Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

10 lut 2012, 08:38

Witam porannie :)
Jeszcze kilka takich nocek a się wykończę... mały ciągle przez sen marudzi i ciąglę muszę być na baczność

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 lut 2012, 09:58

hej

u nas nocka jak zwykle taka sobie,jeszcze mała sobie przerwę w spaniu zrobiła od północy do prawie 2 :ico_olaboga:
dzisiaj do sklepu dziewczyn nie biorę bo -18 jest :ico_sorki:
Hania na urodziny na 16 idzie do kuzyna,a my może do tego księdza się w końcu wybierzemy :ico_noniewiem:

Koroneczka dobrze,że Maksiowi lepiej po lekach :ico_sorki: szkoda odstawienia cycusia,ale jak mały tak cię traktuje to faktycznie lepiej przestać,i tak długo pił :-) a mąż czemu zadowolony z tego powodu? :027: :-D szkoda tej zumby,ale następnym razem na pewno pójdziesz
ja w środę myślałam,że już piątek jest :ico_noniewiem:

wiola85 może to przez ząbki takie spanie jest,oby było jednak lepiej :ico_sorki:
u nas to z sankami nie ma problemu,Hania sama zaproponowała,że będzie Milenkę trzymać i razem będą jechać,ale nie ukrywam lekko nie było,bo jest co ciągnąć :ico_sorki: one w ogóle obie wpatrzone w siebie :-D

Murchinson super,że Mati znowu zaczął kaszkę i owoce wcinać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mariola_Larose, w końcu kiedyś te nocki się skończą :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 lut 2012, 11:54

hej !!!
u nas nocka dzis lepsza niz dwie poprzednie.młody ma katar.....ale juz jest lepiej.
widze ze moj pyzolek najwiekszy....ma juz 10 kg a wzrostu 77 CM.

z jedzenia niesty najbardziej podchodzi mu nadal piers......owoce bardzo lubi.w kazdej postaci.......kaszki zje max 90 ml, a obiadku z reguły 5 łyzeczek......

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 lut 2012, 12:44

Witam,
ja nadal fatalnie się czuję. Głowa pęka, nie mam siły na nic.

Miłego dnia i weekendu bo nie wiem czy dam radę tu zaglądać.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

10 lut 2012, 18:44

Zoola Igor ma 11 kilo i 86cm :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 lut 2012, 22:57

Hejka!

Maksio już niemalże zdrów :-) dziś był taki kochany cały dzień, normalnie do zdźarcia!!!!
Tylko robi ciągle te wodniste kupki :ico_olaboga: więc chodzę za nim z herbatką, soczkiem, albo wodą, bo on pić nie lubi :ico_sorki: ale na szczęście troche go dziś nawodniłam. Mało tylko zjadł dzisiaj, ale myślę, że nadrobi, bo już się lepiej czuje.
Nocka też była ok, bo obudził się 2 razy tylko.

Aniu, mąż się cieszy, bo będziemy mogli wyjść sobie na imprezkę i będę mogła wypiś, i na weselu kuzynki będę mogła wypić- będzie wesoło. A jutro idę na panieński do tej kuzynki :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: będzie super!
Zoola Igor ma 11 kilo i 86cm :ico_haha_01:
Mojej kumpeli córka- jedna z bliźniaczek w wieku Maksia ma już 12 kg :ico_szoking:
ja nadal fatalnie się czuję. Głowa pęka, nie mam siły na nic.
Zdrówka kochana :ico_sorki: obyś lepiej się poczuła :ico_sorki: Mój K też zdycha, cały papier toaletowy mi wysmarkał, bo po co wyjąć z szafki chusteczki :ico_olaboga:

Ludzie się rozdzwonili odnośnie masaży, bardzo się cieszę :ico_haha_01: w przyszłym tygodniu będę zapracowana :ico_brawa_01:

Miłej nocki

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lut 2012, 08:36

czesc

zaraz Was doczytam...

siostra byla, bez psa wiec P mial problem z glowy :ico_puknij: bylo bardzo fajnie i oczywiscie czas baaardzo szybko minal
bylysmy na lyzwach, ja jezdzilam jeszcze przed ciaza z Marcelem, wiec dosc dawno, ale jakos sobie teraz poradzilam, tylko na sam koniec zle wymierzylam i wpadlam na bande zebrami - do dzis bardzo boli :ico_noniewiem:

nocki u nas kiepskie, z placzem i wieloma pobudkami - mam wrazenie ze mala spala z cycem w buzi, ale to pewnie zeby, bo juz widac punkciki biale
ponadto nie chce jesc a do kupy bez klamerki na nosie nie podchodz

dzis jak moglismy sobie pospac, to pobudka po 6 :ico_olaboga:

ktos dolaczy do :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ??

[ Dodano: 11-02-2012, 07:48 ]
Murchinson zdrowka zycze
a na ten odkurzacz robot sie nie zdecydowalam

Markotka tez mysle, zeby tego siusika lekarz zobaczyl

Aniu fajne saneczkowe zdjecie :ico_brawa_01:

Koroneczka dobrze, ze Maksiowi lepiej,
fajnie, ze interes masazowy sie rozkreca :ico_brawa_01:

gratuluje postepow i kolejnych zabkow :ico_brawa_01:

Mariola_Larose, widze ze moje nocki podobne do Twoich, bedziemy chodzic po scianach niedlugo :ico_olaboga:

zoola27, jabym czytala o Antosi z tym jedzeniem, prawie identycznie, glownie piers i deserki lubi a reszta moglaby nie istniec

hmmm to chyba tyle co zapamietalam...

jeszcze napisze ze u nas sie ferie zaczely, wiec jutro jedziemy do mamy na tydzien, P nas zawiezie, bedziemy wracam pewnie w sobote, niedziele, wiec jak wszystko bedzie ok, to Koroneczka czy mozemy Was odwiedzic?

na obiad dzis zrobie nalesniki - bo mlody sobie zazyczyl, pewnie cos jeszcze

ide ubrac dzieciaki :ico_oczko:

[ Dodano: 11-02-2012, 07:49 ]
wow, takiego posta to jeszcze chyba nigdy nie napisalam :-D nie ma to jak pobudki po 6, na wzszystko jest czas :-D :-D :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 lut 2012, 10:21

Witam,
ja nadal smarkata i na dodatek gardło boli.
ktos dolaczy do :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ??
Z miłą chęcią bo inaczej padnę na pyszczek :ico_kawa: :ico_oczko:
nie ma to jak pobudki po 6, na wzszystko jest czas :-D :-D :-D
To Cie przebiję, my dziś 5.03-Mateuszek wyspany i radośnie oznajmił w nianińce "mama ama" więc rodzice spać nie mogą. Wszystko już zrobione, na obiad będzie krupnik.

Koroneczka, super że interes się rozkręca. A wesele za tydzień, tak? Udanej zabawy.

Aaa,miałam zapytać jak ciemiączko u maluchów-u nas już prawie nie ma 0,5x0,5.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lut 2012, 12:59

Witam

wczoraj do księdza pojechaliśmy bo mimo,że przyjmuje we wtorki i czwartki to mieliśmy nadzieję,że będzie i nici bo go nie było,był tylko wikary a z nim nic się nie załatwi :-/ no cóż trzeba jakiś wtorek lub czwartek wybrać :ico_sorki:

my dzisiaj o 6 pobudka...ale po 7 dopiero mała zaczęła marudzić to ją A z łóżeczka wyjął i przyniósł do nas :-) po 8 już jedna drzemka godzinna była,po 11 znowu spać poszła i pewnie koło 15 będzie trzecia drzemka

obiadek się już robi - fasolowa

na jutro babcia moja chce żebyśmy na obiad przyjechali do niej,nie wiem co na to A czy mu się będzie chciało :ico_noniewiem:
ja nadal fatalnie się czuję. Głowa pęka, nie mam siły na nic.
zdrówka :ico_sorki:

zoola27, super fotka w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Koroneczka, to zaraz Maksio zdrowiutki będzie :ico_brawa_01: super,że na panieńskim i na weselu się pobawicie :ico_brawa_01: no i kaska wpadnie za masaże :ico_brawa_01:
Mojej kumpeli córka- jedna z bliźniaczek w wieku Maksia ma już 12 kg :ico_szoking:
:ico_szoking: :ico_szoking: to czym ją karmi? :-D

emilia7895, to żeś się załatwiła na tych łyżwach,oby ból jak najszybciej minął :ico_sorki: a gdzie siostra psa zostawiła?
nie ma to jak pobudki po 6, na wzszystko jest czas
więcej czasu na wszystko :-D
Aaa,miałam zapytać jak ciemiączko u maluchów-u nas już prawie nie ma 0,5x0,5.
nie wiem,ale na pewno mniejsze od ostatniego szczepienia :-)
my dziś 5.03-Mateuszek wyspany i radośnie oznajmił w nianińce "mama ama" więc rodzice spać nie mogą.
chłopak się wyspał to koniec laby :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lut 2012, 14:17

Murchinson, zdrowka
mnie od czasu do czasu jak boli gardlo, to jem lyzeczke miodu manuka i od razu przestaje bolec :ico_szoking:
a ciemiaczko u Tosi podobnie jak u Matiego, no moze troszke szersze
a gdzie siostra psa zostawiła?
u siostry meza

oo Zola, fajne zdjecie :ico_brawa_01: jak zagladalam rano to chyba jeszcze go nie bylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość