Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

08 lut 2012, 18:25

Aa marcz dzięki za link. Opwieram,a tu przepis na ciasto, które chcę zrobić w weekend ;-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 lut 2012, 18:45

Mama wie dużo,ale tata wie wszystko". Ł.zachwycony
wcale się nie dziwię :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 lut 2012, 18:58

a w ogole na nude polecam wpisac sobie na youtube Niekryty Krytyk.przy niektorych odcinkach to myślałam ze sie posikam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
A nie słyszałam o nim ale dziś jesteśmy na nartach net mamy za darmo i nieograniczony transfer (w domu niestety ograniczony )więc może pooglądamy wieczorem.
No i ja chętnie bym Maćka już wyeksmitowała z sypialni, z tego powodu co Ty Lilcię :ico_oczko:
To rozumiemy się.
hehe my dzisiaj też przed pracą P zaszaleliśmy;) Tak mnie jakoś naszła ochota :ico_haha_01:
hehe patrze wszystkie prawie poszalały :ico_brawa_01:
ihihi żeby nie okazało się że w ciążę grupowo zajdziemy
szkieletorek udanego wyjazdu. Szkoda, że nie będziesz mogła pojeździć z mężem. Ja bym nie wyrobiła chyba gdyby mąż jeździł a ja nie
Mnie jazda samej nie sprawia mi frajdy.Lubie jeździć z mężem a w tej sytuacji nie jest to możliwe.
U nas to mąz mnie zaraził i nauczył.

[ Dodano: 08-02-2012, 18:21 ]
My już na miejscu . Mała spała cala drogę czyli 2 godz .Teraz grzecznie bawi się w bujaczku a mąż poszedł pozjeżdżać.
W pokoiku bardzo fajnie, choć hotel ***** to nie jest .Dla nas wystarczająco.Jest bardzo gorąco .Siedzę w koszulce i pocę się .Ciekawe jak mała będzie spać w takiej temp.

Ja pije herbatkę z cytrynką i oglądam tv.Życ nie umierać.Mamy nie ma , nie wpieprza mi się ahhh życie

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

08 lut 2012, 19:25

ihihi żeby nie okazało się że w ciążę grupowo zajdziemy
proszę Cię nie kracz!! :ico_szoking: Mi jedno na razie wystarczy :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

08 lut 2012, 20:23

ja oglądam Niekryty Krytyk i różne śmieszne filmiki na Joemonster itp, oraz Matura to bzdura - śmieję sie zama z siebie, bo maturę mam a wielu rzeczy nie wiem niestety.


nina chyba ty o kasżę manna pytałaś? ja dziś dałam do zupki jakąś błyskawiczną, przynajmniej w takiej formie w tym kraju znalazłam wiec migiem sie zrobiło, a ile??? hmmm nie wiem, kilka łyżek na mały garnek wsypałam i czekałam aż zgęstnieje. Ja nigdy nie mam wyczucia do kaszy mannej czy błyskawicznej czy zwykłej zawsze z g,este zrobie, choć dziś wyszło akurat:) I mały zajadał sie az uszka sie trzesły:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 lut 2012, 20:27

Matura to bzdura - śmieję sie zama z siebie, bo maturę mam a wielu rzeczy nie wiem niestety.
Oglądałam większość ich filmików heh dobre są.

Moja już przebrana ,nakarmiona i widać że spać się chce ale tu taki gorąc że kiepsko to widzę

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

08 lut 2012, 20:55

Moja już przebrana ,nakarmiona i widać że spać się chce ale tu taki gorąc że kiepsko to widzę
no jak byliśmy u moich rodziców to też Alanek wiercił się strasznie w nocy, bo mu za gorąco było. Oby Lilka ładnie spała :ico_sorki:. Fajnie, że sobie odpoczniesz od rodziców i ich gadania. Ja mam na szczęście spokój, bo teściowa się mnie boi po kilku sprzeczkach i nawet ostatnio chyba próbuje się troszkę podlizać, bo ciągle mnie chwali, nie wiem czy to szczere czy nie, ale miłe w każdym razie :-), a mamę mam daleko :-).

[ Dodano: 08-02-2012, 19:57 ]


My z Ł.też lubimy grać, z tego się chyba nie wyrasta :-D
a jednak ... ja już nagrałam się w ciągu lat szkolnych i teraz mnie nie ciągnie tak bardzo. Jak mam czas to zagram w jakiegoś tysiąca, szachy czy warcaby - ale to według mnie takie bardziej dorosłe już gry :-P

[ Dodano: 08-02-2012, 19:58 ]
proszę Cię nie kracz!! :ico_szoking: Mi jedno na razie wystarczy :-D
mi też! Mój mąż powiedział dzisiaj, że jakby nam się trafiło drugie to od razu wyjeżdżamy za granicę, żeby mieć dwa obywatelstwa...

[ Dodano: 08-02-2012, 19:59 ]
nina chyba ty o kasżę manna pytałaś?
tak ja. Tylko mi chodziło bardziej o jakąś firmę? Bo my mamy tu w Polsce przynajmniej z tego co widziałam albo kaszę manną taką dla starszaków na zwykłym mleku, albo taką do której trzeba dokupić modyfikowane mleko. I właśnie zastanawiam się, której wy używacie i jakby co to jakiej firmy?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 lut 2012, 21:05

I właśnie zastanawiam się, której wy używacie i jakby co to jakiej firmy?
ja mam kaszkę manną z Bobovity, bez gotowania. Daję ociupinkę do zupki, mieszam i podgrzewam słoik.
Przy Zuzi nie miałam takich cudów i wtedy kupowałam taką zwykłą, spożywczą i gotowałam na wodzie.
Teraz wypas!

nina0226, no my też bar bara w sypialni jak na razie. Dziwnie by mi było przy Maćku, bo sypialnia mała, mamy spore łóżko i łóżeczko Maćka na wyciągnięcie ręki.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 lut 2012, 21:23

Ja oglądam ,,Matura to bzdura,, odcinek o Religii Chrześcijaństwie hehe nie no ludzie mają pomysły eheh

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

08 lut 2012, 21:58

no ja ostatnio zrobiłam 10 zębów. Aż boję się myśleć ile wydałam.
ja tez caly czas robie, prywatnie, ale za darmo - bo tu karte mam do konca lipca na refundowanego dentyste :-D
Ja pije herbatkę z cytrynką i oglądam tv.Życ nie umierać.Mamy nie ma , nie wpieprza mi się ahhh życie
no to super, odpoczywaj poki Lilka grzeczna :ico_oczko:
szkieletorek napisał/a:
ihihi żeby nie okazało się że w ciążę grupowo zajdziemy
proszę Cię nie kracz!! :ico_szoking: Mi jedno na razie wystarczy :-D
o bosh, o nie nie nie! :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_haha_01:
Matura to bzdura - śmieję sie zama z siebie, bo maturę mam a wielu rzeczy nie wiem niestety.
to bede musiala sobie obejrzec, a gdzie to na youtube?
mi też! Mój mąż powiedział dzisiaj, że jakby nam się trafiło drugie to od razu wyjeżdżamy za granicę, żeby mieć dwa obywatelstwa...
w UE chyba juz nie dostanie nigdzie obywatelstwa, jedynie spoza Unii :ico_noniewiem:
nina0226, no my też bar bara w sypialni jak na razie. Dziwnie by mi było przy Maćku, bo sypialnia mała, mamy spore łóżko i łóżeczko Maćka na wyciągnięcie ręki.
my tak samo, lozeczko mamy 2 cm od naszych glow, ale staramy sie byc cichutko, a jak sie Maly nieraz zacznie wiercic to trzeba 'zamrzec' bo inaczej moze sie obudzic :ico_olaboga:

My bylismy dzisiaj na wycieczce, pojechalismy nad morze ale ciezko bylo znalezc miejsce do parkowania a zimno i nie chcialo sie daleko lazic wiec tylko sobie pojezdzilismy wzdluz promenady i skonczylismy w pizza hut :-D Maly cala podroz spal a caly pobyt w ph krzyczal :/ ale jakos zjedlismy. a w ogole w sobote robilam pizze bo znajomi przychodzili i tarlam na tarce czosnek, wiecie ze do tej pory mi reka smierdzi czosnkiem? nie wiem jak gleboko ten zapach wchodzi, ale przeciez myje rece conajmniej kilkanascie razy dziennie, kapie sie codziennie i zmywam tez wiec jak do cholery to mi sie jeszcze trzyma???.. nawet jak umyje rece to czuje mydlo i przebijajacy sie przez nie czosnek.. nigdy wiecej nie ruszam czosnku!! dobra zmykamy cos poogladac i kapac Malutka zaraz, dobrej nocki :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość