Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 lut 2012, 19:08

Aga26 zazdroszcze wyjazdu oczywiscie z dobrej wierze
moja Hanka tez dzis dostala w nocy mieszanke bo darla sie i prezyla przy cycu

szyszeczka to moze jeszcze przed weekendem bedziesz miec coreczke

ja dzis mialam kolege fotografa w domu, chcial pocwiczyc na Hani zdjecia ktore by dodal na swoja strone, ale niestety zabardzo sie nie dalo zrobic bo on chcial zeby ona spala bo wtedy mozna dziecko ukladac jak sie chce, ale ona co zasnela i ja bralam to sie budzila, jak cos wybierze z tego co wyszlo to wam pokaze

dzis tez mialam polozna i mala w 4 dni przybrala 100g i teraz wazy 4100g
nie wiem czy to duzo czy malo :ico_noniewiem:
polozna powiedziala ze w minimalnej normie tzn na granicy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 lut 2012, 19:22

Beatka78, w takim razie czekamy na zdjecia. :ico_sorki:

ewelinkakce
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2011, 01:01

07 lut 2012, 19:26

Byłam dzis z Julka u pediatry z tym noskiem bo nie daje mi to spokoju dostalismy na jutro skierowanie do laryngologa zobaczymy co powie. Ja dzisiaj tez mialam wizyte u ginekologa z powodu bolu w lewym boku co sie okazalo mam ostre zapalenie lewego jajnika;/ dostalam antybiotyki jak nie pomoze mam przyjechac.
Polozylam mała na brzuszku i usnela bylismy tez na zakupach i pierwszy raz byla w duzym sklepie rozgladala sie z zaciekawieniem :))

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 lut 2012, 19:51

dzisiaj tez mialam wizyte u ginekologa z powodu bolu w lewym boku co sie okazalo mam ostre zapalenie lewego jajnika;/ dostalam antybiotyki jak nie pomoze mam przyjechac.
Oj kurcze :ico_olaboga: oby antybiotyki pomogły ! Ciekawe jak się ta infekcja wdała. Zdrowiej !
Polozylam mała na brzuszku i usnela
Moja nie zaśnie na brzuszku, siłuje się ze sobą wtedy :ico_haha_01:
mala w 4 dni przybrala 100g i teraz wazy 4100g
nie wiem czy to duzo czy malo
Chyba to normalny przyrost wagi :-) Dużo spadła Ci mała po porodzie wagi ?
No i na foteczki zniecierpliwiona czekam. Bo uwielbiam zdjęcia oglądać wszelakie ;-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 lut 2012, 20:00

Moja nie zaśnie na brzuszku, siłuje się ze sobą wtedy :ico_haha_01:
- poloz ja sobie na klatce piersiowej,mi tak Andrzejek zasypial wtulony w cycusie :ico_oczko: Zuzi ze wzgledu na raczke nie moglam tak klasc :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

07 lut 2012, 20:19

poloz ja sobie na klatce piersiowej,mi tak Andrzejek zasypial wtulony w cycusie
mi Kuba w takiej pozycji też zaśnie ale jak go położę na materacu na brzuszku to się złości jak nie wiem co i nie ma mowy o spaniu wogóle nie ulezy dłużej niż 5 min :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 lut 2012, 20:25

poloz ja sobie na klatce piersiowej
Tak zaśnie na mnie ale na typowo płaskim nie. Zresztą wolę ją układać na boczku.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 lut 2012, 22:13

Mad spadla jej waga z 4360g na 4kg

moja tez nie znosi na brzuszku lezec
ale uwelbia tak zwane "skin to skin" rozbiram ja do pieluszki i ja tez jestem razebrana w gornej czesci i przykrywam ja kocykiem,
strasznie jest zadowolona wtedy i zaraz usypia

ewelinkakce
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 31 sie 2011, 01:01

07 lut 2012, 22:50

hehe fajny sposob skin to skin jutro spróbuje :) moj jedyny sposob zeby mala zasnela to klade ja na brzuszek chwile polezy i sni ;)
Kiedy planujecie chrzciny ?:) mam zamiar robic w marcu bo akurat kuzynka przylatuje i nie musialaby dwa razy przyjezdzac:)
mam znowu troche czasu dla siebie bo Julcia sie najadla i zasnela jutro do laryngologa to bedzie płaczu a jestesmy 22 w kolejce wiec bedzie długiee czekanie chociaz moim zdaniem z takim malenstwem powinnismy bez kolejki wchodzic.

Milej nocki zycze;))

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 lut 2012, 22:55

mad jedziemy do Sobieszewa. Na taki wyjazd zecydowalismy się ze względu na Emilke. Z resztą Borysowi napewno też nie zaszkodzi. Mieliśmy w planach wakacje w Chorwacji no ale zdrowie dzieciaków jest najważniejsze :ico_oczko:
ewelinka kurcze to nie fajnie z tym jajnikiem. Mam nadzieje że szybko Ci przejdzie :ico_sorki:
beatka mam nadzieje że zdjęcia jednak wyszły i pochwalisz się nam :-)

Co do lezenia na brzuszku to Borys nie za bardzo lubi w takiej pozycji przebywac. Natomiast leżeć na mnie uwielbia :-)
Ale mnie na słodkie wzięło :ico_szoking: właśnie wciagnelam paczkę biszkoptow :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość