Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 sty 2012, 17:21

Hejka!

A u nas zgasło nad ranem w piecu K nie zauważył i pojechał do pracy :ico_sorki: Koło 12stej temp w salonie spadła do 15 stopni :ico_olaboga: więc Małego wywiozłam do rodziców, w piecu już się pali, ale zanik temp się wyrówna :ico_olaboga:

Robie właśnie makaron ze szpinakiem, fetą i serem pleśniowym a wieczorem jadę na zumbę :ico_brawa_01:
Jeszcze Filipek i Dawidek- 3 kamikadze :ico_haha_01:
Łeee Filipek i Dawidek to od początku przodowali :-) a Maksio nadgonił hihi

Mariola, tak Twój Igorek też niezły agent. Maksio też chodzi przy meblach, jak się zmęczy bach na pupkę podraczkuje gdzie indziej i znowu wstaje, ile już sobie guzów nabił, nie sposób zliczyć :ico_sorki:

Zima na całego nie?? Straszne mrozisko, dobrze że mam nowy akumulator :ico_sorki:

Emilia, spełnienia marzeń kochana :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: no i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Antosi, niebawe ruszy w przód hihi

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 sty 2012, 17:34

a wieczorem jadę na zumbę :ico_brawa_01:
To zdaj relację bo ja się też chcę na to iść a jakoś dojść nie mogę.
Zima na całego nie??
Dla mnie bez śniegu to nie zima.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 21:44 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

30 sty 2012, 18:41

Ania, Murchinson młody coś się przeziębił... dostał antybiotyk co mi osobiście nie pasuje :/

u nas w przychodni się rejestruje i siedzi w kolejce kolejnością przyjścia :/

Koroneczka mój Igor też już tyle razy w coś przy grzmocił że hoho jak nie głową się stuknie o podłogę to o szafę i wszystko musi ściągać z półek :/ :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

30 sty 2012, 18:59

Mariola, zdrówka dla Igorka. Antybiotyk czasem jest konieczny.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 sty 2012, 21:16

dzisiaj wyjątkowo już wszyscy śpią od pół godziny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mariola_Larose, w takim razie zdrówka dla Igorka :ico_sorki: u nas w przychodni też tak jest,że się normalnie rejestruje na dany dzień i przyjmują wg kolejności jakiej się przyjdzie :ico_sorki: tyle,że jest kartka na drzwiach,że dzieci do 3 roku życia przyjmowane są poza kolejnością :-D
wieczorem jadę na zumbę
i jak po zumbie?
Zima na całego nie?? Straszne mrozisko
zima bez śniegu to nie zima :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

30 sty 2012, 22:25

To zdaj relację bo ja się też chcę na to iść a jakoś dojść nie mogę.
i jak po zumbie?
Było super!!! Chociaż wraz z psiapsiółą wybrałyśmy się na zumbę dla zaawansowanych nieświadomie, ale dałyśmy radę :ico_brawa_01: momentami czułam się jakbym była na dyskotece z tej telenoweli " Zbuntowany Anioł" :ico_haha_01: :ico_haha_01: tak samo kręciły tyłeczkiem! Ta laska co prowadzi te zajęcia super dziewczyna, z powołaniem :ico_brawa_01:

Mój Maksio właśnie zasnął, czekał na mnie :ico_sorki: dostał cycusia i śpi :ico_haha_01: Jeszcze się nie odstawiamy, odwlekam ten moment :ico_sorki: Choć Młody mnie zaczął gryźć po sutkach :ico_sorki: czasem aż podskakuje tak to boli :ico_sorki: Emilia, Tosia też gryzie??

Mariola, zdrówka dla Igorka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 sty 2012, 22:54

Witam wszystkich.

My oczywiscie nie mozemy odpedzic sie od choroby, juz było dobrze az tu od piatku Dawid zaczał znowu kaszlec i fuczec przy oddychaniu, pojechałam dzisiaj no i oczywiscie oskrzela nawracaja, dostał zastrzyki, i teraz przez 6 dni musze go dac kłuc w pupke :ico_placzek:

Jeju ja juz normalnie jestem zmeczona tymi lekarzami, oby dobrze wszystko sie skonczyło.

Koroneczko ale bym sobie poszła na taki taniec, super :-D a zbuntowanego anioła ogladałam wiec wiem jak ładnie musiałas tyłeczkiem ruszac :-) :-)


Aniu spóznione dla Milenki :ico_tort: :ico_tort: ja sama tez stawiam winko na minione 9 miesiecy Dawida.

Emilia Wszystkiego Najlepszego Sto latek :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Murchinson racja moj maluch tez szybki we wszystkim, teraz nawet zrobił sie bardziej ostrozny jak podnosi sie przy meblach czy siada, na poczatku puszczał sie wszedzie i zaliczał guzy, ale teraz jest na prawde ostrozny :-D

Mariola_Larose, zdrowka dla Igorka :ico_haha_01: u nas tez rejestrujemy sie na konkretna godzine, zawsze dzwonie rano i potem jade.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

31 sty 2012, 09:49

witam,

wczoraj chcialam wieczorkiem cos napisac, ale Tolka sie przebudzila i usnelam z nia

dziekuje za zyczenia

Koroneczka pytalas czy mala mnie gryzie, a wiec nie, jeszcze sie
tak nie zdarzylo, choc czasem zle uchwyci brodawke i odbijaja sie na niej 2 gorne zabki, ale to nie boli
mlody tez mnie nie gryzl, chociaz mial juz cala gebe zebow jak pil :-D
a powiedz Maksio gryzie Cie na poczatku picia czy pod koniec?
bo jak dziecko jest glodne i chce jesc, to jego buzka, jezyczek inaczej sie ukladaja, wtedy nie ma szans zeby ugryzlo, dopiero jak zaczyna sie bawic piersia, to wtedy moze pogryzc

zdrowka wszystkim zycze

znowu dzis u nas -15 stopni, ja nie wiem co zrobie na obiad

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 sty 2012, 11:30

Hej,
u nas też zimno więc siedzimy w domu.
Koroneczka, u mnie jest tylko jedna grupa na zumbę ale i tak najczęściej za każdym razem sami początkujący. Teraz się na 100% wybiorę ale dopiero za jakieś 3 tyg. bo zajęcia są w czwartki a ja przez najbliższe dwa mam konwersacje z angielskiego.
ja nie wiem co zrobie na obiad
Ja mam z wczoraj-schab zapiekany z ananasem i żółtym serem.

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sty 2012, 13:08

witam

u nas po 7 było -17 :ico_olaboga: pozostaje nam na razie siedzieć w domu póki mrozy nie miną :ico_sorki:

Koroneczka, super,że zumba się spodobała :ico_brawa_01:

wiola85, zdrówka dla Dawidka :ico_sorki: biedaczek się namęczy i ty przy okazji,coś teraz do was choróbska się przypałętały i odejść nie mogą :ico_olaboga: a Filipek zdrowy?
miałam cię pytać-dawałaś już Dawidkowi może inkę?

na obiad mam dzisiaj pomidorową bo nic innego nie chciało mi się myśleć,ale jutro zrobię chyba kluski kładzione z kiełbaską i cebulką :-D

co do gryzienia to pamiętam,że Hania mnie tylko raz ugryzła i to wieczorem było,tak się wściekłam,że cyca nie dostała tylko coś innego wtedy :ico_wstydzioch: aż się poryczałam tak zabolało,a poczuć 8 zębów to nie życzę nikomu :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość