Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 lut 2012, 22:03

marcz89, proszę też o link :ico_sorki:

Agus, ja dzisiaj robiłam pizzę. I też pół dnia czułam czosnek, teraz wącham i jest ok. Ale ja paluchami go tylko obrałam i przecisłam przez praskę. Podobno są jakieś patenty z kawą,że trzeba wetrzeć w łapki, ale nie wiem dokładnie co i jak :ico_noniewiem:

Ja chodziłam do dentystki pod konieć ciąży i ostatnio w grudniu. Niby do przychodni na fundusz, ale i tak za plomby płaciłam po 60 zł, bo przecież nie założę tych srebrnych :ico_noniewiem:

[ Dodano: 08-02-2012, 21:04 ]
szkieletorek a gdzie Wy wogóle jesteście?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 lut 2012, 22:05

Matura to bzdura - śmieję sie zama z siebie, bo maturę mam a wielu rzeczy nie wiem niestety.
to bede musiala sobie obejrzec, a gdzie to na youtube?
Ja na youtube ogladam .

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

08 lut 2012, 22:07

Szkieletorek miłego wypoczynku !

Z takich dziwactw jadalnych to ja jem mizerie na słodko, zarówno ze świeżych ogórków jak i kiszonych. Kiedyś jadłam chleb z pomidorem posypany cukrem, ale dawno nie jadłam. No i niektórych dziwi, że mogę sobie zrobić do jedzenia kanapki różne, np: jedna z dżemem, druga z szynka, trzecia z nutellą itp. i razem to zjeść :-) .
w sobote robilam pizze bo znajomi przychodzili i tarlam na tarce czosnek, wiecie ze do tej pory mi reka smierdzi czosnkiem? nie wiem jak gleboko ten zapach wchodzi, ale przeciez myje rece conajmniej kilkanascie razy dziennie, kapie sie codziennie i zmywam tez wiec jak do cholery to mi sie jeszcze trzyma???.. nawet jak umyje rece to czuje mydlo i przebijajacy sie przez nie czosnek.. nigdy wiecej nie ruszam czosnku!!
Aguś spróbuj natrzeć sokiem z cytryny lub octem, podobno pomaga, albo potrzeć o aluminium.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 lut 2012, 22:16

Iza i Julka śpią , A niby ogląda film ale widzę że śpi a ja mam czas na kompa, jutro chce porobić zdjęcia ciuszków i wystawić na allegro bo mam cały karton :ico_szoking:

Niby do przychodni na fundusz,
to niby jest przychodnia ale co z tego jak masze refundowane plomby światłoutwardzalne tylko do 3 :ico_puknij: :ico_olaboga: wszystko pozostałe jest płatne :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 lut 2012, 22:17

Kiedyś jadłam chleb z pomidorem posypany cukrem
o rany, ja też jak byłam dzieckiem :ico_szoking:
A teraz na samą myśl to mnie cofa, bleee....

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 lut 2012, 22:23

szkieletorek a gdzie Wy wogóle jesteście?
Krynica
niektórych dziwi, że mogę sobie zrobić do jedzenia kanapki różne, np: jedna z dżemem, druga z szynka, trzecia z nutellą itp. i razem to zjeść :-) .
Ja często tak mam

[ Dodano: 08-02-2012, 21:25 ]
Kiedyś jadłam chleb z pomidorem posypany cukrem
o rany, ja też jak byłam dzieckiem :ico_szoking:
Ja jak babcia miała swoją śmietanę to jadłam kromke z śmietana i posypane cukrem.Nazywało sie to ,,kidok,,

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

08 lut 2012, 22:28

jula81 napisał/a:
Kiedyś jadłam chleb z pomidorem posypany cukrem
o rany, ja też jak byłam dzieckiem :ico_szoking:
A teraz na samą myśl to mnie cofa, bleee....
He... mi mama tak robiła jak byłam dzieckiem. Potem jakiś czas tak jadłam, ale teraz też bym się nie odważyła :ico_sorki: .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 lut 2012, 02:05

mi też! Mój mąż powiedział dzisiaj, że jakby nam się trafiło drugie to od razu wyjeżdżamy za granicę, żeby mieć dwa obywatelstwa...
o już aguś napisała, że raczej nie w uE, a czemu obywatelstwo chcecie inne/?? to już wyjeżdżać i dzieci nabęda obywatelstwo szybciej od was, jak urodzone będa gdzie indziej, np. w UK jest tak, ze nie ma obywatelstwa z urodzenia tylko z krwi, ale moje dzieci będa mogły starać się o obywatelstwo, naet nie starać, w chwili ukończenia szkoły dostaną propozycję bo nie będa musieli egzaminów zdawać, jako ze szkołę skończą. Ale już dzieci sprawa co wybiorą, czy zostana przy polskim czy wezmą brytyjski.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

09 lut 2012, 07:42

Dzięki dziewczyny za rady, niestety nie mam na stanie ani cytryny ani octu a kawę tylko rozpuszczalna więc później skocze do sklepu i wtedy będę się nacierac wszystkim po kolei ;)

jeszcze co do obywatelstwa to teraz się nie opłaca nawet wyrabiac bo w UE można wszędzie na dowod, znajoma ma męża anglika i dwójkę dzieci z nim i niedawno napisali jej ze nie dostanie bo nie jest to już potrzebne :/ dzieci chyba mają, no ale to dlatego ze ona Polka a on Anglik.. wydaje mi sie ze do stanów by się mogło opłacać lecieć po paszport dla dziecka ale ciężko się przecież tam dostać a i paszport dostać pewnie też niełatwo :/

Moje dziecię dzisiaj w nocy obudzilo się z płaczem, wzięliśmy go do nas to spał od północy do 5 (znów by pospal dłużej ale budzik M dzwonił).. Chyba go coś brzuszek męczy bo parę razy.puszczał takie baki ze myślałam ze kupę zrobił :( M właśnie przed chwilą wyszedł do roboty, czekam aż napisze ze dojechał i idę spać, zaraz powinien pisać, do później ;))

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 lut 2012, 10:45

No i niektórych dziwi, że mogę sobie zrobić do jedzenia kanapki różne, np: jedna z dżemem, druga z szynka, trzecia z nutellą itp. i razem to zjeść :-) .
też tak jadam :-P hehe.

No z tym obywatelstwem to właśnie o stanach myśleliśmy, bo mamy zaproszenie od wujków. No ale wiem, że tam ciężko się dostać. A nawet jeśli byśmy wyjechali gdzieś w UE to przy najmniej więcej na dziecko byśmy dostali niż w Polsce jakby się urodziło. Na przykład w Norwegii do 18roku płacą na każde dziecko troszkę kaski. Po prostu rodzić dzieci w Polsce się nie opłaca według nas.

Mój łobuz siedzi mi na kolanach i próbuje dostać się do komputera, także muszę uciekać, bo zaraz coś zepsuje. Już raz mi wyłączył komputer, tak że potem go włączyć nie mogłam :ico_oczko:

[ Dodano: 09-02-2012, 09:47 ]
czekam aż napisze ze dojechał i idę spać
ależ Ty kochana żona jesteś, ja wymiękam, mój mąż wstaje o 5.30 i sam sobie robi kanapki i jedzie do pracy, a ja śpię :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości