Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

03 lut 2012, 02:41

Ja nie wiem jak ona mogła zostawić ciało małej gdzieś pod drzewem, po prostu mi się to w głowie nie mieści, jezu ponad tydzień czasu!!! :ico_placzek: a może to dziecko było nieprzytomne ale dałoby się odratowac?? Czemu nie zadzwoniła po karetkę?? I boże ta biedna rodzina, tyle czasu tak cierpieli a ona na to patrzyła i nic nie powiedziała, nie mogę tego po prostu pojąć!!! Szmata a nie matka! Potwór bez serca! Cały czas mi to siedzi w głowie, takie malenstwo samo tak po prostu na ziemi, w takim mrozie, aż mnie sciska w środku, nie mogę tego zrozumieć :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 lut 2012, 08:40

witam
ja tez sie prawie poryczalam, normalnie dreszcz mnie przeszedl jak uslyszalam dzis w radio ze dziecko nie zyje..ale najgorsze jest to ze z ta matka jest to zwiazane, ze to ona wiedziala prawde, a z ludzie jakichs ciemniakow robila, przeciez cala Polska tym zyla, sledzila fakty..rozne przypadki chodza po ludziach, zdazaja sie nieszczesliwe wypadki, ale nie rozumie jakby nawet sie tak stalo, jak mozna nie pomoc dziecku, nie chciec go ratowac, jak mozna wymyslec taka histroie, zbeszczescic zwloki..no jak :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:
ale dzis czytalam na necie ze nie odnalezli jeszcze zwlok, wiec zeby jeszcze sie nie okazalo ze jednak to dziecko sprzedala albo inna tego typu akcja :ico_placzek: :ico_placzek: i jak tu ufac ludziom, jak nawet z dzieci, malenkich dzieci robia takie szopki :ico_olaboga: :ico_placzek:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2012, 09:29

by ksiądx był gejem czy miał dzieci.
no dzieci to jeszcze rozumiem ... ale że gej co to komu przeszkadza??
tu mnie zszokowałaś zlekka. Ja ogólnie toleruje homoseksualistów, nie popieram ich, ale toleruję. Jednak jeśli chodzi o księży to chyba ostra przesada! Bóg stworzył mężczyznę i kobietę a nie mężczyznę i mężczyznę - to o czymś świadczy. Poza tym w Biblii czytamy, że homoseksualiści są przez Boga znienawidzeni - więc jak ktoś taki może być księdzem niby wysłannikiem Boga?

[ Dodano: 03-02-2012, 08:30 ]
nina normalnie mi zaimponowalas :ico_sorki:
dziękuję, ale nie wiem czym? :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 03-02-2012, 08:32 ]
a co do tej historii to w głębi duszy coś podejrzewałam, że to ta matka. Wolałam się nie wypowiadać, bo bałam się, że mnie zjedziecie. No cóż różni ludzie chodzą po ziemi. Dla mnie to też niepojęte i strasznie przykre.

Izuś super, że mąż już w domu. Jak tam on się czuje? No i jak Ci teraz z mężem? :-)

[ Dodano: 03-02-2012, 08:35 ]
nigdzie nie jest zapisane w Biblii, że nie wolno im uprawiac seksu bo to znaczy o oddaniu Bogu.
masz rację, to ludzie wymyślili celibat i kazali księżom utrzymywać wstrzemięźliwość. To, że Jezus był bez żony nie znaczy, że każdy sługa boży nie może jej mieć. Skoro Bóg nas stworzył z potrzebami seksualnymi to chore by było, żeby nakazywał księżom żyć w celibacie. Gdyby znieśli celibat i księża mogliby mieć żony to może nie byłoby tyle afer o pedofili itp

[ Dodano: 03-02-2012, 08:38 ]
U nas nocka do nonono, bo piec się schrzanił i musieliśmy spać w trójkę, bo zimno jak na syberii. Na podwórku w nocy było ponad -30 więc normalne, że dom drewniany szybko się wychłodził. Na szczęście już wszystko działa :ico_sorki:. Mały jak spał z nami to nie wiem ile razy wstawał, ale wiercił się i kręcił. Co zapisnął, albo się przekręcił to ja z cyckiem leciałam, żeby męża nie budzić. Jak śpi sam, jest o wiele wiele lepiej

[ Dodano: 03-02-2012, 08:40 ]
zirafka na kupkowe problemy zaparz rumianek lub koperek

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

03 lut 2012, 09:56

i
rafka ale zrobiłą w końcu tę kupkę, czy jeszvze coś sie dzieje, wiesz co jest dobre na rozluźnienie - woda koperkowa - jakby coś znów się działo, że mała ma problem z kupką, aaaa a moze banany jadła?? To też utwardza kupkę.
tak w końcu nją wymeczyła, ale jakas taka nie spokojna była w nocy i rano jak sie obudziła to takie bąki pusciła, że ja bym się nie powstydziła hihihih i chyba jest ok teraz, ale yslę , z e na to wpłynęło kilka czynników razem - banan, kleik ryzowy, marchewka.
Gdyby znieśli celibat i księża mogliby mieć żony to może nie byłoby tyle afer o pedofili itp
też tak myslę, ale pomysl co by się wtedy działo? każdy chłop chciałby byc księdzem - luz, blues i kasa.
Co do malutkiej Madzi - brak słów, przeciez ona mogła żyć jeszcze.... bardzo mi smutno bo przeciez ona była taka jak moja Maja. :ico_placzek:
U nas dziś -25 brrrrr wnocy skarpetki ubierałam bo mi nogi zmarzły.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 lut 2012, 10:23

witajcie

Izunia śpi bo nocka do d u p y chyba przez ten antybiotyk bo wydaje mi się że Ją brzuch w nocy boli bo strasznie krzyczy momentami :ico_placzek:
w nocy u mnie było -20 :ico_chory: ale teraz już jest lepiej :ico_sorki: teściu w piecu pali więc mróz nie jest zły :ico_oczko:

o tej Madzi słyszałam już w nocy bo jak karmiłam Izę to A nie spał i oglądał i razem patrzyliśmy na TVN24 na żywo było :ico_placzek: ja nie mam słów na ta kobietę bo ona dla mnie matką nie jest a może jak zostawiała tam Madzie to ona mogła przecież jeszcze żyć :ico_placzek: :ico_placzek:

co do chrztu jeszcze to my nie płaciliśmy u ans chrzest "za darmo " jest :ico_noniewiem:

Kod: Zaznacz cały

z czego to? może za duzo je tych zupek?
współczuje :ico_sorki: może dawaj Jej więcej jabłuszek bo przecież marchewka, ryż "zaklejają" :ico_noniewiem:

Kod: Zaznacz cały

i przez to nie mam dla was czasu ale wpadne jutro i nadrobie
Nami się nie przejmuj, najważniejsze że już masz Go w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a powiedz czy drastycznie ci sie dieta zmieniła teraz??? bo ty jadasz tak jak dietetyk zalecił tak??
jadłam około 2500 tysiąca kalorii :ico_puknij: :ico_puknij: a teraz mam 1000 :ico_sorki: zupełnie jem inne rzeczy niż normalnie, np: wczoraj na obiad miałam pierś z kurczaka zamarynowana w jogurcie do tego ja poddusiłam z 4 śliwkami suszonymi, sokiem z cytryny i 1/2 paczki ryżu brązowego i to około 13 około 16 przekąska 1 banan i 2 chlebki ryżowe a na kolację pół brokuła 1/3 woreczka kaszy, marchew,pół papryki, trochę sera fety, łyżeczka musztardy i 1-3 kubeczka jogurtu naturalnego i o dziwo nie zjadłam wszystkiego a jadłam tak koło 19 :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2012, 10:28

u nas teraz jest -27, a w nocy mąż mówił, że było ok -32 zawsze podlasie to największa zimnica. Latem też tak jest - wszyscy mają już 20 stopni a my nadal 10 :ico_zly:. Wczoraj na -22 byłam z małym na spacerku przez godzinkę, ale nie wiem czy dzisiaj wychodzić, niby słońce świeci i wiatru nie ma, ale szczerze powiem, że zmarzłam w nocy i jakoś nie chce mi się na ten ziąb iść :/

[ Dodano: 03-02-2012, 09:29 ]
kwiatunio podziwiam Ciebie na prawdę. Ja bym nie mogła być na żadnej diecie bo ja jestem wybredna do jedzenia. Nie wszystko lubię i z tego co wymieniłaś to mało co bym zjadła i normalnie głodna bym była. Dzielna babka z Ciebie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 03-02-2012, 09:30 ]
a w ogóle to jak zjem o 18-19 to zazwyczaj muszę jeszcze dogryźć kanapką jakąś przynajmniej ok. 22. Wiem to mega nie zdrowe jeść na noc, ale inaczej byłabym głodna w nocy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 03-02-2012, 09:32 ]
moje dziecko nadal śpi a ja idę domek ogarnąć, bo po wieczorze wygląda jakby tornado przeszło :-P

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

03 lut 2012, 10:41

Hej:)
Co do tej sprawy z MAdzią to naprawdę straszne... Tak przeżywałam to że komuś coś takiego się stało że takie dziecko gdzieś u obcych i w ogóle... A tu nie żyje i matka wie od początku... już szybciej ojca bym podejrzewała bo on tak mało emocjonalnie się w wywiadach wypowiadał... I dziewczyny jest raczej mało prawdopodobne że takie małe dziecko po tym jak upadło z metra wysokości na główkę to jeszcze przeżyło....
Powiem Wam że historia straszna... ale jak tak zaczęłąm o tym myśleć to za nic nie wiem jakbym się zachowała w takiej sytuacji....

Oliv też dzisiaj spała część nocy z nami :ico_oczko: bo jak wstała na pierwsze karmienie to trochę chłodny karczek miała to mi jej się szkoda zrobiło i zabrałam do siebie żeby poprzytulać :-D Ale zauważyłam że gdy śpi z nami to znacznie częściej się budzi dlatego za często tego nie praktykuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

03 lut 2012, 10:41

nina0226, ja miałam lite u dietetyczki i miałam wykreślić rzeczy których nie jem ale że ja praktycznie jem wszystko więc dla mnie problemu nie było :ico_sorki:
Dzielna babka z Ciebie
dziękuję ale juz miałam dość swojego wielkiego brzuszyska :ico_placzek: a dziś rano znów miałam 0,90 dkg mniej :ico_sorki: i to mnie najbardziej mobilizuję w tym wszystkim a właśnie za chwilkę mam przekąskę skibkę chleba słonecznikowego z żółtym serem i idę po kawkę do tego :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

03 lut 2012, 11:11

Powiem Wam że historia straszna... ale jak tak zaczęłąm o tym myśleć to za nic nie wiem jakbym się zachowała w takiej sytuacji...
w przypływie emocji można by było zachować się tak głupio jak ta kobieta na pierwszy moment, ale utrzymywać to przez ponad tydzień... :ico_puknij:

[ Dodano: 03-02-2012, 10:13 ]
nina0226, ja miałam lite u dietetyczki i miałam wykreślić rzeczy których nie jem
a no to byłoby łatwiej dla mnie, ale dla dietetyczki trudniej :P bo ja to mówię strasznie wybredna :)

Moje dziecko wstało więc idę się z nim pobawić :)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 lut 2012, 11:23

ja zaczęłam czytać, oglądać co i jak ze sprawą Madzi. Ciałka nie ma, nadal nic nie waidomo co się stało, matka w złym stanie psychiicznym, a moze kolejna wymyślona historia? I czy to zawiniątko co znaleźli to nalezało do nich, tego nie wiem.

Słucham wypowiedzi psychologów właśnie, i tez nie chce oceniać, bo serio nie wiem co bym sama zrobiła, a moze w takiej chwili bym zgłupiała do reszty? Wydaje mi się, że jeśli dziecko upuściłabym (a powiem szczerze, ze nie raz myślałam o tym co by było gdyby, bo np kąpię synka w wanience, która stoi w wannie, wiec wyciagam go trzymajć ręcznik brodą i różnie bywa, mogłby się wyśliznać) to na pogotowie bym dzwoniła, ale tak mi się wydaje dziś.

Musimy czekać tak naprawdę, bo włąsnie kolejna spraw Rutkowski, jeszcze niedawno pomówiony o interesy z mafią, a dzis znów odkrywa coś. Nic nie wiadomo, serio.

Spałam dziś na dole, a mąż na górze z dzieckiem, mały budził się 2 razy na butelkę, czaicie, jemu tylko 2 razy, a ja wstaje po tyle, o co biega?? Troszke wyspałam się, bo oczywiscie słyszałam jak mały się przebudzał, ale i tak lepiej się czuję. Małą do pkolka zaprowadziłam i koło 12 idę ją odebrać. Planów brak - u nas też zimniej, nie wiem ile mamy ale zapowiadają juro śnieg, pieca nie wyłączam, zmniejszyłam grzanie ale nie chcę wyłączac, bo jak dom się wyziębi to trudniej nagrzać niż dogrzewać co jakiś czas.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość