Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

07 lut 2012, 11:30

Witajcie:)


U nas sypie snieg zimno i......brak wody od wczoraj od 16.00 :ico_szoking: :ico_szoking:
Hej podrzuc mi do Lublina troche sniegu :) a z tą wodą to przekichane :(
juz podrzucam:) :-D :-D

Nioo masakra z woda;( az baniaki M. 5 litrowe musiał kupic....

Dzwoneczek-superr ze jestes!! juz...z NAMI:) z z Patrysiem w domku:)

powiem wam cos głupiego....jak czytalam posta Dzwoneczka to sie rozryczałam-sama nie wiem dlaczego!? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

07 lut 2012, 11:41

Brodzikowa mi tez sie lezka zakrecila :) ale mi to z zazdrosic ze juz Ma Patryczka przy sobie :) a ja jeszce tyleee czasu i nerwow jak widac :/

[ Dodano: 07-02-2012, 10:43 ]
Jeżeli rodzina jest uprawniona do zasiłku rodzinnego, czyli przede wszystkim jej dochód netto uzyskany w ciągu roku nie przekracza kwoty:

- 504 zł miesięcznie -na osobę w rodzinie, to znalazlam w necie o dodatku do becikowego...

tylko powiedzcie mi czy jezeli ja pracowoalm od polowy tamtego rko to czy sa wieksze szanse..?? bo to chyba sie bierze zaswiadczenei o zarobkach za ost rok czyli za 2011 ?? tak dobrze rozumiem ?? bo jezeli tak to mam szanse na dodatek...

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

07 lut 2012, 11:45

Brodzikowa mi tez sie lezka zakrecila :) ale mi to z zazdrosic ze juz Ma Patryczka przy sobie :) a ja jeszce tyleee czasu i nerwow jak widac :/
ojj tak:) ja wsumie jeszcze nie zazdroszcze....ehhe :-D

Binius-wpsialam ci Cezarego do LISTY:) tylko zabacz czy takie zdrobnienie ci pasuje..zeby nie bylo ze sie zadze.... :-D :ico_noniewiem: hehe(zarck)

musze lecec do Sefka....

buzka;*

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

07 lut 2012, 12:49

witam!!!

u nas w miare ok egz chyba nie zaliczylam ale w sobote musze isc do niej jeszcze pogadac mysle ze nie bedzie tragicznie moze brzuch mnie uratuje

dziewczyny a ile czasu ma zus aby wyplacic kase za zwolnienie?

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

07 lut 2012, 12:51

a nie wiem.. ja juz mam dosc tego zwolnenia... ciagle jakeis problemy ;(

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

07 lut 2012, 13:37

Sylwia nie orientuję się za bardzo, moja bratowa dostała ten drugi 1000zł, więc jak chcesz to dopytam się (ja nie pytałam bo i tak za wysoki dochód mamy:/).. chyba urząd miasta wypłaca go, ale musisz być na zusie i mieć niski dochód. no i nie każda gmina go daje..
a ja byłam na zakupach :-) pokupywałam takie drobiazgi dla siebie do szpitala, jeszcze tylko te duże podpaski muszę dokupić bo nie mogę nigdzie ich znaleźć..a jak przyjemnie jest na dworzu, tylko -10 stopni :ico_sorki: chciałoby się rzec że ciepło jest :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 lut 2012, 13:39

Bo są 3 rodzaje becikowego. Jeden ten co należy się każdemu. Drugie co daje gmina - ale nie każda. Trzecie z MOPS'u - trzeba podlegać pod zasiłek rodzinny i wtedy dostaje się drugie becikowe.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 lut 2012, 14:30

witam dziewczyny jako że moja niutka marcowa to was podczytuje i trzymam kciuki zawszystki :ico_brawa_01:
i trzymajcie maluszki jak najdłużej w brzuszku bo różnie to bywa
moja kuzynka urodziła w 36 tc i mały miał straszne problemy,miesiąc w szpitalu leżał bo oddychac nie umiał,a ważył 2800,i wogóle do teraz mają problemy,ale nie bede tu o nich pisać,zaciskajcie nóżki ile się da :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 lut 2012, 14:35

Trzecie z MOPS'u - trzeba podlegać pod zasiłek rodzinny i wtedy dostaje się drugie becikowe.
no właśnie my jak sie urodziła franek dostaliśmy ten 1000 co każdemu sie należy póżniej dopiero po pół roku jak skończył mi sie zasiłek macieżyński składałam wniosek o becikowe z mopsu i rodzinne dostałam tylko raz rodzinne i 1000 z mopsu na zasadzie utraconego dochodu czy jakoś tak (mój tata w tym wszystkim obeznany jest i mi załatwiał) bo jakby liczyli dochód za rok poprzedni to o 80 zł przekroczyliśmy .

Mnie dziś jeszcze dodatkowo gardło boli w nocy nie spałam bo nie miałam nic do ssania a tak bolało że płakać mi sie chciało. Popłukałam wodą z solą i mam tantum werde.
Wyszłam na chwilkę na zakupy bo pogoda sie poprawiła -1 u nas a miała byc najzimniejsza noc a nie było tak jak zapowiadali :) rano tylko -10 wczoraj za to było rano -24. Kupiłam pampki 1 w rosmanie w promocji są i chusteczki do dupci. Oczywiście jeszcze zakupy spożywcze i umęczyłam sie na maxa teraz jak przeziebiona jestem to kompletnie brak mi sil :ico_wstydzioch: i energi.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 lut 2012, 15:15

jagodka - ale numer,cos sie pchaja te chlopy za szybko na ten swiat :ico_olaboga:

Ja dzis bylam u gina ale nawet mnie nie badal,pogadalam z nim na temat tej cytomegalii i musze isc jutro na badanie krwi i za 3 tygodnie bede wiedziala,czy mlody mnie zarazil czy nie. Mam nadzieje,ze nie,bo konsekwencje tego dla Szymka moga byc ciezkie :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość