7:30 :ico_noniewiem:

no nasze mamusie pewno dziś powychodza :ico_brawa_01:

a my za godzinę do okulisty śmigamy a jak na razie -23 stopnie za oknem :ico_chory: :ico_chory:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

30 sty 2012, 09:42

I ja sie witam z wielką gorącą :ico_kawa:
Borysa pół nocy brzuch bolał :ico_olaboga: masowalam go ale na niewiele sie to zdalo. Dalam mu teraz ciepły kompres na brzuszek i chwilowo sie uspokoil.
Cos chyba zjadlam, tylko co ??

Właśnie miałam Was pytać, czy Wy dokarmiacie maluchy sztucznym mlekiem? Bo mam wrazenie ze tym razem jakies cienkie mleko mam :ico_noniewiem:
kaja daj znac co okulista powiedzial
gabi oj jaj ja bym chciala 5h w ciagu przespac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 sty 2012, 10:29

a ja nei wiem co sie stało u jagodki24 :ico_noniewiem:
- no wlasnie mieli wielka niespodzianke,bo mimo spirali w ciaze zaszla :ico_sorki: I teraz beda mieli synka :ico_oczko:
brałam mikropigułki nie wiem jak one się poprawnie nazywają ale jak widać nic nie dały :ico_szoking:
- ops :ico_szoking:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 sty 2012, 12:21

Aga26 ja nie dokarmiam mała w 2 tyg przybrala 700g wiec nie widze potrzeby dokarmiania a na jakiej podstawie twierdzisz ze masz cienkie mleko?
gabi to ładnie pospala Lilusia tej nocki

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

30 sty 2012, 12:25

Pzrepraszam kobietki, że Wam się wcinam w pogaduchy ale podczytuję niekiedy a widzę, że macie temat antykoncepcji na tapecie :ico_oczko:
Ja tez idę własnie do gina w czwartek i też się mocno zastanawiam jakby się tu teraz zabezpieczać.
Co do spirali mam zbyt wiele obaw, zwłaszcza to, że jest zawodna ( w sumie to każda metoda jest w pewnym procencie zawodna) i widzę własnie drugi już przypadek :ico_ciezarowka: ze spiralką. Mój ginek przyznał mi się sam, że jest ojcem chrzestnym dziecka kobietki zespiralizowanej :ico_oczko: :ico_olaboga: :ico_szoking:
O cerazette miałam non stop okres- hehe i to w sumie była najlepsza metoda bo zero seksu przez to krwawienie :ico_haha_01: :ico_olaboga: :ico_puknij:
I póki karmię wielkiego wyboru nie mam.
Może zaryzykuję jeszcze raz to Cerazette :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
P.S Super macie maluszki, pałam do Wa sentymentem bo mój Bartek też zimowy :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

30 sty 2012, 12:43

Z sa spiralka to prawda...jest zawodna !! ja zna, 3 takie przypadki jagodka jest 4 ja po porodzie z Kuba bralam cerazzette..ale teraz chyba raczej jakies plasterki..bo zapomnialam o tabletkach :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość