Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

12 lut 2012, 13:14

hej

kurde ale tą szyszunie naszą męczą :ico_zly: a Laurka straszny uparciuszek :ico_oczko:

Aga :ico_sorki:
dobrze ,ze wszystko się dobrze się skończyło , ale współczuje Ci kochana tego stresu :ico_olaboga: trzymajcie się i uważajcie na siebie :ico_sorki:


My w piątek załatwiliśmy cześć spraw , byliśmy na wizycie patronażowej mała ładnie przybiera waży już 4100 :-D a co do pępuszka to jej u lekarza już odpadł :-D i ładnie się goi a wycierałam jej gazikami Leko
Maja bilans przeszła pomyślnie tylko przez marudna Lenkę zapomniałam zapyta o ta sucha skórę u Mai :/ coraz wieksza skorupa jej sie na raczkach i nóżkach robi


zaswiadczenia nie załatwiłam :ico_zly: mój M jeszcze sie z tym głupim lekarzem pokłócił ,hamisko za darmo nic nie zrobi jak nie ja mu mam zapłaci to nfz :ico_zly: więc wizyta u tego niemilusa bedzie nieunikniona :ico_olaboga: ehhhhhhh

witaminki też mamy te w kapsułkach ,mała ładnie łyka tylko też mam wrażenie ze po tej K boli ja brzuszek :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

12 lut 2012, 13:55

i ja się dzisiaj melduje :ico_oczko:
widzę ze nadal męczą naszą szyszunie sadyści i tyle :ico_zly:
Gabi, popieram śliczny uśmieszek tej naszej małej królewny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 12-02-2012, 13:02 ]
a mi zostało 10/11 dni do ciecia ,bo 22-go ide do szpitala i nie wiem czy od razu mnie potną czy dopiero 23-go bo lekarz coś mówił o przygotowaniu i oczyszczeniu bo wskazana jest dieta wcześniej więc pewnie jak pójdę tego 22-go to mnie przegłodzą do 23-go :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

12 lut 2012, 18:13

Gabi, super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 lut 2012, 18:55

no nareszcie szyszeczka super wiesci :ico_brawa_01: ciekawa jestem tylko czy cc miala cz sn urodzila

Gabi sliczne zdjecie nie moge sie doczekac jak Hania bedzie sie tak usmiechac swiadomie bo narazie to te usmieszki ma ale sniac

Ika to ty tez juz niedlugo Izunie bedziesz miec

a mnie dalej ten pecherz meczy :ico_zly: , najchetniej pampersa bym sobie ubrala

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 lut 2012, 19:03

Rewelacyjne wieści !
Upragnione dla świeżo upieczonej Mamy jak i dla cotek forumowych :-)
Czekamy na foteczkę ślicznotki ! :ico_sorki:

Jestem ciekawa ile ważyła malutka i czy udało się jej naturalnie urodzić :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

12 lut 2012, 21:16

jaakie wiadomości
myślałam ze na Radosnych tylko takie super wieści a tu proszę i aga22 rozpoczęła akcję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to czekamy na kolejnego zimowego maluszka :ico_brawa_01:

Aga26 aż ciary mnie przeszły jak przeczytałam co wam się przydarzylo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: , strach pomyśleć co by sie stało gdyby Emi tak nie zareagowała :ico_olaboga: Mam nadzieje że wszystko będzie ok i nie odbije się to na waszym zdrowiu :ico_sorki: :ico_sorki:

A my dziś robiliśmy małe przemeblowanie :ico_olaboga: bo to co mały odstawia wieczorami jest niemożliwe :ico_noniewiem: Wczoraj od 20.30 do 22.30 go usypiałam , na rękach spał pięknie a jak tylko włożylam go do łózeczka to ryk :ico_placzek: i co wieczór mamy takie akcje że na rączkach lub przy cycu śpi jak zabity a tylko odłozy sie go do łóżeczka i wrzask. Więc stwierdziliśmy że może ułożenie łóżeczka zmienimy :ico_noniewiem: No i dziś (odpukać) od 15 minut już spi, zasnął w łóżezczku ale musiałam przy nim stać i trzymać mu smoka :ico_oczko: Nie wierzę że przestawienie łóżeczka to zmieniło ale cieszę się że nie musze tego klocka tyle na rękach nosic :-D

[ Dodano: 12-02-2012, 20:18 ]
Oj te uśmieszki, albo jak się tak całą buzią śmieje to wynagradzają wszystko
oj zgadzam się w 100% , człowiekowi momentalnie się humorek poprawia :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 lut 2012, 21:28

"nie mogę wkleić bo rodzę"
Nooo to rewelka :-D po raz kolejny worek z dzieciaczkami zimowymi się otworzył :-) Czyli dziś max jutro Igusia będzie na świecie :-) Rewelacyjne wieści !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do uśmieszków moja mała coraz częściej się uśmiecha ale to takie niekontrolowane radości. Mimo to bardzo cieszą :-)
Ale za to zwraca uwagę na swojego pluszaka słonika. I wodzi za nim wzrokiem. A gdy jest położony koło niej to wlepia w niego wzrok :-D

Macie jakieś fajne źródło informacji dotyczące skoków rozwojowych u dzieci. Kiedy można się ich spodziewać i jak się mogą objawiać ?
Moja mała dzisiaj ma strasznie lekkie drzemki i zaraz ryk... Smok nie pomaga. Taka rozdrażniona jest jakby czymś.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

12 lut 2012, 21:37

A aga odpisała "nie mogę wkleić bo rodzę"
o żesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale super tylko wiecie co zostałam sama :ico_szoking: :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 lut 2012, 21:39

Ika202, chwila moment i Ty się rozpakujesz :-) za 2 dni masz skończone 38 tygodni :-)
A wąteczek maluszkowy czeka... ;-)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

12 lut 2012, 21:55

Mad., no mi koleżanka wmawiała że 12 lutego urodzę i jak widac się pomyliła :ico_oczko: mój ginek tez twierdził że długo to nie potrwa bo mała bardzo się pcha a tu co niespodzianka widać te nasze zimowe bobaski to uparciuszki :ico_oczko: a powiem wam że wieczorami jest tragedia mam straszne bóle w podbrzuszu które promieniują od kręgosłupa ,w kroczu że kroka zrobić nie mogę najpierw myślałam że to może więzadła ale one niby bolą tylko chwile a u mnie to trwa na ogół 3h , jeżeli to skurcze to są bardzo nieregularne bo jest kilka bardzo silnych co chwilkę po czym przerwa jakieś 30min i myślę że to już koniec i znowu kilka ,a rano cisza i spokój sama już nie wiem co to jest :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość