ewelinkakce
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2011, 01:01

06 lut 2012, 23:11

Cześć Mamusie:)
Dawno mnie nie było ale net wogle nie chciał mi chodzic.
Moja malutka skonczyla wczoraj 5 tygodni fajnie przybiera na wadze bo byla drobniutka 2370 teraz juz 3100 albo i wiecej bo bylysmy u pediatry tydzien temu :)
Jedyne co mnie martwi od kiedy wrocilismy do domu ma caly czas problemy z noskiem robie wodą morską ,solą,masc majerankowa kropelki jej kapie mietowe i nic w nocy zle spi ciagle jej harczy juz sama niewiem co mam robic w dzien jest o wiele lepiej.
Wychowala juz nas sobie ciagle chce byc na rekach i hustana hehe.Ja po cc tez juz dobrze tylko w lewym boku mam tak silne bole ze nie moge wstawac jutro ide do gin na wizyte i zobaczymy co powie.
Gratuluje wszystkim mamusiom dzidziusow :) i tym co jeszcze czekają :)
Jak chcecie zobaczyc zdjecia Julki to na facebook Ewelina Bartniczak nie pamietam jak sie dodawało zdjęcia na forum :P

Pozdrawiam bede teraz zagladac cześciej :))))

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 lut 2012, 23:53

ewelinkakce, śliczna Juleczka i ładnie przybiera na wadze :ico_brawa_01: W ogóle śliczna dziewczyna z Ciebie ;-)

Ja dzisiaj padam już na pyszczek, lecę zaraz do kąpieli i pod kołdrę.

ewelinkakce
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2011, 01:01

07 lut 2012, 00:02

hehe dziekuje :)
moja laleczka usnela i nie spie oczywiscie jak kazdej nocy bo slucham jak sobie oddycha i dalej harczy tatus podszedl na noc do pracy wiec musze obserwowac jak narazie sobie spi o 1 bedzie pobudka na karmienie wiec nawet sie nie klade mam chwile dla siebie to siedze na necie:)
a jak u ciebie wygladaja noce ?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 lut 2012, 00:05

a jak u ciebie wygladaja noce ?
Póki co mamy dwie pobudki w nocy. Jedna po 3h druga po ok 4-4,5h spania. Ale dzisiaj mam przeczucie, że będzie inaczej. Częściej się mleka domaga, większej ilości i za chwile znów chce. Godzinkę temu przy karmieniu nam padła i śpi jak mały smerfiak hehe :-) Koło 1 pewnie pobudka.

Oj ja się boję tej pierwszej nocy jak zostaniemy same. Póki co cieszę się z pomocy mojego D. bo naprawdę pomaga :-)

ewelinkakce
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2011, 01:01

07 lut 2012, 00:12

tak zawsze jest o wiele lepiej jak jest maz obok to moja 3 nocka samotnie ale daje rade:)
Mała sie budzi zawsze kolo 1 a pozniej kolo 3 i od 5 juz nie spimy wcale .
Dzisiaj dopiero o 22 padla wogle nie spi na rekach usypia daje ja do lozeczka odrazu placz kupilismy hustawke z melodyjkami bo juz niemam sily jej nosic babcie przyjda ponosza a ja pozniej zostaje sama i tak sie nauczyla ze w łożeczku niechce lezec.
Ide sie zaraz polozyc chociaz na 1.5h zawsze cos :)

To dobranoc

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

07 lut 2012, 08:58

ewelinkakce, to ci rośnie panna :ico_oczko: no psiaka masz ślicznego :ico_haha_01: :ico_haha_01: A tak już wcześniej zauważyłam Julcia ma śliczną pościel jeszcze takiej nie widziałam na allegro powiesz mi gdzie ją kupiłaś?? :ico_oczko: Ja małej kupiłam różowe żyrafki i misie na drabinkach i na chmurkach :-)
Ja się melduje ,stawiam za kolejny tydzień i jutro wizyta u ginka :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 lut 2012, 09:16

Dziewczyny zacznijcie się rozpakowywać nooo :-) Z całego serca Wam kibicuję :ico_brawa_01:

Ika202, koniecznie po wizycie napisz co i jak :-) Zaczynasz 38 tc więc lada chwila malutka będzie z Wami :ico_haha_02:

U nas nocka spokojna - złe przeczucia miałam hihi ;-)
Nasza psina już całkowicie zaakceptowała Martynę. Czuwa przy niej, a jak się poruszy sama daje znaki, że coś się dzieje :-)

[ Dodano: 07-02-2012, 08:17 ]
ewelinkakce, i jak nocka minęła ?

Ojj dziewczynki ale z Was śpiochy lub wymęczone mamusie przez dzieciaczki. Gdzie jesteście ? :-)

ewelinkakce
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2011, 01:01

07 lut 2012, 09:32

hej
Ika202 :
Posciel kupilam jak bylismy na wakacjach na Suwałkach:)

a Nocka jak zawsze dalej harczy w nosku malutko spała teraz wzielam sol i sopelek no noska i czyscilam ale nic nie daje.Mam ja teraz na rekach i sobie rozmawiamy:))))

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

07 lut 2012, 09:55

witam i ja prawie wyspana :ico_oczko:

ewelinkakce, Kubusiowi też tak furkota w nosku i zalewam mu wodą morską to jest lepiej dosłownie na 30 min i zaczyna od nowa a najgorzej jest w nocy i rano w ciiągu dnia jakoś lepiej :ico_noniewiem: Ale jak byłam z nim w poradni to doktorka kazała nam tylko tą wodą psikać i tyle więc tak robimy

ale co zauważyłam że jak kładę Kube do łóżeczka tak do południa to zaraz płacze i marudzi a jak go włożę do fotelika gdzie pozycja jest bardziej półleżąca to od razu jest spokój i sam sobie leży i coś tam grucha po swojemu

[ Dodano: 07-02-2012, 08:56 ]
ewelinkakce, śliczna Twoja panienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ewelinkakce
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2011, 01:01

07 lut 2012, 09:59

tez robie woda morska w ciagu dnia jest rzeczywiscie lepiej tak mi jej szkoda ze tak sie meczy i nawet spac nie moze ,a teraz czyscilam nosek to szpiki z krwia poszly i dalej nie robilam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość