Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 lut 2012, 14:31

hej !!
oo Zola, fajne zdjecie :ico_brawa_01: jak zagladalam rano to chyba jeszcze go nie bylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zdjecie wstawiłam ale posta juz mi dzieciaki nie pozwoliły napisac.... :ico_oczko:

tymon od wczoraj mowi mama :-D
:-D :ico_brawa_01:
wogóle z niego to mały gaduła ......buzia mi sie nie zamyka......córa pozniej zaczeła gaworzyc i mowic sylaby


nocka o wiele lepsza.wziełam sie na sposób z wieczornym karmieniem......daje mu kaszke łyzeczka, zje jakis 90ml takie gęstej a pozniej daje popic mlekiem 100 ml...wypija i jak zaśnie o 20.00 to budzi sie koło 1 juz na piers....
Nataszka w jego wieku przesypiała całe noce....

[ Dodano: 11-02-2012, 13:32 ]
koroneczka i jak odstawianie od piersi ???

moj to by sie zawył........normalnie nie wiem jak sie do tego zabrac...

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 lut 2012, 14:47

normalnie nie wiem jak sie do tego zabrac...
a dlaczego chcesz przestac karmic?

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 lut 2012, 15:20

normalnie nie wiem jak sie do tego zabrac...
a dlaczego chcesz przestac karmic?
wogóle chciałam karmic tylko do 6 miesiecy.jednak mały nie chciała za zadne skarby świata pic z butelki.......
chciałybym zadbac o siebie przejsc na diete ....tyle ze cycus dla Tymka najwazniejszy.....
no i mleko modyfikowane jednak kosztuje .a maz nadal bez pracy....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 lut 2012, 17:33

zoola27, na razie lepiej cycem karm :ico_sorki:
tymon od wczoraj mowi mama :-D
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nataszka w jego wieku przesypiała całe noce....
no to u nas Hania od 3 mies przesypiała nocki i na cycu była tylko a Milena czasem prześpi nockę od niedawna,ale jak zęby idą to masakra teraz :ico_olaboga:


co do słówek to u nas już jest świadome "mama" i "tata" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zależy które widzi,albo do kogo chce iść :-D :-D
no i nawet jej wyszło dzisiaj "adam" na co mąż w skowronkach i potem do niej "powiedz adam" a ona "ada" "da" "ada" "ma" :-D :-D
w ogóle też rozgadana,jak już się rozkręci to się nie uciszy,tak jak wczoraj na urodzinach u kuzyna dziewczynek,jak siedzieliśmy przy stole a ta się tak rozgadała,a jak nikt nie zwrócił na nią uwagi to zaczęła głośniej prawie krzyczeć :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 11-02-2012, 16:34 ]
ja się za ostre porządki wzięłam dzisiaj :-D
pokój już wypucowany i kuchnia,została łazienka i korytarz i luzik
później do babci zadzwonię czy mamy jutro na ten obiadek przyjechać,bo nas zaprosiła kilka dni temu :ico_oczko:
mój niedługo po Hanię pójdzie bo jeszcze u Wojtka siedzi :ico_oczko: Milenka śpi, jakoś grzeczna dzisiaj bo się bawiła a ja sprzątałam :-D
2 prania już zrobione,zaraz 3 wrzucę i spokój :-D

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

12 lut 2012, 12:17

Witajcie Niedzielnie :-)
Jako pierwsza robię :ico_kawa: :ico_haha_01:

Ania ale fajnie masz... mój mały ni w ząb nic nie mówi jakieś a,e,o i to wszystko

Coś mnie dzisiaj brzucho boli i łapie mnie przeziębienie :ico_chory:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 lut 2012, 13:06

Ania ale fajnie masz... mój mały ni w ząb nic nie mówi jakieś a,e,o i to wszystko
bo to tak jest z naszymi pociechami kazde wzgledem siebie......
moj np. jest nadal szczerbaty........a mowi duzo......tata to juz od bardzo dawna ....baba, mama , mniam mniam......mnóstwo sylab.....wygaje mi sie ze mowe moze miec lekka.....
a wxczoraj to zaskoczył mnie strasznie......
bardzo lubi "grac" na meza keybordzie no i potradfi go sobie juz sam włączyc :ico_szoking:
i chyba wreszcie zacznie raczkowac.chocia widze ze bierze sie do stania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 lut 2012, 17:05

cześć :-D

Byłam z tym Krzysia siusiakiem u pediatry, obejrzała i stwierdziła, że jest wszystko ok, stulejki nie ma, ale dała nam skierowanie do chirurga, żeby mimo wszystko obejrzał-idziemy w piątek. A żeby było śmieszniej, to od czasu wizyty Krzysiu nie sika na boki :ico_noniewiem: no ale i tak pójdziemy do tego chirurga.

U nas nocki różnie, ogólnie przesypia całe (10-11h), ale płacze i stęka przez sen, czym mnie budzi. Chodzę jak zombie, codziennie na kanapie zasypiam, nie mam na nic siły :ico_sorki:

Murchinson zdrówka :ico_sorki: Krzysiu też przeprosił się z owocami i kaszkami, ale kaszki zjada tylko mleczne (na szczęście bez wysypek), zrobiłam mu na próbę z saszetki, która przyszła z bobovity-zjadł pół i teraz robię mu pozostałe-lepiej smakują niż te na pepti.

Ania ale Milenka idzie z ząbkami do przodu :ico_brawa_01: śliczne fotki :ico_brawa_01:

Zoola mam nadzieję, że mąż znajdzie pracę :ico_sorki: tak samo jak mam nadzieję, że mój podpisze kontrakt, bo inaczej nigdy na prostą nie wyjdziemy chyba :ico_olaboga: Krzysiu wagowo tak samo jak Tymonek, ale nie wiem ile ma cm.

Emilia oby żebra szybko przestały boleć :ico_sorki: fajnie, że ferie u mamy spędzicie :-)

Mariola to niezły kolos z Igorka i zębów też cała armia :ico_brawa_01:

Wiola i jak u Was ze zdrówkiem, dobrze już?

Koroneczka u nas cały czas luźne kupki po 4 dziennie nawet. Jak chcesz, żeby przesyłki przyszły Ci na nowy adres, to na poczcie musisz wypełnić specjalny druk, opłacić go i wszystkie przesyłki Ci przekierują na nowy adres. Fajnie, że interes się rozkręca :ico_brawa_01: u mnie z paznokciami martwy sezon, a kasa by się przydała, tylko nie wiem kiedy bym je robiła :ico_oczko:

kończę, bo młody się obudził

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 lut 2012, 17:51

hejka!

Na panieńskim było suuuper! Miałyśmy zarezerwowany pokój dla Vipów w pubie, a potem poszłyśmy na imprezę, było mega śmiesznie- a na koniec zrobiłam "mentosa" :ico_haha_01: złamałam obcas :ico_haha_01:

Emilia, oczywiście, że możecie nas odwiedzić, bardzo się cieszę. Tylko w sobotę jesteśmy na weselu, a tak każdy inny dzień nam odpowiada :-) Jak żebra? Lepiej?

Murchinson, a Ty jak się czujesz??

Markotka, rzeczywiście, te mleczke kaszki lepsze, zwłaszcza z Nestle. ja też robię na bebilonie zwykłym i złe nie wychodzą. Maksio najbardziej lubi bananową mleczno- ryżową z nestle i zdrowy brzuszek ze śliwką. Oby mąż podpisał ten kontrakt :ico_sorki: :ico_sorki: Bo się biedna denerwujesz całą sytuacją.

Zola, Maksio też lubił cyca, ale skoro gryzie to nie ma co. Też chętnie pije MM i im więcej go wypija lepiej śpi, więc się cieszę.

Nadal robi wodniste kupki :ico_sorki: Wczoraj zrobił ich chyba z 10 :ico_sorki: Myślę, że to po tym Bactrimie, bo gdyby była to ta infekcja to już by dawno przeszła. Daje mu smecte i nawadniam tymi specjalnymi saszetkami także jest ok, ale co chwila pampersa zmieniam :ico_sorki: Dziś już mu go nie podam i zobacze jakie będą, jest już zdrowy to nie widzę sensu.

A z biznesem się rozkręca...ale wiecie jak to jest... jeden tydzień mam nawał pracy, a drugi nie robię nic :ico_olaboga: Ale myślę, że będzie już tylko lepiej.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 lut 2012, 21:20

Witam,
młody dziś ma jakiś dzień przytulania się do mamusi i nawet jak D go weźmie i za chwilę jest mama i przykleja się do mnie. Dziś nie chce prawie nic jeść, wszystko na nie-mleko, kasza, parówka, obiad, owoce. Do 14 zjadł z 280mm i ze 4 łyżeczki obiadu, potem nie było wcale lepiej, wypił 100mm o 17 wcześniej zjadł ze 3-4 łyżeczki jabłka z bananem. Teraz wypił 90mm i zasypia, a właściwie już śpi. Zapewne w nocy pobudka będzie na jedzenie. Nie wiem czy to zęby czy ma taki dzień czy coś innego. Bawił się normalnie tylko co chwila musiał się poprzytulać. No i w czasie kąpieli dojrzał prysznic więc za wszelką cenę chciał go złapać i ciach stanął zupełnie sam łapiąc się brzegów wanienki. Co prawda o mało co nie skończyło się to wielkim guzem na czole bo puścił się i chciał ten prysznic złapać. Wcześniej próbował wstawać łapiąc się o meble ale nigdy nie udało się stanąć do końca.
Murchinson, a Ty jak się czujesz??
Dziękuję lepiej, tzn już tak nie leje się mi z nosa i trochę głos odzyskałam ale nadal gardło i głowa od kataru boli.
Super, że wieczór panieński się udał.
Markotka, pewnie niech chirurg zobaczy siusiaka (lepiej dmuchać na zimne). Dobrze, że Krzyś nie am uczulenia na mleczne kaszki, ja nawet nie próbuję bo wiem że mały dostanie wysypki i brzuszek będzie bolał.
Zoola z Tymonka bystry chłopak, zdjęcie super.

Kolorowych snów życzę.

[ Dodano: 13-02-2012, 06:13 ]
Dzień dobry z dużą :ico_kawa:
Mateusz zbudził się o 3.30 zjadł trochę i za nic nie chce spać :ico_zly: Mam tylko cichą nadzieję, że uśnie choć na trochę w ciągu dnia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Miłego dnia.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

13 lut 2012, 09:34

Witam się i ja :-)

Murchinson współczuję porannego wstawania... mi Igor wstał o 2.30 i o 3.30 poszedł spać za nic nie chciał zasnąć dopiero bujanie przez pół godziny w wózku pomogło

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość