Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 mar 2007, 21:10

Marittko, czyli ma dobry słuch, tak mawia moja mam :-) .... moja mówi mammmma jak się skarży.... dobrze, ze nie ma wariantu D .... :ico_szoking: (jeśli dobrze sie domyślam co to B i C :-D )

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 mar 2007, 21:12

a i jeszcze - Jola ma przystojnego synka jak nie wiem :ico_brawa_01: i czy ja jadąc do Niemiec w maju muszę mieć coś dla Lili?? nawet nie pomyślałam o tym...

a i jeszcze byliśmy wczoraj u ortopedy - Lila ma zgrabne bioderka, że cho cho czy też ho ho :ico_haha_01: i jest bardzo ten tego jak na swój wiek, ale... leń i mam ją zachęcać do obracania się w te i nazad co dziś bardzo robiłyśmy - powiem podoba jej się, bo wcześniej jak zaległa na plecach tak jej dobrze było :-D teraz niestety mamuśka męczy i dręczy ;-)

[ Dodano: 2007-03-29 ]
nie ma Sosenko - jest MIX heheh :ico_oczko: a co do słuchu, chyba ma dobry, nie tak jak tatuś, po ślubie ubytek o 70% u mnie natomiast wzrost natężenia dźwięku o te 70% hihi

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 mar 2007, 21:16

hihiii Sosna świetnie ujęłaś to zasypianie u nas tak jest z jedzeniem :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 mar 2007, 21:23

Jolcia po jeździe jesteś zakręcona :ico_haha_01:

Maritka, współczucia, jeśli to wirus, chyba, że..... nie pisze już żeby nie zapeszać :-D

jeszcze Asia może mieć aniołka albo średnieczka - czyli Wiki :-)
u Anetki stawiam na średniaczka - Joachimka :-)
a u reszty chyba same poprzeczniaki :ico_oczko:
dziewczyny od aniołków i średniaczków, ale z Was szczęściary :ico_brawa_01:

Sosna, u nas tak samo z tym zasypianiem. Zuzia może też jest żywczykiem jak Jaś?

ale mnie wzięło na te nazwy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

29 mar 2007, 21:28

nie wiem od czego zaczac
Marittko zeby wyjechac z dzieckiem potrzebny jest dla niego dowod osobisty albo paszport tak samo jak dla doroslej osoby

my narazie nie wyrabiamy maz stwierdzil ze Ole sie schowa- malutka przeciez jest

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

29 mar 2007, 21:29

Moje dziecko zasnęlo o 17.46 i do tej pory śpi :ico_szoking: , właśnie go nakarmiłam przez sen, nie obudzil się i zastanawiam się czy to juz tak do rana czy tez nocka przerąbana. :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

29 mar 2007, 21:36

w zasypianiu wieczorem to ja mam aniolka a przez dzien troche gorzej bo jak nie usnie przy cycku to musze tulici ,spiewac (ja bym przy tym spiewaniu nie usnela!!!)

Riterko jakies nowinki ???

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 mar 2007, 21:50

Zazdroszę wam tego "mama" :ico_placzek: moja nic tylko "tata" "tete" "bu" "gia" "guga" i nic a nic na "m"
O jakich aniołkach piszecie? :ico_haha_02: Moja w ogóle jeść cos nie chce, teraz jak zje 600 to się cieszę, sądzę że może to po wczorajszej szczepionce. KAżdy posiłek to wmuszanie, ale bez tej walki pewie jadła by max 400...

Acha Jagódko i Jakubku dołączam się do STO LAT :)

Martiko trzymam kciuki by się udało :ico_ciezarowka:

A ja dzis się pożarłam z mężem, sama już nawet nie wiem o co, głupota jednak nie zna granic, wiem jedno marzę by odpocząć. Całe dnie siedzę w domu i zajmuję się dzieckiem, uwielbiam to robić, ale marzę tez o chwili odpoczynku i takiego odprężenia. Brak mi jakieś babci która by choc na 15 minut wyręczyła mnie w niańczeniu, kurcze może to troszkę egoistyczne, ale czuję że muszę odetchnąć bo zwariuje. Wybaczcie mi ale jakoś tak mi smutno i nie mam z kim pogadać. Idę do małej, posłucham jej paplania :ico_oczko:
Całuski dla was kochane i waszych Słoneczek

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

29 mar 2007, 21:59

Moje dziecko zasnęlo o 17.46 i do tej pory śpi :ico_szoking: , właśnie go nakarmiłam przez sen, nie obudzil się i zastanawiam się czy to juz tak do rana czy tez nocka przerąbana. :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

29 mar 2007, 22:06

Renni mysle ze pospi do rana

Asiu kazda z nas ma chyba takie chwile ,rano obudzisz sie w lepszym nastroju

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość