gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lut 2012, 21:39

Marta 26 wlasnie dzis sie zorientowalam i odliczam od dzis 119dni :ico_szoking:
u mnie jeszcze prawie dwa miesiące do odliczania :ico_olaboga:
Ja też polecam Maclarena :-)
Osita a Ty mi czemu maclarena nie polecasz? słabe ma kółka?
Ale tak serio to jeszcze nie mam pojęcia co będzie.
kiedy masz wizytę?

a ja mam znowu ten okropny niesmak jak na początku ciąży :ico_zly: a teraz mam bo zrobiłam sałatkę czosnkową :ico_olaboga:

[ Dodano: 10-02-2012, 20:41 ]
obejrzałam maclaren na allegro i albo ma takie małe kółka albo 3 koła a ja nie chcę 3 kół

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 lut 2012, 21:57

gosia888, pisz mi szybko co za salatka czosnkowa ja uwielbiam czosnek w kazdej postaci ale narobilas mi smaka :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lut 2012, 22:02

ale narobilas mi smaka
to wpadnij do mnie ja mam jej pełno a mi tylko niedobrze. A ta sałatka to taka dla leniwców na szybko.
Puszka kukurydzy, puszka czerwonej fasoli, pierś pokrojona w kawałki i podsmażana z przyprawami tzn sól pieprz vegeta. pomidor ale niekoniecznie może być też ogórek zielony ser żółty starty plus sos czosnkowy
a sos robię tak 1-2 ząbki czosnku, 1 duża łyżka majonezu, 2 duże łyżki śmietany.

Ale jak lubisz czosnek to fajniejsza jest taka sałatka ale to do czegoś trzeba dać np na grill lub do jakiegoś mięsa jako surówka z frytkami.
Pomidory pokrojone do tego starty ser żółty plus sos czosnkowy.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 lut 2012, 22:05

gosia888, dziekuje bardzo napewno jutro cos zrobie :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lut 2012, 22:08

gosia888, dziekuje bardzo napewno jutro cos zrobie :ico_oczko:
ja jutro idę na 30-stkę do koleżanki więc u niej się najem :-D a wcześniej na basen z Tomkiem ale tak mi się nie chce jeździć. W Siedlcach nie ma porządnego basenu :ico_zly: dopiero budują no i na naukę pływania jeżdżę z Tomkiem 50km od domu :ico_olaboga: no i tak godzinę w jedną stronę godzinę w drugą plus na basenie 2h bo go nie da się wcześniej wyciągnąć no i obowiązkowy macdonald po tak że 5h się schodzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 lut 2012, 23:16

Qanchita, a moze masz albo mozesz zdobyc jakies fotki tego wozka????bylo by super :ico_oczko:
Jak poszperam, to na pewno coś znajdę:) Ale póki co wrzuć sobie w wyszukiwarkę,w grafikę kolcraft Contours® Options® Tandem. Obejrzysz sobie jak to dokładnie wygląda:)
16.02 :ico_sorki:
ja uwielbiam czosnek w kazdej postaci
A próbowałaś super hiper szybkiej sałatki z makaronem ryżowym?
Gotuje się makaron w kształcie ryżu, do tego ścierasz na tarce ogóry kiszone i doprawiasz solą,pieprzem i sosem czosnkowym (3 ząbki czochu startego do majonezu,wymieszane z kilkoma łyżkami jogurtu). Sałatka jest bardzo prosta a smaczna. Przepraszam tylko,że nie potrafię podać dokładnych proporcji, ale ja wszystko robię 'na oko' ;)
no i na naukę pływania jeżdżę z Tomkiem 50km od domu
O ja :ico_szoking: To prawdziwą wyprawę macie :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lut 2012, 00:01

to moj dzisiejszy brzuszek - z tego wzgledu,ze wieczor i brzuszek pelny po kolacji to jest minimalnie wiekszy niz zazwyczaj w dzien :-)

Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 lut 2012, 00:28

Gotuje się makaron w kształcie ryżu
no z tym makaronem jest problem bo ja muszę bezglutenowy a nie mam takiego bezglutenowego w tym kształcie. A można go czymś zastąpić?
to moj dzisiejszy brzuszek
już widać coś :ico_brawa_01: powiem Ci że zazdroszczę Ci że masz taki malutki zgrabny bo ja tydzień ciąża starsza a olbrzym :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 lut 2012, 00:33

powiem Ci że zazdroszczę Ci że masz taki malutki zgrabny bo ja tydzień ciąża starsza a olbrzym

ojjj a ja Tobie zazdroszcze bo u Ciebie rosnie tylko brzuszek ,a u mnie wszystko - nogi,tyłek ... :-(

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 lut 2012, 10:22

Gosia, Maclaren ma na pozór małe kółka (zależy od modelu), ale bardzo wygodne :-) Nie wiem na jakich etrenach mieszkach - ja mam dwa wózki - jeden Jedo - średnio wygodny, ale na dużych pompowanych kołach no i Maclaren. Mamy pod bokiem ogród botaniczny i tam zawsze spacerujemy i głównie pod tym kątem kupowalismy Jedo bo teren jest tam jak na wsi :ico_oczko: , a Maclarena pod kątem wypadów w miasto bo mało miejsca zajmuje w bagażniku i składa sie jednym ruchem, ale powiem Ci że Maclaren świetnie sobie radzi też w Botaniku. Ja też się obawiałam tych kółek, ale niepotrzebnie. No ale jeśli masz w większości "trudne" tereny, to rzeczywiście lepszy będzie wózek na dużych kółkach. Podobno X-landery są fajne, ale drogie... no chyba że używany :ico_oczko:

Madleine, ładny brzusio :ico_brawa_01:

Ja chodziłam w pierwszej ciaży z spodniach nieciążowych do połowy 5 miesiąca - brzuch był płaski - aż się martwiłam. A w tej ciąży myślę, że założę ciążówki niebawem :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość