Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 lut 2012, 20:14

mama890406, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny pełny miesiączek
jak ja pomyślę że mam 4 miechy do porodu to :ico_szoking: z jednej strony się doczekać nie moge a z drugiej portkami trzęsę jak dam radę z dwójką jak przy młodym czasem wymiękam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

03 lut 2012, 20:20

Marta26, damy radę :ico_oczko: Inaczej myśleć nie można :ico_nienie:
Moja małpka też czasami przechodzi samą siebie ale co tam :ico_oczko:

mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

03 lut 2012, 21:30

Marta26, damy radę :ico_oczko: Inaczej myśleć nie można :ico_nienie:
Moja małpka też czasami przechodzi samą siebie ale co tam :ico_oczko:
Oj tak, musimy dać;) Mnie też przeraża to, ale Szymon póki co całuje, przytula, robi zakupy i gada do dzidziusia;)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

03 lut 2012, 21:44

jak ja pomyślę że mam 4 miechy do porodu to :ico_szoking:
powiem wam że mi się wcale nie spieszy do porodu. Ja chcę być jak najdłużej w ciąży. Ale ten czas mi leci strasznie szybko :ico_olaboga:

Co do Madzi nie wierzę tej matce. Dla mnie to patologia co albo zabiła własne dziecko albo sprzedała prędzej wierzę w zabicie. I mam nadzieję że zgnije w więzieniu.
Co do wozkow to wy macie latwiej gorzej jest wybrac cos dla dzieci rok po roku :ico_sorki:
a masz już coś na oku? Oglądałam ostatnio program o pięcioraczkach i one fajny wózek miały :-D

[ Dodano: 03-02-2012, 20:45 ]
ale Szymon póki co całuje, przytula, robi zakupy i gada do dzidziusia;)
no i Tomek podekscytowany strasznie i się cieszy. A ja się boję bo jednak prawie 7 lat był sam - jedynak a teraz będzie trzeba się rodzicami podzielić.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 lut 2012, 22:02

Smyk też całuje brzuch, mówi do pępka :-D , czeka na kopnniaki itp.
ale cuduje tak ogólnie na co dzien - o wszystko jest walka, nie posłucha w żadnej sprawie itp.
kary w postaci zabraniania bajek czy np.słodyczy nie działają. on w odwecie wyłącza mi tv jak oglądam film :ico_szoking: :ico_oczko:
kiedyś nie chciał brać leku to udałam że dzwonie do pani dr i pytam co mam zrobić, no i że mamy go przywieżc na zastrzyk -tak mu powiedziałam . To on za chwilę bierze tel i mówi"halo, przyjedzcie zabrać moją mame bo jest niegrzeczna". czyli wie że go w konia robię :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
dziś upodobał sobie przeklenstwo "kur..." i nas nim raczył kilkanaście razy, ogłuchliśmy na to i przestał :ico_sorki:
nie mam sposobu na mojego łobuziaka :ico_olaboga: tzn. najgorzej jest jak taka zimnica że nosa z domu nie wyściubimy bo mu się w koncu nudzi...
głosik moje dziecię ma jak Pavarotti tylko taki wysoki i jak krzyczy to mi w uszach dzwoni potem to przecież dzidzia zawału dostanie na takie dzwięki... :ico_chory:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

03 lut 2012, 22:07

ale cuduje tak ogólnie na co dzien
ma charakterek :ico_haha_01: chociaż mój też potrafi rożki pokazać. Na szczęście teraz na niego jest jedna kara zakaz grania i wtedy grzeczny.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 lut 2012, 22:23

gosia888, moje dziecię dawało w kość od zawsze. jak się nauczył chodzić to uwielbiał zrywać firanki z okien. potargał mi takie fajne. Nie przeżył dnia jak choć raz nie zerwał :ico_noniewiem:
do tego jest " za mądry" jak to mawia moja mama - nie przekonasz go w żaden sposób bo on ma swój świat i swoje poglądy
ponarzekam na niego ale i tak jest moim oczkiem w głowie :ico_haha_01:

ale się Agatka rozszalała, kopie po szyjce- kocha to- następny uparciuch :ico_haha_01:
gadałam z ginem w środę że mam takie te dzieci uparte- do usg nie pozują a on mi na to że na dodatek ta panna to się jeszcze du...cią do świata nastawiła- bo była wtedy miednicowo. w ogóle czuję że ta pozycja jej bardziej pasuje, młody to był ciągle głową w dół :ico_noniewiem:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 lut 2012, 16:55

Witam:)
Dziewczyny mam problem - obudzilam sie dzisiaj o 4 rano z pelnym pecherzem, gdy poszlam do WC nie moglam sie wysikac. Musialo minac kilka minut i dopiero polecialo ale tak ledwo ledwo i tak sikalam na raty:/ martwie sie bo pozniej w ciagu dnia tez nie moglam sie wysikac co to moze byc?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

04 lut 2012, 16:56

martwie sie bo pozniej w ciagu dnia tez nie moglam sie wysikac co to moze byc?
Pierwsze co mi przyszło do głowy to infekcja pęcherza...

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

04 lut 2012, 16:59

Ciagle bola mnie plecy myslalam ze to kregospu ale moze to nerki?

[ Dodano: 04-02-2012, 16:00 ]
Pije dzisiaj jak glupia a sikac chodze rzadko:/ za chwile wezme ciepla kapiel moze pusci. Biore juz antybiotyk na grzyby wiec nie moge mieszac:( buu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość