Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

02 lut 2012, 18:57

dzieki Mad zaraz sprobuje bo wlasnie sie obudzila

a jak twoja Martynka wogole, grzeczna dziewczynka ? i jak ty spelniona juz co?

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 lut 2012, 19:07

No ja bym znowu wolała aby ta moja mała myszka jeszcze sobie posiedziała :ico_oczko:
Pisałam do agi i biedna chora jest wszystko ją boli i nie ma na nic siły :ico_sorki: :ico_sorki:
mój własnie pojechał po coś do auta i mam nadzieję że go naprawi bo nie ukrywam że teraz jest potrzebny :ico_sorki: :ico_sorki:
Mad., drugie imie małej świetne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Weroniki to fajne dziewuszki ,wiem bo ja mam swoją osobistą :-D
Beatka78, mad ci dobrze pisze nie poddawaj sie jeszcze i w końcu się uda a te kapturki na pewno ci pomogą trzymam kciuki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 lut 2012, 21:07

Ika202, no to faktycznie maleńka w kazdej chwili może pojawić się na świecie :-) ale trzymam kciuki żeby jeszcze ze dwa tygodnie posiedziala w brzuszku. Porozmawiaj z nią i powiedz jej że teraz straszne mrozy są i ze w brzuszku ma cieplej :ico_oczko:
beatka nie poddawaj się kochana. Zobaczysz Hania nauczy się cycac.
Gabi, fakt pogoda nie pozwala na spacery. Też bym już chciala wiosne :ico_sorki: a tutaj zapowiadają takie mrozy jeszcze co najmniej przez dwa tygodnie :ico_brawa_01: my jutro jedziemy do mojej mamy. Przynajmniej troszkę otoczenie zmienie :ico_oczko:

Borys spi, Emilke też zaraz do łóżka wygonie i może uda mi się dr housa spokojnie obejrzeć :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 lut 2012, 22:01

zaraz sprobuje bo wlasnie sie obudzila
I jak ? Pomogło coś ? :-) Wierzę, że podołacie !
a jak twoja Martynka wogole, grzeczna dziewczynka ? i jak ty spelniona juz co?
Ja jak najbardziej spełniona i szczęśliwa :-) A mała grzeczna, ma swoje pory i cykl dnia w miarę równomierny. Zobaczymy co kolejne dni pokażą.

Jutro wizyta położnej popołudniu. A wcześniej muszę jechać do pracy zakończyć wszystkie formalności, zdać rzeczy i odebrać świadectwo pracy :ico_noniewiem:
Działają mi te mrozy na nerwy, bo wszystko pod górkę. Samochód też mamy popsuty. Akumulator do wymiany. Uroki diesla w mrozy.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 lut 2012, 00:11

Mad zrobilam tak jak mowilas i mala jak zaczela ssac to ta nakladka zlala sie z piersia i duzo mniej boli ale ona nadal sie nie najada i po 5min usypia a jak ja odstawiam do koszyka to sie zaraz budzi, a jak odciagne mleko i dam jej z butelki to spi nawet 3h

Gabi to jestesmy we dwie ja tez mam dola i dzis nawet ryczalam :ico_placzek:
ale to chyba przez to ze nie umiem jej nakarmic i tez ta pogoda dobijajaca :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

03 lut 2012, 00:13

Beatka78, ja moją drapię po karczku by nie zasypiała... albo wyjmuję cyca i sama się domaga by włożyć jej ponownie do buźki. Przystawiaj jak najczęściej by się nauczyła. Jak butlę zapodasz to będzie jej wygodniejsza i nici z cycania :(

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 lut 2012, 12:28

Siedze i oglądam TVN24 i jestem w szoku mówią o tej zaginionej Madzi i ona nie żyje niby matka się przyznała że mała nie żyje i ona wywiozła ciało :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Słucham to i ogarnąć tego nie mogę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A ja wczoraj w nocy miałam kryzys , położyłam się spać i nie mogłam wyleżeć tak mnie strasznie bolało taki ostry ból w podbrzuszu i kroczu już mieliśmy jechać do szpitala :ico_szoking: na szczęście przeszło tak się troszkę umęczyłam ,ale w końcu zasnęłam ,tyle malutką naprosiłam aby jeszcze posiedziała troszkę i chyba w końcu dotarło :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 lut 2012, 12:36

Ika mowilam ci ze to jest dla mnie podejrzane, zadnych emocji w nich nie bylo
ja tez tego ogarnac nie moge, rano jak wlaczylam tvn :ico_szoking: to w szoku bylam

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 lut 2012, 13:14

hej

ja też mam doła ,ale to przez to ,ze ten konował u którego byłam na pierwszej wizycie napisał mi w karcie pierwsza wizytę od 11 tygodnia(gdzie rzeczywiście to był max 7) :ico_zly: :ico_zly: i w szpitalu na zaświadczeniu też tak musieli napisac i nie mogę o becikowe się starac aż się poryczałam :ico_placzek:

Chciałam to wczoraj wyjaśnić , wyciągnęłam mała ze sobą :ico_puknij: bo przecież jej w domu nie zostawię :ico_nienie: i nic nie załatwiłam :ico_zly: . Dziś dzwonię do niego ,nie odbiera do przychodni ,a oni mi mówią ,że muszę sobie wizytę najpierw umówi a termin kolejny dopiero w marcu :ico_zly: a do 28 muszę wniosek zanieść :ico_placzek: ewentualnie dzwoni muszę codziennie może ktoś zrezygnuje lub w ostateczności może mnie dziś przyjąc ale za 100 zł :ico_szoking:
kur go mac narobił mi bałaganu w papierach i jeszcze łaskę robi że mnie przyjmie na 5 minut


co do karmienia to ja wyję już z bólu ale się nie poddaje , wzoraj Lena co godzinę na cycu wisiała nawet w autku musiałam ją karmic bo był krzyk w nocy balety sobie robiła ,a dziś zje z jednej troszkę zrobi kupkę ,dopije znów cyca i śpi.

coś się tą agą denerwuje zawsze jej pełno było :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 lut 2012, 13:55

Ale becikowe masz 3 miesiace
SERIO ??to mojego M urzędniczka w błąd wprowadziła :ico_zly: mam nadzieję ,że w poniedziałek jakieś miejsce się zwolni i to załatwię bo mój M już wszystkie paznokcie obgryzł :ico_oczko:


kurde muszę TV włączyć :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość