Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 lut 2012, 21:30

No ale pewno zdziwiony był gdy wyszłaś a nic w kieszeń nie dałas
niewiem bo wyszłam :-D .a chrztu udzielał inny
ale najbardziej zdziwiony był ksiądz jak w tamtym roku chodził po kolędzie... Kuba jak to mój Kuba zaczął księdzu opowiadac, że chodzi na basen i wogóle jakies tam pierdoły no i ja ta koperte chcę dac a ksiądz mówi e nie trzeba niech dziecko ma na ten basen i stoi i w przed pokoju i patrzy na mnie a ja no to bóg zapłac za kolędę , żebyście widziały ta minę :ico_szoking:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 lut 2012, 21:46

ja kolacyjkę sobie zrobiłam, idę wykąpać Izę położę Ją do spanka i laba na dziś :ico_sorki:
a powiedz czy drastycznie ci sie dieta zmieniła teraz??? bo ty jadasz tak jak dietetyk zalecił tak???
ksiądz mówi e nie trzeba niech dziecko ma na ten basen
takich już chyba nie wielu jest niestety, ale dobrze wiedzieć, ze jeszcze bywają z powołania Ksieża, ja na swojej drodze niestety na takiego nie trafiłam.
a najbardziej mnie wkurza że wszyscy wiedzą że nasz proboszcz ma 18 -letnią i 5 letnią córkę.....
i dlatego jak mozna wierzyc w to co oni głoszą??? Lepiej samemu sobie biblię czytać, bo nikt nam nie zabroni jej interpretować własnymi myślami:)

Ja jestem strasznie na nie jak chodzi o Ksieży, aż tak ze do nich nie zwracam sie prosze Ksiedza, tylko prosze Pana, bo traktuję ich zadanie jako pracę, nie mówię "niech będzie pochwalony" tylko "Dzień dobry" i tyle, skoro oni żyją normalnie jak ja - czego jest wiele przykładów to z jakiej racji mam ich traktowac inaczej, moze chyba, ze sami się obwijaja w sukienki i udają wstrzemiężliwość choć nigdzie nie jest zapisane w Biblii, że nie wolno im uprawiac seksu bo to znaczy o oddaniu Bogu. Eh można by napisać wiele, jak bardzo nimi gardzę za to zakłamanie, ale nie chcę denerwować wierzacych ludzi, bo na stosie mnie spalą jeszcze za swoje opinie :ico_haha_01:



izuś no nareszcie Przemek w domu:) JAk sie czuje?Wszystko ok? Pewno dziwnie jemu po takim czasie w domku co??? Super, teraz tylko zdrówka i zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla Przemka:)

A ja ukąpałam dzieci i synuś zasnoł mi w foteliku, ciekawe na jak długo, bo ostatnio coś mało sypia po 20 min maks 3 razy, w nocy też budzi się często.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 lut 2012, 21:47

daja im alkomat a oni e no panowie nie wygłupiajcie się pzreciez my jedna profesja
U nas na wsi mieliśmy proboszcza geja. W Tarnowie policja w parku przyłapała ich na gorącym uczynku . A potem jakoś policja go złapała jak prowadził właśnie pod wpływem i ksiądz bym bardzo zdziwiony że księdza zatrzymują i kazuja mu dmuchać.
Juz nie ma go u nas bo ludzi sie zbuntowali i akcja była bo dla mnie jest niedopuszczalne by ksiądx był gejem czy miał dzieci.
ksiądz mówi e nie trzeba niech dziecko ma na ten basen i stoi i w przed pokoju i patrzy na mnie a ja no to bóg zapłac za kolędę , żebyście widziały ta minę :ico_szoking:
hehehe no chyba zdziwiony był że jednak nie powiedziałaś że trzeba trzeba

[ Dodano: 02-02-2012, 20:52 ]
A u nas dzis o 6:30 termometr pokazywał 27 stopni

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

02 lut 2012, 21:53

skieletorek a czemu niby ojciec maiał by nie być na ślubie?? Co z tego że jest nie wierzący... tylko jak to jest ważny dla jrgo córki dzień i ona wierxy to dlaczego ma go nie być w kościele?? to jak ja mam niewierzących znajomych to mam ich nie prosić na mój ślub bo oni nie wierzą?? dziwnie jakoś to interpretujesz...

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 lut 2012, 21:53

a powiedz czy drastycznie ci sie dieta zmieniła teraz??? bo ty jadasz tak jak dietetyk zalecił tak???
no juz własnie pytałam co np można jeśc a czego nie i jaki przykładowy obiad masz?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 lut 2012, 21:56

skieletorek a czemu niby ojciec maiał by nie być na ślubie?? Co z tego że jest nie wierzacy
No kochana sorry ale przyjmowanie komunii jak się nie wierzy chyba nie jest ok.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 lut 2012, 21:58

ale nie chcę denerwować wierzacych ludzi, bo na stosie mnie spalą jeszcze za swoje opinie
hahaha choc powiem ci, że coraz więcej ludzi jest złych na księzy i tak np o dziwo moja mam wierząca ale ma juz dośc księzy , i ciagłych afer z ich udziałem ,ale do kościoła chodzi bo wierzy w Boga a nie w księży.
U nas na wsi mieliśmy proboszcza geja. W Tarnowie policja w parku przyłapała ich na gorącym uczynku
hahahha ale widok ahahha ale cóż proboszcz to tez człowiek i to na dodatek chłop :-D

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

02 lut 2012, 21:59

by ksiądx był gejem czy miał dzieci.
no dzieci to jeszcze rozumiem ... ale że gej co to komu przeszkadza??

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 lut 2012, 22:00

a wiecie jak jest w Kanadzie? własnie wrócił kolega i opowiadał, ż etam wogóle nie ma spowiedzi jest tylko spowiedz powszechna czyli każdy sam przed soba się spowiada i robi sobie rachunek sumienia... u nas nie do zrobienia, bo wtedy to dopiero by się działo hahhha

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 lut 2012, 22:05

by ksiądx był gejem czy miał dzieci.
no dzieci to jeszcze rozumiem ... ale że gej co to komu przeszkadza??
Wiesz ksiądz niby idzie z powołania i wie jakie sa zasady i że nie może więc nie i koniec.
Nie mam nic przeciwko gejom ani innym ludziom ale ksiądz ma świadomość że to jest zakazane .I skoro nie umie zrezygnować niech odejdzie a nie udaje świetojebliwego.

[ Dodano: 02-02-2012, 21:15 ]
Przepis na pieróg drożdżowy.
* pół kostki drożdży
* 40 dag mąki
* 6 łyżek oliwy
* 1 cebula
* 2 ząbki czosnku
* 40 dag papryki
* pieprz
* 2 opakowania sera mozzarella (30 dag ale jak będzie więcej to nic się nie stanie,my sery lubimy więc nie żałujemy sobie)
* 50-60 dag mięsa mielonego
* 2 łyżki koncentratu pomidorowego
* 200 ml soku pomidorowego (czasem gdy nie mam to daje 200 ml wody i koncentratu sporo ,albo zmiksowane pomidory)

Drożdże rozpuścić w 200ml letniej wody. Dodać make, 1 łyżeczkę soli oraz 4 łyżki oliwy.Wszystkie składniki zagnieść na gładkie jednolite ciasto. Przykryć ściereczką i odstawić na 35 min w ciepłe miejsce do wyrośnięcia
Cebule pokroić w kostkę,czosnek przecisnąć przez praskę i smażyć na oliwie do złotego koloru.Dodać pokrojona w kostkę paprykę i smażyć aż zmięknie lekko.Następnie mięso mielone,gdy będzie gotowe dodać koncentrat pomidorowy i przyprawić do smaku.Smażyć kolejne 5 min. Podlać sokiem pomidorowym ,zagotować. Dodać zielona pietruszkę , mozzarelle .Wymieszać i zdjąć z ognia.
Ciasto rozwałkować ,rozsmarować masę mięsna .Piec 25 min w temp 200 stopni.
Tutaj przykładowe zdjęcie z neta ale ja nie robię takiego pierożka tylko ciasto dzielę na 2 części.Rozwałkowuje na wielkość blaszki i kładę na spód jeden placek wylewam masę i przykrywam drugim rozwałkowanym plackiem.Boki zaklejam i gotowe.
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość