Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

11 lut 2012, 10:54

Cześć :ico_ciezarowka:

Gdzie się podziewacie?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

11 lut 2012, 11:02

Witam ja dziś smutaśnie :( dół mnie dopadł straszny całą noc nie spałam bo tak mnie ciało swedziało że do krwi sie zadrapie zdecydowanie mocniej mnie swedzi niż z Frankiem ale to może dobrze bo wyniki są mniejsze niż z nim może to dziadostwo wychodzi z wątroby przez skóre bo z małym mnie lekko swedziało a wszystko w srodku siedziało :ico_olaboga: . Spakowałam torbę do szpitala i oczywiście poryczałam sie i kłutnia z P. do tego bo on nie może patrzeć jak ja płacze a jak kur..... mam odreagować on sobie fajke zajara lub piwko wypije a ja muszę czasem poryczeć i jego słowa przy tym po co to wszystko ( czyli miał na myśli że sama chciałam wiedząc że ryzyko bedzie cholestazy drugie dziecko :ico_placzek: :ico_placzek: ) , dziecko tu nie jest winne to poprostu mój organizm jest popiepszony :( .
Musiałam sie pożalić przepraszam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

11 lut 2012, 11:24

hej kobitki :ico_sorki:
asiab niestety faceci nas nie rozumieja i zgrywaja twardzieli a w rzeczywistosci to mieczacy bo najletwiej jest"zrzucic wine" na kobiete niz ja wesprzec i dzielic z nia ten stres zeby bylo jej latwiej przez to przebrnac . Ale wiesz co ?dobrze jest czasami poplakac i wylac z siebie to wszytsko .. mi to pomaga ... nie smuc sie juz, bo smuci sie tez dzidzius a tego nie chcemy co nie ? :-)

AAAA.. stawiam :ico_tort: za rozpoczecie 34 tc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 lut 2012, 11:32

asiab, biedna nasza kochana mamusiu
nie zamartwij się
ryzyko było ale kurde nie było to pewne
przecież od tego sie nie umiera tylko masz ciąże z przebojami
a twój napewno się tak zachowuje bo poprostu też się MEGA denerwuje tylko nie umie się przyznac
bedzie dobrze

u mnie super
mały spokojny i mnie dobrze się spało bo bez dzieci
wczoraj byli znajomi i pograliśmy na xboksie w kręgle

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

11 lut 2012, 12:18

asiab, popłacz sobie - to pomaga, a chłopem się nie przejmuj - szkoda nerwów, tak jak kingoza, pisze, oni tylko udają. Jeszcze troszeczkę, już tak niewiele Ci zostało do końca.

jagodka24, masz fajnie, że możesz spać, ja dzisiejszą noc to może ze 3 h pospałam a resztę się wierciłam. Nad ranem jak K. wstał o 5 do pracy to ja chyba kolo 7 zasnęłam jeszcze na małą godzinkę.

Nie mogę na siebie patrzeć, wyglądam okropnie i wstrętnie. No i przez tydzień myślałam, że tak pod pępkiem mi jakieś krostki wyszły a dzisiaj patrze a to dwa wielgachne rozstępy.
Mały wiruje całymi dniami i nocami. Byle jeszcze te 5 tygodni.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

11 lut 2012, 12:25

wlasnie sobie zamowilam z katalogu la redute komplecik do spania ktory zabiore do szpitala, byla promocja i z 40 euro zaplace 16 :-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

11 lut 2012, 12:28

Miała któraś z Was karuzelę do łóżeczka z Drewexa - spodobała mi się jedna ale czytałam opinie że melodyjka do bani - prawda to?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

11 lut 2012, 12:34

No i przez tydzień myślałam, że tak pod pępkiem mi jakieś krostki wyszły a dzisiaj patrze a to dwa wielgachne rozstępy.
ja jeszcze nie ma rozstepow ale ostatnio swedzi mnie w okolicach pepka :ico_sorki: na bank tez mnie nie ominie tez zaszczyt :ico_sorki:

[ Dodano: 11-02-2012, 13:03 ]
co myslicie o takim organizerze :
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 lut 2012, 14:34

witam,ja tez nie w humorze, cukier mi skacze od 160 do 49 po godzinie,martwie sie o malego - Zuzka przez moja cukrzyce byla kilka razy dziennie klota w pietke i podlaczona do pompy z glukoza,no i walka o karmienie cyckiem,bo ten cukier miala lepszy po sztucznym mleku,a ja chcialam piersia karmic i jak mam miec teraz powtorke z rozrywki,to wyc mi sie chce,Asiab wiem co czujesz,ja tez placze po katach,zeby nikt mnie nie widzial :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Juz nie wiem co jesc,czego nie - cukier wariuje tak czy siak :ico_zly:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

11 lut 2012, 15:21

asiu, rybko kochane, jak to Wam tylko pomoże to płaczcie sobie, na chłopów nie zwracajcie uwagi, oni to tak zawsze mają :588:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość