gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 lut 2012, 15:44

Kasiala, to fajnie że już pokupowalaś :ico_brawa_01: ja o rzeczach do szpitala nawet nie myślę. W lipcu będę kupować pewnie :-D Bardziej mnie wózek niepokoi. A najgorsze to to że nawet mi się nie chce szukać czytać opinii o wózkach.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

08 lut 2012, 15:49

Co do wózka to ja się poddaje narazie za miesiąc moze przysiąde znowu... bo ostatnio siedziałam i czytała i nawet do sklepów się wybrałam pooglądać i nie ma takiego jaki by spełniał moje oczekiwania i mojej siostry bo była ze mną jak juz jakiś był ok to zowu malutki koszyk albo małe koła... jak duża gondola to okropnie ciężki i coś ze spacerówką nie tak więc narazie się poddaje i chyba zrobię tak ze wózka nie bede kupowac tylko wezmę od siosyry starą gondolę moze z nienajlepszym stelazem ale na chwile będzie kolo dokupic jedno trzeba bo się zniszczyło a w grudniu kupię wypasioną spacerówkę tzn teściowie kupią :D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

08 lut 2012, 18:55

Czesc :-D Nudzi mi sie, wiec was podczytuje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Wiec jako wscibski gosc wypadaloby przynajmniej gratki zlozyc, nie???
no to gratki dla wszystkich mamusiek :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 lut 2012, 19:11

Kasiala, ale fajnie poszalałaś z zakupami :ico_brawa_01: Ja żadnych koszul nie kupuję bo mam jeszcze z poprzedniej ciąży niezniszczone :ico_sorki: Klapeczki jakieś kupię na pewno i oczywiście takie higieniczne pierdoły...ale to jeszcze czas :ico_oczko:
A Teściowej powiedz żeby Cię szpitalem nie straszyła bo masz jeszcze dużo czasu :ico_oczko:

Martano mi się wydaje że te +3kg to nie jest wcale mało :ico_noniewiem: Chciałabym przytyć tylko tyle ile ciąża waży czyli nie więcej niż 6-8kg bo i tak po Jolce mi zapasy zostały :ico_olaboga:
O :) na ferie wyjeżdżasz... ale masz fajnie :-D

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

08 lut 2012, 19:23

Dziewczynki padam na pysk - spedzilam dzisiaj 4 godziny w galeriii. Kupilismy na chrzesniaka wszystko z motywem Auta2 - malowanke, autko sterowane, kretki itp. Pozniej poszlam do fryzjera podcielam wlosy i czuje sie 10 lat mlodsza:)
Niestety kregoslup mnie strasznie boli ledwo sie moge ruszac - nie wiem co z tymi moimi ledzwiami:( oszalec chce. Myslalam ze jak sie poruszam to mi przejdzie a tu nic.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 lut 2012, 20:20

Mamusia28, może wręcz odwrotnie,zamiast chodzić powinnaś poleżeć i dać plecom odpocząć. Pamiętam jak mnie bolały jak byłam w ciąży z Jolką...tylko że to już był prawie 8miesiąc. Nie mogłam się ruszać i jeszcze mnie nastraszyli wszyscy że taki ból jest bardzo niebezpieczny w ciąży. 2 dni poleżałam i jak ręką odjął :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 lut 2012, 20:47

Osita to jak zaglądasz to może wózki jakieś polecisz :-D Ty co masz taką manię na punkcie wózków :-D
Aniula szuka dla bliźniaków bo będzie mieć małą różnicę między dziećmi. A reszta to już pojedyńcze :ico_haha_01:
Martano mi się wydaje że te +3kg to nie jest wcale mało :ico_noniewiem:
to ja nie będę się przyznawać ile przytyłam :ico_wstydzioch: Pisze to wcinając kotleta z piersi z fasolką szparagową z bułką tartą i ryżem :-D ale taka byłam strasznie głodna. W pracy jadłam same głupoty typu owoce, serek, kisiel.
Mamusia28, może wręcz odwrotnie,zamiast chodzić powinnaś poleżeć i dać plecom odpocząć
też mi się tak wydaje.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 lut 2012, 22:22

Pisze to wcinając kotleta z piersi z fasolką szparagową z bułką tartą i ryżem
Taaa...ja właśnie wróciłam z kolacji imieninowej taty :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

08 lut 2012, 22:34

a ja zjadłam kopytka z serem i cukrem doprawiając fasolką po bretońsku i teraz zmagam się ze zgaga :ico_sorki: :ico_chory: :ico_olaboga: nie mam renie nie mam migdałów a mleka nie umiem pić bo mi nie dobrze :ico_placzek:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

09 lut 2012, 09:45

Qanchita Leżenie tez nie pomaga - najpierw myslalam ze to od lezenia, dlatego chcialam sie rozruszac, ale wczoraj jak sie polozylam myslalam ze juz na zawsze zostane przywiazana do lozka. masakra a to dopiero poczatek ciazy:(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], CharlesPaurl, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ToutAn i 1 gość