marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

04 lut 2012, 21:53

A nie przyjmuje gdzieś ten lekarz na NFZ??
a powiem Ci że nawet nie wiem nie spytałam jej :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

04 lut 2012, 21:59

A nie przyjmuje gdzieś ten lekarz na NFZ??
a powiem Ci że nawet nie wiem nie spytałam jej :ico_wstydzioch:
Ale wiesz jak się nazywa więc poszukaj na necie informacji albo kogoś popytaj.
Bo skoro fajny się lekarz wydawał to warto się go trzymać.

Ja z swojej jestem też zadowolona bo ona właśnie nie chce leków za bardzo dawać.Ale z czasem sie okaże jaka naprawdę jest.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

04 lut 2012, 22:57

Ale wiesz jak się nazywa więc poszukaj na necie informacji albo kogoś popytaj.
Bo skoro fajny się lekarz wydawał to warto się go trzymać.
Wiem wiem. Będę zresztą do niej dzwonić jeszcze we wtorek bo kazała żeby się dowiedzieć czy jest lepiej i czy mam dalej podawać te leki... I właśnie się jej wtedy muszę zapytać gdzie ona jeszcze przyjmuje, bo naprawde mi się podobała.
W ogóle zbadała ciemiączko Oliwce i powiedziała że jej za szybko zarasta i że wit D mam podawać co drugi dzień... i że lekarz mój już dawno powinien to zauważyć :ico_noniewiem: I tak samo pytałam jakie ona ma zdanie na temat zamian tych szczepionek i powiedziała że nie ma problemów żeby zamieniać... więc wychodzi na to że mój lekarz jest jakiś zacofany,,,, :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 lut 2012, 23:06

Cześć, cześć!

Zimy ciąg dalszy, brrr...
A i nowego śniegu przybywa!

marcz89, fajnie,że trafiłaś na dobrą lekarkę. Ja jakoś nie mam szczęścia do pediatrów, nie mam nikogo ulubionego :ico_noniewiem:
Zdrówka dla Malutkiej!
A co do cc... Hmmm.... też bym wolała rodzić noaturalnie, ale nie było mi to dane i nie będzie. Bardzo byłam rozczarowana i czułam się jakoś mniej wartościowa jako matka :ico_noniewiem: Tak było przy Zuzi.
Ale potem moje myślenie się zmieniło. Bo wiedząc,że czeka Cię cc wolałabyś nie mieć dziecka? Oczywiście,że nie!!! No więc, nie ważne jak, ale ważne,że jest :-)
No i Maćkiem już nie miałam problemu.
Trudno, nie można mieć wszystkiego :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 lut 2012, 00:34

Kocura Bura, pewno, najwazniejsze że dzieci wymarzone:) nie ma czego żałowac tak naprawę, bo przecież wszystki najprzyjemniejsze chwile zwiazane z dzieckiem, czyli ciąża, koniaczki, bieganie do wc co cheilę hehehe, wszystko to przeżyłaś, a ból podczas porodu nie jest miły i przynajmniej omineło cie to:)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 lut 2012, 10:16

a ból podczas porodu nie jest miły i przynajmniej omineło cie to:)
ale czy to o ból chodzi???? po cc znacznie gorzej kobiecie jest dojść do siebie ... ja po cc całą noc miałam skurcze typu porodowych bo podoawali mi oxytocyne na obkurczenie macicy i kroplówka lała mi się całą noc po porodzie a ja miałam skurcze całą noc ... żadne leki nie były w stanie mi pomóc , ani na chwilke nie zmrużyłam oka po porodzie, że nie wspomne o wstawaniu po cc :ico_olaboga: ... tak więc co do bólu to prawie, że sa porównywalne ( jak dla mnie przynajmniej ).. jedyne czego mi brakowało to własnie położenia dziecka na piersi, ale jak ja wyciagnęli to dali mi nuinie do pocałowania i przytulenie ..
u nas zima zima, choć nie ma wielkiego mrozu bo jest tylko -12 ale nasypało przez noc sporo sniegu... Kuba siedzi w oknie i chce na sanki :ico_szoking: ... ale chyba nie wyjdziemy bo znowu jesteśmy sami bo małz na szkoleniu :ico_zly:
Nocka taka sobie tzn chyba nie najlepsza bo Maja jak nigdy obudziła się o 0.00 zjadła, potem o 4 zjadał pół flaszki no i spałą do 8 a oprócz tego to jak się budziła to z rykiem, nigdy tak nie było.
a i właśnie zauważyłam, ze teraz jak ona sie budzi to zaczyna płakać, wczesniej tzn kilka dni temu tak nie było bo jak sie obudziłą to leżała nawet czasami nie wiedzieliśmy ze nie spała bo sobie leżała, a teraz jak sie rozerdze to masakra, ale jak mnie widzi to już jest ok.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 lut 2012, 11:20

ale czy to o ból chodzi????
chciałam pocieszyc, że niezaleznie od tego jaki był poród nie ma czego żałować bo nagroda było nasze maleństwo, które 9 miesięcy nosiłyśmy pod serduszkiem, nie udało mi sie bo nie wiem jak to jest mieć cc i nie wiedziałam, ze można tak cierpieć albo i bardziej jak po sn:( Przepraszam.

Doberek

U nas śnieg napadał:) Mała zachwycona, musimy na spacer wyjśc, choć mi się nie chce, bo coś gardło mnie okropnie boli i głowa, ale spoko wyjdę bo juz póxniej moze śniegu nie byc.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 lut 2012, 13:05

( Przepraszam.
:
e tam nie masz za co :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

05 lut 2012, 15:27

no tak macie rację dziewczyny dla każdej rodzącej czy to sn czy cc wielki szacunek i podziw. Ja miałam cc po nieudanej próbie sn i to dopiero lipa, najpierw nacierpieć się przy rodzeniu naturalnym a potem cierpieć jeszcze po porodzie przez cesarkę.

A mój Alanek dzisiaj pół rokczku skończył. jeju kiedy to zleciało. Ja jeszcze pamiętam jak łaziłam z dużym brzuchem i nie mogłam się doczekać rozwiązania :ico_olaboga:.

A moje dziecko od kilku dni ciągle gada ma-ma-ma-ma i to tak ładnie mu wychodzi, że nasłuchać się nie mogę. I nauczył się też bababa. Ale tata mu nie wychodzi :-P

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 lut 2012, 15:47

nina0226, :ico_tort: dla synka i mówią, ze jak dziecko woła pierwsze mama to drugie będzie dziewczynka:):) a jak tata to chłopak, ja oczywiscie nie wierzę w takie sprawy no ale są tacy co wierzą:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość