Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 lut 2012, 14:19

może to faktycznie od smoka
Posmarowałam jej to kremem F18 bo taki tłusty jest i zobaczymy czy zejdzie. :ico_noniewiem:

Aga26, odreagujesz na zakupach z pewnością. Oby się udało jeszcze coś fajowego kupić !
Mmnie się udało już wyjść 2 razy do ludzi ale samej ;-) Teraz czekam na sprzyjającą pogodę, a taka w weekend ma być i pójdziemy na spacerek :-)

Jadzia, oby humorki po ciążowe szybko poszły w las. Mnie się chyba udało już je zwalczyć. :ico_sorki:

[ Dodano: 08-02-2012, 13:20 ]
Co do wagi mnie zostało 5kg. Ciekawe czy też zejdą... :ico_noniewiem:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 lut 2012, 14:23

witam się z :ico_kawa: po spacerku
byliśmy z Igim i Amelką godzinkę :)
ja tam mogła bym jeszcze chodzić taka fajna pogoda słoneczko i delikatny mróz
ale wróciliśmy ze względu na małą co by jej za długo nie było :ico_sorki:
jutro jak bedzie taka pogoda pójdziemy na dłuzej :ico_sorki:

chyba nostromo pytała o chrzest to my mamy w tą niedzielę :ico_sorki:
szyszeczka trzymam kciuki aby szybciutko poszło i abyś już dziś miała córcię przy sobie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

08 lut 2012, 14:24

witam :-D
jenyyyy ale się wyspałam :ico_szoking: od 22 do 3, a potem do 7:30 :ico_sorki: no takiej nocki jeszcze nie było, oby więcej takich :-)
mam nadzieje, ze u szyszeczki szybko i sprawnie pojdzie... :ico_haha_01:
co do krostek na buzce, to Filip codziennie ma gdzie indziej. wydawalo mi sie to normalne, bo wiele razy widzialam takie u malenkich dzieci, ale teraz sama juz nie wiem. to sa male biale punkciki z czerwona otoczka, ktore blyskawicznie sie pojawiaja i tak samo szybko znikaja, czasem tego samego dnia. wiec to chyba nic groznego?

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 lut 2012, 14:29

Co do wagi mnie zostało 5kg. Ciekawe czy też zejdą.
i też zostało 5 kg :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

08 lut 2012, 14:36

Dziewczyny jestem po kroplowce i na razie cisza. Jak mnie badali przed kroplowka to bylo wszystko pozamykane a szyjka nie skrocona. Ciekawe co bedIe dalej...kiepsko z zasiegiem w tym szpitalu. Jak dam rade to bede pisac z komorki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 lut 2012, 14:38

Hehe u mnie też 5kg na plusie nadal :-)

[ Dodano: 08-02-2012, 13:39 ]
szyszeczka, trzymamy za Was kciuki

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

08 lut 2012, 15:05

sorki ze się wetnę
Jadzia wczoraj na interii czytałam ze potwierdzenie że się jest pod opieką lekarza przynajmniej od 10 tygodnia wcale ni emusi wystawić lekarz ginekolog. Może to zrobić kazdy lekarz z inną specjalizacją byle mógl na podstawie np karty (książeczki) przebiegu ciąży stwierdzić ze owy pacjent był od tego okresu pod opieką :) to tak mam nadzieję ze dobrze wytłumaczyłam :)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

08 lut 2012, 15:54

Kasiala, no właśnie kurde ... ale ja mam namieszane w karcie ciązy i tam jak wół pacan wpisał mi 11 tydzień :ico_puknij: :ico_zly: ja mam odpis z karty zdrowia ,że od 10 tygodnia jestem pod opieką (chociaż to i tak defakto był dopiero 7tydzień) . Ten drugi lekarz nawet na podstawie tej karty nie chce napisać bo to nie jest dokument z ich placówki . Ale mi pan z urzędu dał dokument w którym pisze ,że zaświadczenie wcale nie musi by wystawione przez lekarza ,może to zrobi również położna , wiec będę gnebic te kobiety niech mi dają zaświadczenie bo jak nie to zgłoszę to gdzie trzeba .Ja mam dokumenty np: USG od tego lekarza gdzie jest jak wół ,ze ciążą jest wczesna a nie jak on napisał w karcie ciązy z resztą przecież nie chodziłam 45 tygodni w ciąży :ico_puknij:

szyszeczka pamiętaj czasem oxy działa z opóźnieniem . Jestem pewna ,że się ruszy max do jutra będziesz miała niunię przy sobie. trzymam mocno &&

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 lut 2012, 16:41

szyszeczka, po oxy może Cię w nocy wziąć jak mnie :-D więc próbuj się wyspać :-)

Ja np. nie dostałam karty ciąży - została w szpitalu. Ale moja ginka ma całą historię ciąży u siebie w papierach więc na tej podstawie myślę świstek mi wystawi.
enyyyy ale się wyspałam od 22 do 3, a potem do 7:30
Długie nocne przerwy ma Filipek :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

08 lut 2012, 17:17

Co do wagi to ja sie chyba w niedziele ważyłam, ważę kilo mniej niz przed ciążą, ale jeszcze 4 mi sie marzy zrzucic.
:ico_brawa_01: :ico_szoking: ale super też bym tak chciała ,ale ja na tych moich 4kg pewnie stanę i ciężko bedzie to zwalic :/ , a co dopiero zejść poniżej wagi z przed ciąży :ico_noniewiem: marzenie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość