Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 lut 2012, 12:18

A na deser robię torcik na zimno
ale mi apetyt robisz :ico_oczko:
Mam jakiś problem z imageshack nie mogę zdjęć dodać
ja dodaję przez fotosik :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

07 lut 2012, 12:23

Obrazek
ja mam taki

Dzięki kwiatunio :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 lut 2012, 12:25

Dzięki kwiatunio
nie ma za co :ico_sorki:

ale iza ma dzisiaj spanie, śpi od 10 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 lut 2012, 12:39

Hej!

Fajne macie te rowerki, ale ja to bym nie miała gdzie wstawić, bo Maciek zawłaszczył mnóstwo przestrzeni.
Siorka miała, ale służył właśnie jako wieszak na ubrania i sprzedała :-D

[ Dodano: 07-02-2012, 11:40 ]
Maciek już jęczy po drugim spanku- idę mu zupkę podgrzać.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 lut 2012, 13:19

wiecie co zaczęłam małego kłaść samego i wychodzić z pokoju i dziś któryś dzień z rzędu i płakał może 3 min i zasnoł, nauczyłam chyba syna zasypiac pięknie o 20:) I córę tez o te kłade
No to brawa dla ciebie i niech tak już zostanie.
Mam jakiś problem z imageshack nie mogę zdjęć dodać :ico_zly: :ico_zly:
Ja też.Wczoraj chciałam zdjęcie dodać i nie dało sie.
zimniaków nienawidzę trzeć :ico_zly:
Ja tak samo.Na szczęście maszyna za mnie to robi.

Byłam u znajomej .Kupiła mi maści na ząbki w Anglii ,krem do smarowania ciałka i kąpieli Epaderm czy jakoś tak .Znaczy krem za darmo mam. Niestety dzieciaki jej się rozchorowały.Mała ma gorączkę i śpiki po pas.
U nas dzis było szczepienie psiaków .
Teraz piję kawkę i zaraz biorę się za sprzątanie o ile mała pozwoli bo mąz musiał jechac do miasta(jakieś załatwienia).

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 lut 2012, 13:41

ja właśnie wcinam obiadek, Iza się obudziła przed chwilką i na razie leży w łóżeczku i bawi się :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

07 lut 2012, 14:45

hej laski! ale zescie popisaly :ico_olaboga:
mam sprawe taka - ze od paru dni Olis robi kupke jak woda - nie ma w niej zadnych grudek, pampers jest zolty, ze widac ze to nie siku, ale wszystko wsiaka :( ale nie zachowuje sie jakby cos mu bylo.. w ciagu ostatnich dwoch nocy kilka razy obudzil sie z placzem, ale jak zjadl cycusia to zasnal i bylo ok - wiec chyba po prostu z glodu plakal. ale te kupki mnie strasznie martwia, czy to moze byc od tego, ze daje mu zupke z mieskiem? zjadl juz jakies 4 pojemniczki czyli 4 dni je, ale jak zrobi ta kupke to wszystko wsiaka, nie ma w niej nic stalego :( nie wiem czy powinnam sie martwic? jak jadl sloiczki to byly takie prawie 'dorosle' te kupki, a przeciez to, co ja mu miksuje nie jest duzo rzadsze od sloiczkow :(

nina :ico_tort: dla Alanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mówią, ze jak dziecko woła pierwsze mama to drugie będzie dziewczynka:):)
aa fajnie by bylo, bo Olis najpierw mowil 'mamama' :ico_haha_01: wczoraj jak jechalismy do miasta to sie bawil kostka i gadal, jakby cos naprawde chcial powiedziec, mowil cos co brzmialo jak 'kotek' albo 'kon' :D oczywiscie nie wie co mowi jeszcze, ale fajnie to brzmialo bo juz nie jak przypadkowe odglosy tylko jakby jakis wyraz chcial powiedziec :-D
No dla mnie o ból o to że poczułam ta ulgę gdy mała wyszła i zobaczyć ja ,poczuć i przytulic na piersi.Również po to by pokazać samej sobie czy dam rade .Teraz czuję się o wiele bardziej silniejsza.
no to bylo cudowne uczucie, tak sie nameczyc zeby dostac taka nagrode.. :-) choc moim zdaniem najwazniejsze sa checi, a jesli kobieta ze wzgledow nie od niej zaleznych nie moze rodzic nautralnie to trudno, nie na wszystko mamy wplyw. nie rozumiem tylko osob, ktore swiadomie wybieraja cc.. :ico_noniewiem:
Ja małej daje Devikap po 1 kropli codziennie .A wy ??
ja nic nie podaje, ale Olis mial bardzo malutkie ciemiaczko wiec wolalam nie ryzykowac ze za szybko zarosnie.

Gosia
ale duzy juz Bartus :ico_brawa_01: a jeszcze niedawno to takie male berbecki byly.. a tu prosze, juz nasze chlopaki i dziewczyny takie duze.. :ico_olaboga:
Tylko ciocia z znajoma ja wywalają to naprawdę i nie do kosza a do pieca i dziecko to widzi i następny raz wie że mama na 100 % to wyrzuci.
loo :ico_szoking: to niezla szkola :ico_haha_01:
Moja dalej w nocy furczy ale katarku nie odciągam bo nie ma co więc nie wiem co tam ma.
Oliemu tez nie mam co wyciagac a 'chrapie', ale jak nieraz mocniej placze to mu wychodza z noska, jakos sie moze nawilza i dlatego, i wtedy juz wiem, ze napewno ma czysciutko :ico_oczko: sprobuj moze czyms psikac?
A czym karmisz?
Tylko piersią :-)
gratuluje Martynki i karmienia :ico_brawa_01: zawsze dobrze jak sie udaje karmienie piersia :-)
mam prawie 10 cm mniej w pasie :ico_szoking:
gratulacje!! :ico_brawa_01:
dziewczyny a mozecie cos polecic na liszajki?Kalinka ma takie dwa placki, po jednej i drugiej stronie na lickach, tak bardziej od strony uszek..obecnie w aptece dostalam Alantan, ale juz probowalam tyle roznych kremow natluszczajacych i nic nie pomoglo, a jak powiedzialam o tym lekarce to mi powiedziala ze to od suchego powietrza w domu :ico_szoking: :ico_noniewiem:
a jak to wyglada? Olis ma czerwone policzki i nosek, wyglada jakby wrocil z zimnego dworu, tylko ze on ma tak caly czas :/ i taka sucha skorke na policzkach, smaruje mu oliwka i kremem bambino ale tak jest caly czas, wyglada jakby nic sie nie zmienialo :(
heh ja wczoraj z mężem grałam do 23 w tysiąca.
ja z domu wynioslam milosc do tysiaca, kosci, remika i scrabbli ale M tak srednio za tym przepada.. choc czasami sobie gralismy w lecie w ogrodku, teraz czasu nie ma wiec jak Maly sobie spi ja pogrywam czasami na kurniku :-D
Fajne macie te rowerki, ale ja to bym nie miała gdzie wstawić, bo Maciek zawłaszczył mnóstwo przestrzeni.
hihi no u nas tak samo :ico_olaboga:

a my wczoraj na miescie zrobilismy zdjecia Malemu do paszportu - z 15 min probowala zrobic bo sie ciagle do niej smial i machal reka hahah :-D a w koncu wyszlo - wyglada jak straszny pulpet, ale co tam ;) a wiecie czy dziecko moze miec otwarta buzie na foto paszp? bo Olis mial rozdziawiona na maksa, gdzies czytalam ze powinna byc zamknieta ale akceptuja wyjatki, a kurcze 17.02 jedziemy skladac wniosek i nie chce zeby nas odeslali z kwitkiem, bo terminy sa na 3-4 tyg do przodu pozajmowane :/

lece bo Olis krzyczy :/

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 lut 2012, 15:02

teraz czasu nie ma wiec jak Maly sobie spi ja pogrywam czasami na kurniku :-D
ja też :)
a jak to wyglada? Olis ma czerwone policzki i nosek, wyglada jakby wrocil z zimnego dworu, tylko ze on ma tak caly czas :/ i taka sucha skorke na policzkach, smaruje mu oliwka i kremem bambino ale tak jest caly czas, wyglada jakby nic sie nie zmienialo :(
tam dziewczyny pisały, że oliwkę nie dobrze stosować, bo jeszcze bardziej wysusza. Ja też stosuję bambino, ze 3-4razy dziennie małemu smaruję, ale ma po mnie suchą skórkę i tak

[ Dodano: 07-02-2012, 14:03 ]
z 15 min probowala zrobic bo sie ciagle do niej smial i machal reka hahah :-D
to mieliście ubaw :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 lut 2012, 15:40

ja właśnie wcinam obiadek
Ooo wcześnie masz obiad.My dopiero o 15 a ja już taka głodna.
od paru dni Olis robi kupke jak woda
Hmmm no może to nowy składnik.Moja np gdy zjadłam miodu sporo to robiła wodniste kupki.
nie rozumiem tylko osob, ktore swiadomie wybieraja cc.. :ico_noniewiem:
Ja również .
sprobuj moze czyms psikac?
Nawilżam woda morską.
Ale była osłuchiwana kilka dni temu i przed szczenieniem i osłuchowo cały czas czysto było.
pogrywam czasami na kurniku :-D
Ja kiedyś grywałam dużo a teraz na lapku mi źle.

Domek wysprzątany,pranie poprasowane i mamy labę do wieczora. Tylko pewno po obiedzie będę zmywać.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 lut 2012, 16:28

patrzcie co fajnego znalazłam heheh Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości