Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

31 sty 2012, 16:07

EMILIA, Maksio właśnie czasem gryzie na początku czasem na końcu karmienia, ale nigdy w nocy, właśnie wtedy kiedy chce się bawić. Boli strasznie, a on się cieszy :ico_sorki: zdarzyło się już kilka razy.

Aniu, a jak długo karmiłaś Hanie?? u mnie też dzisiaj pomidorowa i placek drożdżowy zrobiłam :-) tu na wsi nie mam żadnej cukierni pod nosem to się sama piec nauczę :ico_brawa_01:

Wiola, ojj biedne te Twoje dzieciaki, ciągle chorują :ico_sorki: :ico_sorki: ale jest nadzeija, że po tych mrozach powietrze będzie czystsze i w końcu się to wszystko skończy :ico_sorki:

Murchinson, ja też się chce na angielski zapisać, bo już tyle zapomniałam :ico_sorki:

No i to po co tu weszłam- nareszcie mamy górną prawą jedynkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Musiała się wczoraj przebić, bo nocka była super, pobudka dopiero o 5 na cycusia i spanko do 7.30 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sty 2012, 16:22

Aniu, a jak długo karmiłaś Hanie??
13 miesięcy :ico_brawa_01:
Murchinson, ja też się chce na angielski zapisać, bo już tyle zapomniałam :ico_sorki:
po co ci angielski? do pracy potrzebny?
nareszcie mamy górną prawą jedynkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wreszcie się przebiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ja też właśnie wpadłam się pochwalić,że mamy już trzeci ząbek,tym razem wyszła górna lewa 1,a rano jej jeszcze nie czułam,a tu już cała się przebiła :ico_szoking: :ico_brawa_01: no i na dniach powinna się też pokazać obok niej 2 :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

31 sty 2012, 17:01

:ico_brawa_01: za ząbki dla Maksia i Milenki. U nas nadal nic :ico_noniewiem:
Wiola, zdrówka dla Dawidka.
Murchinson, ja też się chce na angielski zapisać, bo już tyle zapomniałam :ico_sorki:
No to nie zwlekaj tylko się zapisuj-moja koleżanka kiedyś uczyła się przez internet, jakiś kurs kupiła. Ja mam konwersację (teraz poziom biznes), gramatykę już znam i chodzę właśnie po to by nie zapomnieć bo z główki wylatuje szybko szczególnie jak się nie używa codziennie. Nigdy nie wiadomo kiedy może się przydać znajomość danego języka.

Moje dziecię przeprosiło się z owocami-zjada tak jednorazowo po pół słoiczka. Słoikowe gruszki z hippa i świeżo starte jabłko, banan z ręki. No i dziś zaczął podciągać się na ławie-ćwiczy zawzięcie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

31 sty 2012, 17:36

chodzę właśnie po to by nie zapomnieć bo z główki wylatuje szybko szczególnie jak się nie używa codziennie
Wylatuje strasznie szybko :ico_sorki: w liceum po angielsku mówiłam dobrze, a teraz bałabym się pewnie odezwać :ico_sorki: ale jak słyszę rozumiem prawie wszystko :ico_brawa_01:
Moje dziecię przeprosiło się z owocami-zjada tak jednorazowo po pół słoiczka. Słoikowe gruszki z hippa i świeżo starte jabłko, banan z ręki. No i dziś zaczął podciągać się na ławie-ćwiczy zawzięcie :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielny chłopak!!!

Aniu, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki za zębulka!! U nas póki co nie widać by coś jeszcze miało się przebić, narazie spokój.
Maksiowi wrócił apetyt- cała micha zupki poszła dzisiaj, cały banan :-) rano cała kaszka, od dawna takiej sielanki nie było :-)

Dziewczyny upiekłam placek drożdżowy z tego bloga moje wypieki- jest rewelacyjny. Puszysty, rozpływa się w ustach, a kruszonka - bomba! Jak mojej babci normalnie- jeszcze ciepły, a pół blachy już nie ma :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sty 2012, 18:20

U nas nadal nic :ico_noniewiem:
a jak dziąsełka wyglądają?
Moje dziecię przeprosiło się z owocami-zjada tak jednorazowo po pół słoiczka. Słoikowe gruszki z hippa i świeżo starte jabłko, banan z ręki. No i dziś zaczął podciągać się na ławie-ćwiczy zawzięcie :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Maksiowi wrócił apetyt- cała micha zupki poszła dzisiaj, cały banan :-) rano cała kaszka, od dawna takiej sielanki nie było :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ząbek wyszedł to i apetyt wrócił :-)
Dziewczyny upiekłam placek drożdżowy z tego bloga moje wypieki- jest rewelacyjny. Puszysty, rozpływa się w ustach, a kruszonka - bomba!
aż muszę zobaczyć na te drożdżowe i może sama zrobię,bo A mi marudzi,że ma chęć a ja jeszcze nigdy nie robiłam :ico_wstydzioch:
ty robiłaś "puszyste ciasto drożdżowe z kruszonką"?


u nas widać,że na dniach jeszcze dwójka wyjdzie więc czekamy
coś mi dziecku tatuś i siostrzyczka spac nie dali na 2 drzemce i teraz będą ją oboje zabawiać,pospała raptem pół godziny i teraz się po 18 zaczną jęki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

31 sty 2012, 18:30

"puszyste ciasto drożdżowe z kruszonką"?
To ciasto drożdżowe ze śliwkami, ale zamiast śliwek, bo rzecz jasna teraz nie ma dałam truskawki mrożone- pycha!!!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 sty 2012, 18:36

Koroneczka, ok dobrze wiedzieć,może zrobię na weekend :-D

[ Dodano: 31-01-2012, 20:16 ]
Milenka już pół godzinki śpi :ico_brawa_01: Hania zaraz padnie i my do łóżka już też wskoczymy więc dobranoc mówię :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 lut 2012, 10:18

Dzień dobry,
gorącą :ico_kawa: częstuję i jeszcze :ico_tort:
Mały właśnie zasnął, na obiad zupa z dyni wg. przepisu Koroneczki.
Mój D przywlókł z pracy przeziębienie, tylko jemu pewnie nic nie będzie a mi już opryszczkę wywaliło :ico_zly:
Aniu, u nas dziąsła to są opuchnięte już nie pamiętam od kiedy (jedynki i wszystkie dwójki). Na górnych 1 widać nawet biały pęcherzyk 3 tydzień. Na dole jak szły to tydzień i się przebijały, teraz wolniej. Małego teraz nie tyle co boli a swędzi i próbuje sobie drapać-jeździ dziąsłami po ręku.
Miłego dnia.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 lut 2012, 10:22

czesc

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zabki i postepy :ico_brawa_01:

u nas dzis -17 :ico_szoking: musialam podwiezc sasiadke do p-kola bo jej auto nie chcialo odpalic, moj za pierwszym razem odpalil - fajnie chociaz :ico_brawa_01:
moj maz trafil na jakas okazje i kupil mi nowy samochod, troche szkoda mi tego, ale coz :ico_brawa_01:

dzis po poludniu mam zebranie w p-kolu, popytam jak tam moj lobuz sie sprawuje :ico_oczko:

Tolka ostatnio znowu zle spi, wg mnie to zeby, dzis dam jej chyba nurofen na noc

i chyba Wam nie pisalam, dalam malej parowke ta z szynki, bardzo jej smakowala, ciesze sie, bo to narazie pierwsze miesko jakie jadla :ico_brawa_01:
Murchinson kupilas te parowki z szynki?

na obiad chyba pizze zrobie tylko

milego dnia

[ Dodano: 01-02-2012, 09:25 ]
Murchinson, czestuje sie i zdrowka zycze :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 lut 2012, 10:43

Murchinson kupilas te parowki z szynki?
W biedronce i PP nie było ale dziś D ma zobaczyć w innym sklepie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość