Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 sty 2012, 21:00

wisnia - pewnie,ze szkoda zawalic,dasz rade,wierze w ciebie :ico_sorki: :ico_sorki:

serniczka - nie martw sie,z serduszkiem napewno wszystko ok. Jak bylam w ciazy z Zuzia,to podejrzewali u niej wodoglowie,tez lezalam 3 dni w szpitalu,przebadali ja i wyszlo,ze cos tam jest ale w granicach normy,po porodzie jeszcze w szpitalu jej USG glowki robili,wyszlo,ze komory powiekszone ale w granicach normy,potem za 3 tygodnie jeszcze raz robilismy i bylo git :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

agasio - 36 tydzien,to juz teoretycznie donoszona ciaza :ico_szoking:
bo lepiej się "kieruje drużyną" jak w człowieku nie ma nerwów. Od razu współpracują :ico_brawa_01:
- dokladnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

30 sty 2012, 21:19

Witaj Serniczka- a co ty taka smutna;( ciesz sie , ze z synusiem wszystko ok!!!!
jakis chyba taki czas u Mnie ostatnio niestety,,,,

martwie sie juz mniej...ale jadak...to we mnie nadal siedzi....jeszcze M. malo mnie podczumuje na duchu..:( tylko ciagle mowi ze robie z igly widly...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

30 sty 2012, 21:30

serniczka, wiadomo że będziesz sie martwić
taka rola matki

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 sty 2012, 21:32

tylko ciagle mowi ze robie z igly widly...
- bo chlopy nie umieja jak my usiasc i zaplakac,oni wola grac twardzieli,a w srodku sie martwia jak my :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

30 sty 2012, 22:38

serniczka, głowa do góry, pozytywne myślenie czyni cuda.
Brodzikowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzień, to już tuż, tuż.
iw_rybka, masz rację, chłopy tak mają tylko grają.
Martalka, te ciuszki na stronie cudne ale kurde ceny nieosiągalne jak dla mnie.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 sty 2012, 23:14

biniu, ceny koszmarki, wiem.
Ale ja miałam 10Ł zniżki, a to już jakby jedna paka gratis.
A resztę czyli 3 pak pajacyków i ogrodniczki już brałam z dzialu "Sale" po taniości.
I tak się spóźniłam bo było więcej rzeczy na początku stycznia, ale wtedy kasy nie miałam.
Inna sprawa, że tu 14 funtów, to prawie jak przy Polskich zarobkach 14 złotych.
I jeszcze w Polsce ten VAT, dajcie spokój- wszedł w końcu ten wyższy na art dziecięce??

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 sty 2012, 23:24

wszedł w końcu ten wyższy na art dziecięce??
- a ja nawet nie wiem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 sty 2012, 09:57

Bry Dzień
wszedł w końcu ten wyższy na art dziecięce??
niestety tak

gratuluję kolejnych tyg. mamuśki :ico_brawa_01:
[
b]Brodzikowa[/b], Ty to już z górki, trzymaj się kochana już nie dużo dasz radę :ico_pocieszyciel:

wiśnia dasz radę z tym warunkiem, trzymam kciuki będzie dobrze

Martalka, fajne ubranka, ja uwielbiam nexta, ale fakt drogi - z tym że oni mają kolekcje podzielone jeszcze na podkolekcje i ce ny różne, nieraz powalają, ale za to jakość rewelacja!! Mam sporo rzeczy dla mojego Damiana, tylko ja kupuję przez allegro, ale to też nielada wyczyn bo trzeba szukać, bo nieraz jest od 10-50zł różnicy na 1 ubranku :ico_olaboga: , nie mam za bardzo kogo na miejscu prosić o kupowanie ciuchów tak jestem stratna bo Ci sprzedawcy doliczają swoje wiadomo, ale czasem na prawde warto, np. 4pack koszulek lub bluzek z długim rękawem jak się przeliczy na sztuki to tanio wychodzą, albo czasem można fajne jeansy, takie proste za 50-56 zł kupic, to tez wydaje mi się ok, bo w HM w PL, to ciuchy na mojego Damian to tez se tak kosztują, że :ico_szoking:
wszystko zależy od gustu, ale ciężko u nas ubrać fajnie chłopca bez wydawania większej kasy z dziewczynkami łatwiej, niestety :ico_noniewiem:

zmykam na filma, za jakąs godz. wróce :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

31 sty 2012, 10:00

Witajcie z rana :) :ico_kawa: pipijam kawusie i mysle jak dokopac mojemu szefowi.. jest totalnym chamem !! dzwoni z pretensjami ogolnie nie mam powrotu do pracy po macierzynskim !! powiedzcie mi czy moge np dnia kiedy skonczy mi sie okres macierzynski udac do lekarza po zwolnienie i ciagnac je np do konca umowy?? zeby go tak wydutkac aby mnie po pamietal bo nie szanuje kobiet !! powiedzial ze nie ma ze mnie pozytku ze teraz po zusach sie tulac musi itp.. chce go zaprzeproszeniem wyru**ac bo go nienawidze!! zreszta kazdy z pracy okazal sie falszywy..to mala stacja benzynowa kazdy byl cacy a teraz jak jestem na zwolnieniu to wim ze mi tylek obrabiaja.. :ico_zly: chce go wykorzystac ile sie da i zrobic tak aby faktycznie nie mial pozytku ze mnie !!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 sty 2012, 10:04

ja kochan Nexta niesmaowitą miłością
też mnie zbytnio nie stac ale czasem coś kupuje
teraz jest już polski sklep na stronie Nexta, nawet ceny są w zł
i ostatnio dostawa była gratis więc bardziej sie opłaca niż allegro gdzie sprzedawcy wiadomo musza zarobić

[ Dodano: 31-01-2012, 09:06 ]
Sylwia, potem mozesz brać zwolnienia na dzieci i na siebie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: JamesRuipt i 1 gość