Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

31 sty 2012, 16:00

Obrazek
Spotkałyście się kiedyś z takim wiaderkiem do kąpieli?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

31 sty 2012, 16:05

Ludzie sobie chwalą to wiaderko, ale ja nie używałam, bo cena była zasze za wysoka.
A co? chcecie kupić?

co do języków, to ja widzę dzieci koleżanek, to mało które nie ma wad wymowy...
A te młodsze zwykle zastępują słowa polskie angielskimi.
Np. 5 latek koleżanki poprosił mnie o "spoon" a potem cieszył się, że są "grapes" ;)
Natomiast dzieci w wieku bartka mają tłumnie... wady wymowy. W Polsce logopeda miałby co robić. bartek 2 lata pracował z logopedą. I dobrze, bo teraz bym sobie rady nie dała, bo nie wymawiał cz, rz, sz, tych typowo polskich.
Chociaż już widzę, że zmiękcza np. "L" po angielsku.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 sty 2012, 16:21

oczywiście to normalne w tym okresie ciąży, tak??
- obawiam sie,ze im blizej konca,tych bolaczek bedzie wiecej :ico_sorki:

biniu_s, tak,kolezanka tu z forum miala i byla zadowolona.Mnie nie przekonuje :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

31 sty 2012, 16:47

[quote="Sylwia"]Nie wiem :ico_sorki: jak wygląda u ciebie sprawa urlopu wypoczynkowego, jeżeli go nie wybrałaś to musisz go odebrać albo muszą ci kasę wypłacić. Jeżeli będziesz go odbierać to zaraz po macierzyńskim tylko wcześniej musisz złożyć wniosek. I w tym czasie mogłabyś iść chorować.
ale może lepiej byłoby iść na wychowawczy.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

31 sty 2012, 16:48

Asieńka86 napisał/a:
oczywiście to normalne w tym okresie ciąży, tak??
- obawiam sie,ze im blizej konca,tych bolaczek bedzie wiecej :ico_sorki:
to ja podziękuję za ciążę powyżej 30tygodnia :582: do tego momentu prawie nie czułam że jestem w ciąży, ale widzę że to się mści ze zdwojoną siłą :ico_szoking: ale czego się nie robi dla dziecka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

31 sty 2012, 17:08

A co? chcecie kupić?
Właśnie niedawno je odkryłam dopiero i faktycznie cena nie fajna, ale może warte dlatego pytam bo ja to lubię takie "inne" rzeczy. Ja to czasami mam wrażenie, że utopie własne dziecko, a mój K. to już wogóle no i zajmuje o wiele mniej miejsca niż zwykła wanienka, a tak to do szafy (takiej dużej na ścianie) i sru nie ma problemu a może nawet na półce w łazience by nam się zmieściła.
Ale z drugiej strony nie wiem jak z tym pępkiem, bo podobno nie można go moczyć dopóki nie odpadnie a w takim wiaderku to nie możliwe.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

31 sty 2012, 17:12

Mama_zuzi wygladasz rewelacyjnie.... i to twoja 3 ciaza ?????? nigdy bym nie pwoiedziala patrzac na Twoja figure ze posiadasz dzieci :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wygladasz rewelacyjnie !!!

[ Dodano: 31-01-2012, 16:14 ]
jej jan ic nie rozumiem z tych moich praw po macierzynskim < tępa jestem > czyli ja wcale nie musze po macierzynskim szukac pracy od razu ?? moge zlozyc wniosek o urlop?? jezeli mam do 31.07.2013 umowe? i szef nie moze mnie zwolnic ??? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

31 sty 2012, 17:44

Asieńka86, niestety tak to jest,na poczatku czlowiek nie moze sie doczekac objawow ciazy,potem juz mu mdlosci bokiem wychodza ale i tak w glebi sie cieszysz,bo przeciez jestes w ciazy,tak jak chcialas.Drugi trymestr jest super - mdlosci nie ma,brzuszek ladnie widac - zyc nie umierac,a na koncowce masakra - zgaga,bole plecow,krocza,bezsennosc,sikanie i marzysz o porodzie,mimo strachu przed bolem :ico_oczko:
Ja to czasami mam wrażenie, że utopie własne dziecko
- w takim wiadrze na bank :ico_oczko: Wiadro chyba dobre,jak jest dwoje rodzicow,jedno trzyma malucha pod paszkami,a drugie myje - to ja wole wanne i meza w roli robiacego kapiel :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

31 sty 2012, 18:22

na youtubie są filmiki chyba, tzn kiedys widziałam.
Wygląda to jak łatwizna.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

31 sty 2012, 19:13

Dziewczynki przyszły wkońcu meble dla moich dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: P. właśnie składa powiedział że choćby mu zeszło do rana to jutro już bedą stały bym mogła pożądek zrobić :-) :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość