Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

29 mar 2007, 18:26

Anetko dzięki za zdjątka :ico_brawa_01: Ale fajny uśmiech na tym pierwszym zdjęciu ma Joachimek.A Tobie w tej fryzurce bardzo ładnie g:)

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Mi też często mówią że młodo wyglądam ale wczoraj jak wracałam ze szkoły Michałka z nim i z Tomkiem to mnie facet wkurzył...Mówi "Taka młodziutka dziewczynka a już dwójka dzieci...i jaki chłopczyk duży" (strasznie był tym faktem zgorszony) i tak stał i się gapił z otwartą gębą :ico_zly: Powiedziałam mu że jego komentarze są nie na miejscu zwłaszcza że nie ma pojęcia ile mam lat,a z drugiej strony nie powinno go to obchodzic.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 mar 2007, 18:39

ja chyba mam trzydniówkę :ico_szoking: normalnie :587: i wariant B paradoks od wczoraj :ico_noniewiem: babcia Bartka stwierdziła, że to objawy sepsy :ico_puknij:

no nic - wszystkiego naj naj naj dla Jagódki i Kubusia sto lat sto... :581:

u mnie syfek na łoknach ale za radą Joli mój mąż ma dwie sprawne ręce ;-) więc... dziś wraca z Budapesztu niech zakasuje rękawy i wio :-D

dużo czytania miałam - chodzę z Lilą na spacery i taka jestem dotleniona, że już na nic siły nie mam potem...

ja mam ten Język niemowląt, ale przyznam, że nie zajrzałam tam, Bartek miał mi wydrukować i tak oto to zrobil do dziś nie mam :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
i tak na marginesie Eluś - Lila jest pół na pół Aniołkiem i Średniaczkiem po równo wyszło odp A i B :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

29 mar 2007, 19:06

Anetko ostatnio gdzieś pisałaś jak wstawic zdjęcie na forum - kurde tylko gdzie to było :ico_noniewiem: Bo ja do tej pory jeszcze się tego nie nauczyłam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 mar 2007, 20:11

akna wchodzisz na stronkę http://www.imageshack.us/
dodajesz zdjęcie a później wstawiasz z tej linijki, gdzie jest [IMG][\IMG]

u nas aniołek i średniak, ciekawe gdzie ?? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 mar 2007, 20:35

ja mam zakupioną tę ksiażkę, mógłby ktoś Anetce ją podesłać bo ja nie mam jak :(

Riterko, a spróbuj w takim razie najbardziej odpowiedni opis dopasować do Jasia jak z testu nieprawda wychodzi.

Aniu, faktycznie jakiś idiota się Ciebie czepił, znudzony życiem szukał sensacji dla rozrywki!

Maritko, jakbyś nie miała aniołka to byś jeszcze o drugim bejbiku nie myślała :-)

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Maritko, jaką masz trzydniówkę? nie kumam? może zaciążyłaś?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 mar 2007, 20:52

http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf

to link do książki ale w pdf-ie

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

29 mar 2007, 21:02

Jestem na chwilkę oczywiście :-D

Eluś to Lili ma trzydniówkę a nie Maritka :-D

Anetko ja też poproszę zdjątka :ico_sorki: . A Język niemowląt podeślę za chwilę mailem, bo Riterka nam kiedyś przesłała :-D (jolanda1@o2.pl)

Mój Hubcio jest średniaczek (niektóre odpowoiedzi wychodziły aniołek, ale niektóre jeszcze gorzej :ico_haha_01: ). Generlanie średniaczek wyszedł. Ale jak dla mnie to jest aniołek i już :-D Tylko łobuziak się z niego robi. Oczy aż mu się świecą żeby coś zbroić, a jak już to zrobi to śmieje się w głos jak stary. No i jak go tu nie kochać..... :ico_haha_02:

U mnie dzisiaj duzo lepiej ale i tak ofermą drogową jeszcze jestem. Ale strasznie to jeżdżenie mi sie podoba. Nawet nie wiecie jak....Dobra zmykam, bo mąż się wkurzy.
:ico_spanko:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 mar 2007, 21:03

moja dzidzia zaczęła mówić "ba ba ba" i w ogóle gada jak "forumowa katarynka " ;-) , ale nie pytajcie o wieczorne zasypianie Obrazek

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

29 mar 2007, 21:05

No to jak Riterka linka podała to ja już nie wysyłam. Ja też mam w PDFie. Buziaki, ale na zdjątka czekam ofkors :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 mar 2007, 21:08

Jolu to ja mam trzydniówkę :ico_haha_01: , Eluś to trzydniowy wirus z wariantem B i C :ico_noniewiem:

a kto wie może i :ico_ciezarowka: jestem :-D póki co testu nie robię zobaczymy soon...

Sosenko - moja dziś powiedziała pa pa w odp na papa mojej Agi... i na pewno nie było to baba :ico_nienie: hihi i mówi tylko mama, mamo, mam, am, buu i takie tam inne - tata jest bardzo pożądane, ale nie słychac go :-(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość